MEDIA KONWERTERY INNYCH PRODUCENTÓW

 Stan z dnia 2024-06-21


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 125 
MEDIA CONVER 10/100/1000M

MEDIA CONVER 10/100/1000M

Media converter 10/100/100Mbit MultiMode MM Dual Fiber 0-2km SC 850/1310nm EU power supply 230V AC
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1310 

GBIC SFP+ SM LC 20KM

Moduł SFP+, SM LC, 20km, 10Gbps, TX:1310nm

Moduł SFP+ SM LC, 20km, 10Gbps, TX: 1310nm, DDM
116.05ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 125 
MEDIA CONVERTER 1000M

MEDIA CONVERTER 1000M

Media converter 10/100/1000Mbit/s MultiMode MM Dual Fiber 0-0,5km SC EU power supply 230AC
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto foto

GBIC XG MGBLX1

Moduł MGBLX1 odpowiednik Cisco
89.49ZapytajZapytaj JEST Info
EDIMAX ET-913MSC+

EDIMAX ET-913MSC+

Edimax media converter 1000BaseT/1000BaseSX (MM SC) 550m
ZapytajZapytajZapytaj BRAKpdf

EDIMAX ET-912MSC+

Edimax konwerter światłowodowy 10/100BaseTX-100BaseFX SC MM duplex, 2km
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
POE INJECTOR 4 PORTOWYProdukt wycofany z oferty

POE INJECTOR 4 PORTOWY

ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
TRA-J/GIGA-MM/SC/3NNET

TRA-J/GIGA-MM/SC/3NNET

konwerter światł. 1000BaseT-1000BaseSX wielomod., złącze SC zasięg 220m, produkcja 3NNET
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto html
HUB KONWERTER VDSL MASTERProdukt wycofany z oferty

HUB KONWERTER VDSL MASTER

konwerter 10/100 ethernet na VDSL 30 Mbps typu Master, kompatybilny Cisco LRE, zasięg 1200m, bufor nadawania 8 kb, 3NNET
ZapytajZapytajZapytaj BRAKhtml
HUB KONWERTER VDSL SLAVEProdukt wycofany z oferty

HUB KONWERTER VDSL SLAVE

konwerter 10/100 ethernet na VDSL 30Mps typu Slave, bufor odbioru 16 kb,zasięg 1200m, kompatybilny z Cisco LRE, 3NNET
ZapytajZapytajZapytaj BRAKhtml

PLANET VC-201A

Konwerter VDSL2 (2xRJ11, 1 x RJ45) firmy Planet
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

PLANET VC-231

Konwerter VDSL/Ethernet do 1.5km
ZapytajZapytajZapytaj BRAK