PATCHCORDY ŚWIATŁOWODOWE WIELOMODOWE OM4 50/125

 Stan z dnia 2024-05-22


Patchcord LC-LC OM4 MM MultiMode DX Duplex 50/125
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.0,5m

FIBER LC-LC 00.5M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.0,5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 0,5m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNE
12.4011.20Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER LC-LC 01M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.1m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
12.5011.30Zapytaj BRAKfoto foto

FIBER LC-LC 01.5M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 1,5m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=1,5m MM-50/125um duplex multimode</p>
14.8013.30Zapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER LC-LC 02M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.2m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
16.7015.00Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER LC-LC 03M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
19.2017.30Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.5m

FIBER LC-LC 05M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
24.5022.10Zapytaj JESTfoto foto

FIBER LC-LC 07M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 7m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=7m MM-50/125um duplex multimode</p>
30.1027.10Zapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.10m

FIBER LC-LC 10M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
35.7032.10Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.15m

FIBER LC-LC 15M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.15m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
49.0044.10Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.20m

FIBER LC-LC 20M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.20m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
59.9053.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.25m

FIBER LC-LC 25M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.25m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 25m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
67.0060.30Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.30m

FIBER LC-LC 30M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.30m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 30m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
94.2084.80Zapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

FIBER LC-LC 00M/50PL OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 1m

FIBER LC-LC 01M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 1m

Patch cord światłowodowy LC na LC duplex multimodowy 50/125um; OM4 ; dł=1m ; produkcja europejska
ZapytajZapytajZapytaj JEST 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na zamProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 02M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na zam

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na zamProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 03M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na zamProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 05M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.10m wykonywany na zaProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 10M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.10m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na za

FIBER LC-LC 15M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
44.4342.5840.73 BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.20m wykonywany na zaProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 20M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.20m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.25m wykonywany na zaProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 25M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.25m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 25m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.30m wykonywany na zaProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 30M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.30m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 30m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
 


Patchcord LC-SC OM4 MM MultiMode DX Duplex 50/125
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-SC 00.5M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 0,5m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC dł=0,5m MM-50/125um duplex multimode</p>
11.5010.40Zapytaj JEST 

FIBER LC-SC 01M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 1m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC dł=1m MM-50/125um duplex multimode</p>
13.7012.30Zapytaj BRAK 

FIBER LC-SC 03M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 3m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC dł=3m MM-50/125um duplex multimode</p>
27.5024.80Zapytaj BRAK 

FIBER LC-SC 05M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 5m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC dł=5m MM-50/125um duplex multimode</p>
26.6023.90Zapytaj BRAK 
 


Patchcord SC-SC OM3 MM MultiMode DX Duplex 50/125
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER SC-SC 00.5M/50 OM4

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM4 MM duplex 0,5m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC dł=0,5m MM-50/125um duplex multimode</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER SC-SC 01M/50 OM4

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM4 MM duplex 1m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC dł=1m MM-50/125um duplex multimode</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER SC-SC 03M/50 OM4

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM4 MM duplex 3m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC dł=3m MM-50/125um duplex multimode</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER SC-SC 05M/50 OM4

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM4 MM duplex 5m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC dł=5m MM-50/125um duplex multimode</p>
26.20ZapytajZapytaj JEST 
 


Patchcord LC-ST OM3 MM MultiMode DX Duplex 50/125
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-ST 01M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM4 MM duplex 1m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na ST dł=1m MM-50/125um duplex multimode</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
 


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-SC 07M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 7m

26.2222.80Zapytaj BRAK