MEDIA KONWERTERY I AKCESORIA FIRMY TP-LINK

 Stan z dnia 2024-05-22


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 125 
MC210CS Media konwerter Gb Ethernet Single-Mode do 15km, 1 port SC/UPC

TP-LINK MC210CS

MC210CS Media konwerter Gb Ethernet Single-Mode do 15km, 1 port SC/UPC

MC210CS Media konwerter Gb, Ethernet 1 port RJ45 o prędkości 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto-MDI/MDIX Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX wykorzystuje jedno Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w obudowie TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia MEDIA KONWERTER I MODUŁ Standardy i protokoły IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x Podstawowe funkcje Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km Porty 1 port SC/UPC 1000M 1 port RJ45 10/100/1000M (Auto MDI/MDIX) Długość fali 1310nm Network Media 1000BASE-LX Światłowód jednomodowy Kabel sieciowy 1000BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100? (do 100m) Wskaźniki diod PWR, Link/Act Wymiary (S×G×W) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali) Zasilanie Zasilacz zewnętrzny Maksymalny pobór mocy 1,8W Certyfikaty FCC, CE, RoHS Package Contents • Media Konwerter MC210CS • Zasilacz • Instrukcja instalacji Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0?~50? (32?~122?) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40?~70? (-40?~158?) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
124.82ZapytajZapytaj JESTpdf Zapytaj
MC200CM Media konwerter Gb Ethernet Multi-Mode do 0,5km

TP-LINK MC200CM

MC200CM Media konwerter Gb Ethernet Multi-Mode do 0,5km

MC200CM Media konwerter Gb, Ethernet 1 port RJ45 10/100/1000M (Auto MDI/MDIX) Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z Przełącznik na konwerterze umożliwia wybór trybu pracy na porcie FX: Force (z wymuszoną prędkością) lub Auto (automatyczny) Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 0,5km Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielo Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzen MEDIA KONWERTER I MODUŁ Standardy i protokoły IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x Podstawowe funkcje Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x) Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej przy wykorzystaniu włókna 50/125um do 0,5km Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej przy wykorzystaniu włókna 62,5/125um do 0,22km Porty 1 port SC/UPC 1000M 1 port RJ45 10/100/1000M (Auto MDI/MDIX) Długość fali 850nm Network Media 1000BASE-SX Światłowód wielomodowy Kabel sieciowy 1000BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100? (do 100m) Wskaźniki diod PWR, LINK, RX Wymiary (S×G×W) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali) Zasilanie Zasilacz zewnętrzny Maksymalny pobór mocy 5,5W Certyfikaty FCC, CE, RoHS Package Contents • Media Converter MC200CM • Power Adapter • Installation Guide Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0?~40? (32?~104?) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40?~70? (-40?~158?) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
ZapytajZapytajZapytaj JESTpdf Zapytaj
MC100CM Media konwerter Fast Ethernet Multi-Mode do 2kmProdukt wycofany z oferty

TP-LINK MC100CM

MC100CM Media konwerter Fast Ethernet Multi-Mode do 2km

Media konwerter Fast Ethernet; 1 port SC 100Mb/s 1 port RJ45 10/100Mb/s długość fali 850nm, MultiMode
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto pdf Zapytaj
MC110CS Media konwerter Fast Ethernet Single-Mode do 20kmProdukt wycofany z oferty

TP-LINK MC110CS

MC110CS Media konwerter Fast Ethernet Single-Mode do 20km

Media konwerter Fast Ethernet 1 port SC 100Mbit/s 1 port RJ45 10/100Mb/s długość fali 1310nm, Single Mode;
ZapytajZapytajZapytaj BRAKpdf Zapytaj
MC220L Media konwerter Gb Ethernet z gniazdem SFP

TP-LINK MC220L

MC220L Media konwerter Gb Ethernet z gniazdem SFP

MC220L Media konwerter Gb, Ethernet 1 port RJ45 o prędkości 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto-MDI/MDIX Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z Port FX obsługuje podłączenie hot-swap Maksymalny zasięg transmisji zależy od stosowanego modułu SFP Cechy produktu Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX/LX wykorz Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące lub być montowane w obudowie TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. MEDIA KONWERTER I MODUŁ Standardy i protokoły IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x Podstawowe funkcje Autonegocjacja w trybie pełnego dupleksu/półdupleksu Maksymalny zasięg transmisji zależy od stosowanego modułu SFP Porty 1 port 1000Mb/s SFP 1 port RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto MDI/MDIX) Długość fali W zależności od użytego modułu SFP Network Media 1000BASE-X Moduł SFP (jednomodowym lub wielomodowym) Kabel sieciowy 1000BASE-T Kabel UTP kat. 5, 5e lub 6 (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100? (do 100m) Wskaźniki diod PWR, Link/Act Wymiary (S×G×W) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali) Zasilanie Zasilacz zewnętrzny Maksymalny pobór mocy 1,7W Certyfikaty FCC, CE, RoHS Package Contents • Media Converter MC220L • Power Adapter • Installation Guide Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0?~40? (32?~104?) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40?~70? (-40?~158?) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
75.68ZapytajZapytaj JESTpdf Zapytaj
TL-SM311LS Moduł MiniGBIC Single-Mode do 10km

TP-LINK TL-SM311LS

TL-SM311LS Moduł MiniGBIC Single-Mode do 10km

Jednomodowy moduł MiniGBIC firmy TP-Link długość fali 1310nm, typ światłowodu 9/125, Maksymalna długośc kabla: 10 km Typ złącza: LC/UPC duplex
ZapytajZapytajZapytaj JESTpdf Zapytaj
TL-SM311LM Moduł MiniGBIC Multi-Mode do 550m

TP-LINK TL-SM311LM

TL-SM311LM Moduł MiniGBIC Multi-Mode do 550m

Wielomodowy moduł MiniGBIC Współpracuje z przełącznikami TP-Link z gigabitowymi slotami SFP (Przełączniki z serii 2/3/5 i mediakonwerterem MC220L) Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i kon ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA • SFP Module TL-SM311LM • Installation Guide MEDIA KONWERTER I MODUŁ Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Długość fali 850nm Zasilanie 3,3V Certyfikaty FCC, CE Kabel Światłowód wielomodowy Typ światłowodu 50/125um lub 62,5/125um wielomodowy Maks. długość kabla 550m Prędkość transmisji 1,25Gb/s Typ portu LC/UPC Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0?~70? (32?~158?) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40?~80? (-40?~176?) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
ZapytajZapytajZapytaj JESTpdf Zapytaj
TP-LINK TXM431-LRProdukt wycofany z oferty

TP-LINK TXM431-LR

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR Jednomodowy moduł SFP+ LC Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 10km dla światłowodów 9/125 um.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto