Patchcordy światłowodowe jednomodowe OS1 OS2 9/125

 Stan z dnia 2019-11-12


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
Stan
magazynu
DokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-LC 00.5M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 0,5m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 0,5m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2 tzw " long wave "
9,73ZapytajZapytaj JEST 
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1m OS2

FIBER LC-LC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 1m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2 tzw " long wave "
9,89ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1m PL OS2

FIBER LC-LC 01M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1m PL OS2

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 1m; MM-9/125um; duplex; singlemode; OS2; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-LC 01.5M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1.5m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 1,5m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2 tzw " long wave "
10,34ZapytajZapytaj JEST 
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 2m OS2

FIBER LC-LC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 2m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 2m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2 tzw " long wave "
10,49ZapytajZapytaj JESTfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 3m OS2

FIBER LC-LC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 3m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 3m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2 tzw " long wave "
11,16ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 5m OS2

FIBER LC-LC 05M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 5m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 9m ; LSOH SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2 tzw " long wave "
12,26ZapytajZapytaj JESTfoto foto

FIBER LC-LC 07M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 7m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 7m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2 tzw " long wave "
13,50ZapytajZapytaj JEST 
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 10m OS2

FIBER LC-LC 10M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 10m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 10m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2 tzw " long wave "
14,97ZapytajZapytaj JESTfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 15m OS2

FIBER LC-LC 15M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 15m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 15m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2 tzw " long wave "
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 20m OS2

FIBER LC-LC 20M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 20m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 20m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2; tzw " long wave "
21,93ZapytajZapytaj BRAKfoto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 35m OS2

FIBER LC-LC 35M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 35m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 35m; OS2; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 40m OS2

FIBER LC-LC 40M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 40m OS2

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 40m; OS2 SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
wkrątce

FIBER LC-LC 00M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex OS2

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um OS2 ze złączami LC na LC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 135 
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 1m LSOH

FIBER LC-SC/APC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 1m LSOH

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode 9/125 duplex długość 1m, powłoka LSOH , OS2
10,21ZapytajZapytaj4-7 dniBRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 2m LSOH

FIBER LC-SC/APC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 2m LSOH

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode 9/125 duplex długość 2m, powłoka LSOH , OS2
10,65ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 3m LSOH

FIBER LC-SC/APC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 3m LSOH

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode 9/125 duplex długość 3m, powłoka LSOH , OS2
12,38ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 5m LSOH

FIBER LC-SC/APC 05M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 5m LSOH

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode 9/125 duplex długość 5m, powłoka LSOH , OS2
13,08ZapytajZapytaj4-7 dniBRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode dł.15m LSOH OS2

FIBER LC-SC/APC 15M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode dł.15m LSOH OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode 9/125 duplex długość 15m, powłoka LSOH , OS2
17,42ZapytajZapytaj4-7 dniBRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode L=dowolna LSOH

FIBER LC-SC/APC 00M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode L=dowolna LSOH

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode 9/125 duplex długość według specyfikacji klienta, powłoka LSOH , OS2
 ZapytajZapytaj4-7 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 1m OS2

FIBER LC-SC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 1m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 1m ; LSOH ; OS2 SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
9,75ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 1m OS2

FIBER LC-SC 01M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 1m OS2

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 1m; OS2 SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 2m OS2

FIBER LC-SC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 2m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 2m ; LSOH ; OS2 SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
10,63ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 2m OS2

FIBER LC-SC 02M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 2m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 2m; OS2 SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 3m OS2

FIBER LC-SC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 3m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 3m ; LSOH ; OS2 SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
11,52ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 3m OS2

FIBER LC-SC 03M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 3m OS2

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł.3m; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2 wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta.
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 5m OS2

FIBER LC-SC 05M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 5m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 5m ; LSOH ; OS2 SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
12,60ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 5m OS2

FIBER LC-SC 05M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 5m OS2

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złaczami LC na SC; dł 5m; OS2 SM-9/125um; duplex; singlemode produkowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 10m OS2

FIBER LC-SC 10M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 10m OS2

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złaczami LC na SC; 10m; OS2 SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 15m OS2

FIBER LC-SC 15M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 15m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 15m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 20m OS2

FIBER LC-SC 20M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 20m OS2

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 20m; OS2; SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 35m OS2

FIBER LC-SC 35M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 35m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 35m; OS2; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex OS2

FIBER LC-SC 00M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex OS2

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um; OS2 ze złączami LC na SC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 1m OS2

FIBER LC-ST 01M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 1m OS2

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł 1m; OS2 SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 3m OS2

FIBER LC-ST 03M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 3m OS2

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny z ze złączami LC na ST; dł. 3m; SM-9/125; duplex; singlemode; OS2; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 5m OS2

FIBER LC-ST 05M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 5m OS2

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł 5m; OS2; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 20m OS2

FIBER LC-ST 20M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 20m OS2

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł 20m; OS2; SM-9/125um; duplex; singlemode; !!! WYPRZEDAŻ !!!
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto Info
Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex OS2

FIBER LC-ST 00M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex OS2

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um; OS2; ze złączami LC na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 135 
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode długość 1m LSOH

FIBER SC-SC/APC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode długość 1m LSOH

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode 9/125 duplex długość 1m, powłoka LSOH, OS2
11,04ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode długość 2m LSOH

FIBER SC-SC/APC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode długość 2m LSOH

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode 9/125 duplex długość 2m, powłoka LSOH
17,24ZapytajZapytaj4-7 dniBRAKfoto foto foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode długość 3m LSOH

FIBER SC-SC/APC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode długość 3m LSOH

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode 9/125 duplex długość 3m, powłoka LSOH
13,39ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode L=dowolna LSOH

FIBER SC-SC/APC 00M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode L=dowolna LSOH

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC singlemode 9/125 duplex długość według specyfikacji klienta, powłoka LSOH
 ZapytajZapytaj4-7 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 1m

FIBER SC-SC 01M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 1m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 1m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1,5m

FIBER SC-SC 1,5M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1,5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 1,5m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 2m

FIBER SC-SC 02M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 2m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj w drodzefoto wkrątce foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 2,5m

FIBER SC-SC 2,5M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 2,5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 2,5m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 3m

FIBER SC-SC 03M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 3m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 4m

FIBER SC-SC 04M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 4m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 4m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto wkrątce foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 5m

FIBER SC-SC 05M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 5m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 5m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto wkrątce wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 10m

FIBER SC-SC 10M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 10m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 10m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto wkrątce foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 15m

FIBER SC-SC 15M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 15m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 20m

FIBER SC-SC 20M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 20m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 20m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto wkrątce foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex

FIBER SC-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami SC na SC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 0,2m

FIBER SC-ST 0,2M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 0,2m

podwójny ze złączami SC na ST; dł 0,2m; SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 1m

FIBER SC-ST 01M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złaczami SC na ST; dł 1m; SM-9/125um; duplex; singlemode produkowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 2m

FIBER SC-ST 02M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 2m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 3m

FIBER SC-ST 03M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 3m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 5m

FIBER SC-ST 05M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złaczami SC na ST; dł 5m; SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER SC-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami SC na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 1m

FIBER ST-ST 01M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 1m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 1m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto wkrątce foto Info

FIBER ST-ST 02M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 2m SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER ST-ST 05M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 5m; SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 10m

FIBER ST-ST 10M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 6m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 15m

FIBER ST-ST 15M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 10m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto Info

FIBER ST-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um; ze złączami ST na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER E2000-LC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-LC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um; ze złączami E2000 na LC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER E2000-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-ST 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami E2000 na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER E2000-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-SC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami E2000 na SC; wykonywany na zamówienie, długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER E2000-FC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-FC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami E2000 na FC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER E2000-E2000 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-E2000 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami E2000 na E2000; wykonywany na zamówienie, długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER E2000-MTRJ 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-MTRJ 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złaczami E2000 na MTRJ; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER FC-LC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-LC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami FC na LC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER FC-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-ST 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami FC na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER FC-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-SC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um; ze złączami FC na SC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER FC-FC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-FC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um; ze złączami FC na FC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info

FIBER FC-MTRJ 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-MTRJ 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami FC na MTRJ; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER SCX6 10M/9PL PIGTAI

Pigtail światłowodowy 6xSC 9/125 SM 6 włóknowy 10m

06E09U 10m SC/APC SX 2.0mm 6 x pigtail SC/APC - światłowód Belden jednomodowy 9/125um
 ZapytajZapytaj0-3 dniBRAK Info