Zobacz też:   Patchcordy światłowodowe wielomodowe OM2 50/125 


PATCHCORDY ŚWIATŁOWODOWE JEDNOMODOWE OS1 OS2 9/125

 Stan z dnia 2024-04-08


Patchcordy jednomodowe LC-LC (złącza LC/UPC-LC/UPC) SM SingleMode DX Duplex OS2 włókno G.657A1 2mm
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-LC 00.5M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.0,5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 0,5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNE
10.939.50Zapytaj JEST 

FIBER LC-LC 01.5M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.1,5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1,5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNE
11.5910.08Zapytaj JEST 
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

FIBER LC-LC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
11.269.79Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

FIBER LC-LC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
11.9210.37Zapytaj BRAKfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

FIBER LC-LC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
12.5910.94Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

FIBER LC-LC 05M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
13.9112.10Zapytaj JESTfoto foto

FIBER LC-LC 07M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.7m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 7m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
15.2413.25Zapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.10m

FIBER LC-LC 10M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
17.9215.58Zapytaj JESTfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m

FIBER LC-LC 15M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
21.3718.58Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.20m

FIBER LC-LC 20M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.20m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
24.8121.58Zapytaj BRAKfoto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15  

FIBER LC-LC 25M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 25m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 25m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2; tzw " long wave "
  Zapytaj JEST 

FIBER LC-LC 30M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 30m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 30m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2; tzw " long wave "
  Zapytaj BRAK 
 


Patchcordy jednomodowe LC-LC (złącza LC/UPC-LC/UPC) SM SingleMode DX Duplex OS2 inne
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
wkrątce

FIBER LC-LC 00M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     

FIBER LC-LC 01.5M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1.5m OS2

 ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER LC-LC 01M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj JEST Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     

FIBER LC-LC 02M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 2m OS2

 ZapytajZapytaj JEST 

FIBER LC-LC 03M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 3m OS2

 ZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC-LC 07M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 7m OS2

 ZapytajZapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:  5  

FIBER LC-LC 15M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 15m OS2

 ZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC-LC 20M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 20m OS2

 ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.35m wykonywany na zam

FIBER LC-LC 35M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.35m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 35m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.40m wykonywany na zam

FIBER LC-LC 40M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.40m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 40m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
 


Patchcordy jednomodowe LC-LC/APC (złącza LC/UPC-LC/APC) SM SingleMode DX Duplex OS2
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

FIBER LC-LC/APC 00M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC/PC -LC/APC 9/125 SM duplex OS2

 ZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC-LC/APC 01M/9

Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode długość 1m LSOH OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode 9/125 duplex długość 1m, powłoka LSOH , OS2
 ZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC-LC/APC 02M/9

Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode długość 2m OS2 duplex

Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode 9/125 duplex długość 2m, powłoka LSOH , OS2
 ZapytajZapytaj BRAK 
 


Patchcordy jednomodowe LC-SC (złącza LC/UPC-SC/UPC) SM SingleMode DX Duplex OS2
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

FIBER LC-SC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
10.759.35Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

FIBER LC-SC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
11.399.90Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

FIBER LC-SC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
12.0210.45Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

FIBER LC-SC 05M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
13.2911.55Zapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 

FIBER LC-SC 10M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
  Zapytaj BRAK Info
 


Patchcordy jednomodowe LC-SC (złącza LC/UPC-SC/UPC) SM SingleMode DX Duplex OS2 inne
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

FIBER LC-SC 00M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 01M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto foto Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 02M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 03M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj JEST Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 05M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj JEST Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 10M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj JEST Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 15M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
34.80ZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 20M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:  5  

FIBER LC-SC 25M/9PL OS2

 ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.35m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 35M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.35m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 35m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
 


Patchcordy jednomodowe LC-SC/APC (złącza LC/UPC-SC/APC) SM SingleMode DX Duplex OS2
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1105 

FIBER LC-SC/APC 0.5M/9OS2

  Zapytaj JEST 
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówi

FIBER LC-SC/APC 00M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówi

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm.
50.9547.31Zapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

FIBER LC-SC/APC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
13.7810.15Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

FIBER LC-SC/APC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
14.6210.73Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

FIBER LC-SC/APC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
15.6012.48Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

FIBER LC-SC/APC 05M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
17.9511.83Zapytaj BRAKfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15  

FIBER LC-SC/APC 10M/9 OS2

  Zapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 155 
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m

FIBER LC-SC/APC 15M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
31.6829.70Zapytaj BRAKfoto foto foto
 


Patchcordy jednomodowe SC-SC (złącza SC/UPC-SC/UPC) SM SingleMode DX Duplex OS2
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

FIBER SC-SC 00.5M/9 OS2

 ZapytajZapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 11020 
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
15.26ZapytajZapytaj JEST Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.1,5m wykonywany na za

FIBER SC-SC 1,5M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.1,5m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 1,5m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj JEST Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
14.85ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.2,5m wykonywany na za

FIBER SC-SC 2,5M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.2,5m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 2,5m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
15.35ZapytajZapytaj JESTfoto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.4m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 04M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.4m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 4m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 05M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
16.92ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce wkrątce Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 10M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
27.23ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 11020 
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 15M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 20M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto Info
 


Patchcordy jednomodowe SC-SC/APC (złącza SC/UPC-SC/APC) SM SingleMode DX Duplex OS2
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

FIBER SC-SC/APC 0.5M/9 OS2

Światłowód SC-SC/APC jednomodowy o długości 0,5m duplex

 ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1105 
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

FIBER SC-SC/APC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/APC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
13.18ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

FIBER SC-SC/APC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/APC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
14.26ZapytajZapytaj BRAKfoto foto foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

FIBER SC-SC/APC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/APC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
20.94ZapytajZapytaj BRAKfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

FIBER SC-SC/APC 05M/9 OS2

Światłowody SC-SC/APC jednomodowy o długości 5m, duplex

 ZapytajZapytaj JEST 

FIBER SC-SC/APC 7M/9 OS2

Światłowody SC-SC/APC jednomodowy o długości 7m, duplex

 ZapytajZapytaj BRAK 

FIBER SC-SC/APC 10M/9 OS2

Światłowód SC-SC/APC jednomodowy o długości 10m, duplex

 ZapytajZapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1105 
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówi

FIBER SC-SC/APC 00M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówi

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/APC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm.
 ZapytajZapytaj BRAK 
 


Patchcordy jednomodowe LC-SC/APC (złącza LC/UPC-SC/APC) SM SingleMode DX Duplex OS2 inne
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     

FIBER LC-SC/APC 01M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 1m LSOH

 ZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC-SC/APC 02M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

 ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:  5  

FIBER LC-SC/APC 25M/9PL OS2

 ZapytajZapytaj BRAK 
 


Inne
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 135 
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC single mode L-dowolne

FIBER SC/APC-SC/APC 00M/9

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC single mode L-dowolne

 ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER LC-ST 01M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

FIBER LC-ST 03M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

FIBER LC-ST 05M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

FIBER LC-ST 20M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
 ZapytajZapytaj JESTfoto foto Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

FIBER LC-ST 00M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

FIBER SC-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.0,2m wykonywany na za

FIBER SC-ST 0,2M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.0,2m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 0,2m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 01M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji po
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 02M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 03M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 05M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER SC-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord ś
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER ST-ST 01M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto Info

FIBER ST-ST 02M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji po
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER ST-ST 05M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji po
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

FIBER ST-ST 10M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

FIBER ST-ST 15M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info

FIBER ST-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord ś
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-LC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-LC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świ
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-ST OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świ
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-SC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świ
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-FC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-FC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówie

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na FC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-E2000 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-E2000 OS1 9/125µm SM duplex długość na zamó

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na E2000/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch c
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-MTRJ 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-MTRJ OS1 9/125µm SM duplex długość na zamów

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na MTRJ/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord ś
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER FC-LC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-LC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu FC/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER FC-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-ST OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu FC/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER FC-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-SC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu FC/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER FC-FC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-FC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu FC/UPC na FC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord ś
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER FC-MTRJ 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-MTRJ OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówien

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu FC/UPC na MTRJ/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świa
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER SCX6 10M/9PL PIGTAI

Pigtail światłowodowy 6xSC 9/125 SM 6 włóknowy 10m

06E09U 10m SC/APC SX 2.0mm 6 x pigtail SC/APC - światłowód Belden jednomodowy 9/125um
 ZapytajZapytaj BRAK Info
 


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-LC 00.5M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.0,5m

14.2612.40Zapytaj JEST 
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 5m OS2

FIBER LC-LC 05M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 5m OS2

18.50ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 135 
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 3m LSOH

FIBER LC-SC/APC 03M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 3m LSOH

23.98ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 

FIBER E2000/APC-SC/APC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000/APC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex długość na

ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000/APC-E2000 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000/APC-E2000 OS2 9/125µm SM duplex długość na z

ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info