PATCHCORDY ŚWIATŁOWODOWE WIELOMODOWE OM3 50/125

 Stan z dnia 2024-05-22


Patchcord LC-LC OM3 MM MultiMode DX Duplex 50/125
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

FIBER LC-LC 00M/50PL OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.0,5m

FIBER LC-LC 00.5M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.0,5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 0,5m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNE
11.1010.00Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER LC-LC 01M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
12.3011.10Zapytaj JESTfoto foto

FIBER LC-LC 01.5M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.1,5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1,5m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNE
12.3011.10Zapytaj JEST 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER LC-LC 02M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.2m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
13.4012.10Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER LC-LC 03M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
13.7012.30Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.5m

FIBER LC-LC 05M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
17.7015.90Zapytaj JESTfoto foto

FIBER LC-LC 07M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.7m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 7m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
20.6018.50Zapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.10m

FIBER LC-LC 10M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.10m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
22.9020.60Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.15m

FIBER LC-LC 15M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.15m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
31.6028.40Zapytaj JESTfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.20m

FIBER LC-LC 20M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.20m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
49.5044.60Zapytaj JESTfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.25m

FIBER LC-LC 25M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.25m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 25m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
58.6052.70Zapytaj JESTfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.30m

FIBER LC-LC 30M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.30m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 30m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
62.9056.60Zapytaj JESTfoto foto
 


Patchcord LC-SC OM3 MM MultiMode DX Duplex 50/125
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER LC-SC 01M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
14.3012.90Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER LC-SC 02M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.2m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
15.8014.20Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER LC-SC 03M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
17.1015.40Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.5m

FIBER LC-SC 05M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
21.3019.20Zapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.10m

FIBER LC-SC 10M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.10m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
29.8026.80Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.15m

FIBER LC-SC 15M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
40.1036.10Zapytaj JESTfoto foto
 


Patchcord SC-SC OM3 MM MultiMode DX Duplex 50/125
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  
Patchcord światłowodowy SC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.0,5m

FIBER SC-SC 00.5M/50 OM3

Patchcord światłowodowy SC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.0,5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 0,5m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy SC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER SC-SC 03M/50 OM3

Patchcord światłowodowy SC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto

FIBER SC-SC 20M/50 OM3

Patchcord światłowodowy SC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.20m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
 


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER LC-LC 01M/50 OM3-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

17.66ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.20m

FIBER LC-LC 20M/50 OM3-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.20m

56.5848.12Zapytaj BRAKfoto