KONWERTERY ŚWIATŁOWODOWE NA KARCIE PCI

 Stan z dnia 2021-07-29


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 125 

TRA-E-TBT-FRL-N-01

Konwerter światłowodowy na karcie PCI Ethernet RJ45 850nm multimode (ST) 2 km
639,81ZapytajZapytaj4-6BRAK Info

TRA-E-TBT-FRL-N-01(MT)

Konwerter światłowodowy na karcie PCI Ethernet RJ45 850nm multimode (MT-RJ) (2 km)
682,46ZapytajZapytaj4-6BRAK Info

TRA-E-TBT-FRL-N-01(SC)

Konwerter światłowodowy na karcie PCI Ethernet RJ45 850nm multimode (SC) 2 km
639,81ZapytajZapytaj4-6BRAK Info