Adaptery do połączeń patchcordów światłowodowych

 Stan z dnia 2019-12-06


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
Stan
magazynu
DokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Adapter światłowodowy LC/UPC MM simplex OM2

FIBER LC-LC I MM OM2

Adapter światłowodowy LC/UPC MM simplex OM2

Adapter światłowodowy LC/PC simplex OM2 wielomodowy dla połączeń dwóch patchcordów wielomodowych LC/PC. Stosowany w patchpanelach, przełącznicach światłowodowych np. w serwerowniach, datacenter.
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Adapter światłowodowy LC/UPC MM simplex jednomodowy

FIBER LC-LC I SM OS2

Adapter światłowodowy LC/UPC MM simplex jednomodowy

Adapter światłowodowy LC/PC simplex OM2 jednomodowy dla połączeń dwóch patch cordów jednomodowych LC/PC. Stosowany do patchpaneli, przełącznic światłowodowych ale szczególności do skrzynek abonenckich mieszkaniowych.
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 11030 
Adapter światłowodowy LC/UPC MM duplex OM2 wielomodowy

FIBER LC-LC II MM OM2

Adapter światłowodowy LC/UPC MM duplex OM2 wielomodowy

Adapter swiatłowodowy LC/PC duplex OM2 wielomodowy przydatny do połączeń dwóch patchcordów wielomodowych LC/UPC w patchpanelach, przełącznicach dla serwerowni, datacenter. Montaż za pomocą zatrzasku, śrub lub wkrętów.
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto
Adapter światłowodowy LC/UPC MM duplex OM3 wielomodowy

FIBER LC-LC II MM OM3

Adapter światłowodowy LC/UPC MM duplex OM3 wielomodowy

Adapter światłowodowy LC/PC duplex OM3 wielomodowy, przydatny do połączeń dwóch patchcordów wielomodowych LC/UPC w patchpanelach, przełącznicach dla serwerowni, datacenter. Montaż przy pomocy zatrzasku, śrub M2 lub wkrętów.
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Adapter światłowodowy LC/UPC SM duplex jednomodowy

FIBER LC-LC II SM OS2

Adapter światłowodowy LC/UPC SM duplex jednomodowy

Adapter światłowodowy LC/PC duplex jednomodowy do połączeń dwóch patchcordów jednomodowych LC/UPC do przełącznic, patch paneli i instalacjach abonenckich mieszkaniowych. Montaż poprzez zatrzask, śruby M2 lub wkręty
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto pdf
Adapter światłowodowy LC-LC Quad MM

FIBER LC-LC IV MM OM2

Adapter światłowodowy LC-LC Quad MM

Adapter światłowodowy LC-LC łączący dwa podwójne patchcordy światłowodowe wielomodowe ( tzw. Quad - MM ); obudowa plastikowa beżowa; tzw. Sleeve type: PB - fosforo-brąz
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto pdf
Adapter światłowodowy LC/UPC SM Quad jednomodowy

FIBER LC-LC IV SM OS2

Adapter światłowodowy LC/UPC SM Quad jednomodowy

Adapter światłowodowy LC/PC Quad jednomodowy do połączeń dwóch patchcordów jednomodowych LC/UPC do przełącznic z otworami w rozmiarze SC Duplex, mających zastosowanie w instalacjach abonenckich mieszkaniowych.
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Adapter światłowodowy LC/APC-LC/APC simplex SM

FIBER LC/APC-LC/APC I SM

Adapter światłowodowy LC/APC-LC/APC simplex SM

Adapter LC/APC-LC/APC łączący dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe jednomodowe ( simplex - SM ); obudowa plastikowa zielona; tzw Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Adapter światłowodowy LC/APC-LC/APC duplex SM

FIBER LC/APC-LC/APC II SM

Adapter światłowodowy LC/APC-LC/APC duplex SM

Adapter światłowodowy LC/APC-LC/APC łączący dwa podwójne patchcordy światłowodowe jednomodowe ( duplex - SM ) obudowa plastikowa niebieska; tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Adapter światłowodowy LC/APC-LC/APC duplex SM SCFootPrint

FIBER LC/A-LC/A II SM SCF

Adapter światłowodowy LC/APC-LC/APC duplex SM SCFootPrint

Apatery światłowodowe LC/APC-LC/APC łączące dwa podwójne patchcordy światłowodowe singlemodowe (duplex-SM); obudowa plastikowa zielona; tzw. "SC Foot Print"; tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Adapter światłowodowy SC/UPC MM simplex OM2 wielomodowy

FIBER SC-SC I MM OM2

Adapter światłowodowy SC/UPC MM simplex OM2 wielomodowy

Adapter światłowodowy SC/PC MM simplex wielomodowy do połączeń dwóch patchcordów wielomodowych OM2 w przełącznicach, patchpanelach światłowodowych dla serwerowni , datacenter. Montaż za pomocą zatrzasku, śrub lub wkrętów.
ZapytajZapytajZapytaj JESTwkrątce wkrątce pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Adapter światłowodowy SC/UPC MM simplex Flangeless

FIBER SC-SC I MM FLANGELE

Adapter światłowodowy SC/UPC MM simplex Flangeless

Adaptery światłowodowe SC-SC łączące 2 pojedyńcze patchcordy światłowodowe wielomodowe ( simplex - MM ); obudowa plastikowa beżowa; tzw. "SC Flangeless Adaptor"; tzw. Sleeve type: PB - fosforo-brąz
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Adapter światłowodowy SC/UPC SM simplex jednomodowy

FIBER SC-SC I SM OS2

Adapter światłowodowy SC/UPC SM simplex jednomodowy

Adapter SC/UPC łączący dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe jednomodowe, (simplex SM); oraz wielomodowe; kolor niebieski; tzw. SC/SC SM Adaptor Simplex
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Adapter światłowodowy SC-SC simplex SM Flangeless

FIBER SC-SC I SM FLANGELE

Adapter światłowodowy SC-SC simplex SM Flangeless

Adapter światłowodowy SC-SC łączący 2 pojedyńcze patchcordy światłowodowe jednomodowe ( simplex - SM ), oraz wielomodowe obudowa plastikowa niebieska; tzw. "SC Flangeless" tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Adapter światłowodowy SC/UPC MM duplex wielomodowy

FIBER SC-SC II MM OM2

Adapter światłowodowy SC/UPC MM duplex wielomodowy

Adapter światłowodowy SC/PC duplex OM2 wielomodowy do połączeń dwóch patch cordów wielomodowych SC/PC w patchpanelach, przełącznicach dla serwerowni, datacenter. Montaż za pomocą wkrętów, śrub M2 lub zatrzasku.
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Adapter światłowodowy SC-SC duplex MM Flangeless

FIBER SC-SC II MM FLANGES

Adapter światłowodowy SC-SC duplex MM Flangeless

Adaptery światłowodowe SC-SC łączące 2 podwójne patchcordy światłowodowe wielomodowe ( duplex - MM ); obudowa plastikowa beżowa tzw. "SC Duplex Flangeless"; tzw. Sleeve type: PB - fosforo-brąz
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex jednomodowy

FIBER SC-SC II SM OS2

Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex jednomodowy

Adapter SC/UPC łączący dwa podwójne patchcordy światłowodowe jednomodowe ( duplex - SM ) oraz wielomodowe obudowa plastikowa niebieska; tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Adapter światłowodowy SC-SC duplex SM Flangeless

FIBER SC-SC II SM FLANGES

Adapter światłowodowy SC-SC duplex SM Flangeless

Adapter światłowodowy SC-SC łączący dwa podwójne patchcordy światłowodowe jednomodowe ( duplex - SM ) oraz wielomodowe obudowa plastikowa niebieska; tzw. "SC Duplex Flangeless" tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex jednomodowy

FIBER SC/APC-SC/APC I SM

Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex jednomodowy

Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex jednomodowy, do połączeń dwóch włókien światłowodowych SC/APC w przełącznicach, puszkach abonenckich- dla instalacji abonenckich i mieszkalnych. Montaż: zatrzask; śruba; wkręt.
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Adapter światłowodowy SC/APC-SC/APC simplex SM Flangeless

FIBER SC/A-SC/A I SM FLAN

Adapter światłowodowy SC/APC-SC/APC simplex SM Flangeless

Adaptery SC/APC-SC/APC łączące dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe jednomodowe ( simplex - SM ) obudowa plastikowa zielona; tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex jednomodowy

FIBER SC/APC-SC/APC II SM

Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex jednomodowy

Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex jednomodowy do połączeń włókien światłowodowych zakończonych SC/APC w przełącznicach, puszkach abonenckich- instalacje abonenckie mieszkaniowe. Montaż: zatrzask; śruba; wkręt.
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Adapter światłowodowy SC/APC-SC/APC duplex SM Flangeless

FIBER SC/A-SC/A II SM FLA

Adapter światłowodowy SC/APC-SC/APC duplex SM Flangeless

Adaptery światłowodowe SC/APC-SC/APC łączące dwa podwójne patchcordy światłowodowe jednomodowe ( duplex - SM ) obudowa plastikowa; tzw. "SC/APC Flangeless" tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto
Adapter światłowodowy SC-ST simplex MM

FIBER SC-ST I MM

Adapter światłowodowy SC-ST simplex MM

Adaptery SC-ST łączące dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe wielomodowe (simplex-MM);
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Adapter światłowodowy SC-ST simplex SM

FIBER SC-ST I SM

Adapter światłowodowy SC-ST simplex SM

Adaptery światłowodowe SC-ST łączące 2 pojedyńcze patchcordy światłowodowe jednomodowe ( simplex - SM ) obudowa plastikowa niebieska; tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Adapter światłowodowy SC-ST duplex MM

FIBER SC-ST II MM

Adapter światłowodowy SC-ST duplex MM

Adapter SC-ST łączący dwa podwójne patchcordy światłowodowe wielomodowe (duplex-MM)
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Adapter światłowodowy SC-ST duplex SM

FIBER SC-ST II SM

Adapter światłowodowy SC-ST duplex SM

Adapter światłowodowy SC-ST łączący dwa podwójne patchcordy światłowodowe jednomodowe ( duplex - SM ) obudowa plastikowa niebieska; tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto
Adapter światłowodowy ST-ST simplex MM

FIBER ST-ST I MM

Adapter światłowodowy ST-ST simplex MM

Adaptery ST-ST łączące dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe wielomodowe (simplex-MM) =FIBER ST-ST I MM RED lub FIBER ST-ST I BLACK; kolor odnosi się tylko do osłonki
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto wkrątce
Adapter światłowodowy ST-ST simplex MM Flangeless

FIBER ST-ST I MM FLANGE

Adapter światłowodowy ST-ST simplex MM Flangeless

Adaptery światłowodowe ST-ST łączące 2 pojedyńcze patchcordy światłowodowe wielomodowe ( simplex - MM ); obudowa plastikowa beżowa; tzw. "ST Flange Type"; tzw. Sleeve type: PB - fosforo-brąz
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Adapter światłowodowy ST-ST simplex SM

FIBER ST-ST I SM

Adapter światłowodowy ST-ST simplex SM

Adaptery ST-ST łączące dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe jednomodowe ( - SM ) obudowa metalowa; tzw. "Theard Type" tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Adapter światłowodowy ST-ST simplex SM Flangeless

FIBER ST-ST I SM FLANGE

Adapter światłowodowy ST-ST simplex SM Flangeless

Adaptery światłowodowe ST-ST łączące 2 pojedyńcze patchcordy światłowodowe jednomodowe ( simplex - SM ) obudowa plastikowa niebieska; tzw. "ST Flange Type" tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Adapter światłowodowy ST-ST duplex MM Flangeless

FIBER ST-ST II MM FLANGE

Adapter światłowodowy ST-ST duplex MM Flangeless

Adapter ST-ST łączący dwa podwójne patchcordy światłowodowe wielomodowe ( duplex - MM ) obudowa plastikowa beżowa; tzw "ST Duplex Flange Type" tzw. Sleeve type: PB - fosforo-brąz
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Adapter światłowodowy ST-ST duplex SM Flangeless

FIBER ST-ST II SM FLANGE

Adapter światłowodowy ST-ST duplex SM Flangeless

Adapter światłowodowy ST-ST łączący dwa podwójne patchcordy światłowodowe jednomodowe ( duplex - SM ) obudowa plastikowa niebieska; tzw. "ST Duplex Flange Type" tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto pdf
Adapter światłowodowy MTRJ-MTRJ duplex MM

FIBER MTRJ-MTRJ II MM

Adapter światłowodowy MTRJ-MTRJ duplex MM

Adapter MTRJ-MTRJ łączący dwa podwójne patchcordy światłowodowe wielomodowe (duplex); kolor beżowy; tzw. MTRJ/MTRJ adaptor; najczęściej stosowany do patch paneli światlowodowych
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Adapter światłowodowy FC-FC simplex MM Flangeless

FIBER FC-FC I MM FLANGE

Adapter światłowodowy FC-FC simplex MM Flangeless

Adaptery FC-FC łączące dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe wielomodowe ( simplex - MM ); obudowa plastikowa beżowa tzw. Flange Type tzw. Sleeve type: PB - fosforo-brąz
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Adapter światłowodowy FC-FC simplex SM Flangeless

FIBER FC-FC I SM FLANGE

Adapter światłowodowy FC-FC simplex SM Flangeless

Adapter światłowodowy FC-FC łączący dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe jednomodowe ( simplex SM ); obudowa plastkowa niebieska tzw. "FC Flange Type" tzw. Sleeve type ZR - Zirconia; panel "S SC"
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto pdf
Adapter światłowodowy FC-SC simplex MM

FIBER FC-SC I MM

Adapter światłowodowy FC-SC simplex MM

Adaptery światłowodowe FC-SC łączące dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe wielomodowe ( simplex - MM ); obudowa plastikowa beżowa; tzw. Sleeve type: PB - fosforo-brąz
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto
Adapter światłowodowy FC-SC simplex SM

FIBER FC-SC I SM

Adapter światłowodowy FC-SC simplex SM

Adapter FC-SC łączący dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe jednomodowe (simplex-SM)
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto
Adapter światłowodowy FC-ST simplex MM

FIBER FC-ST I MM

Adapter światłowodowy FC-ST simplex MM

Adapter światłowodowy FC-ST łączący dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe wielomodowe ( simplex - MM ); obudowa plastikowa beżowa; tzw. Sleeve type: PB - fosforo-brąz
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto
Adapter światłowodowy FC-ST simplex SM

FIBER FC-ST I SM

Adapter światłowodowy FC-ST simplex SM

Adaptery FC-ST łączące dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe jednomodowe ( simplex - SM ); obudowa plastikowa niebieska; tzw. Sleeve type ZR - Zirconia
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto
Adapter światłowodowy E2000-E2000 simplex SM

FIBER E2000-E2000 I SM

Adapter światłowodowy E2000-E2000 simplex SM

Adapter E2000-E2000 łączący dwa pojedyńcze patchcordy światłowodowe jednomodowe ( simplex -SM);
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Tłumik linii światłowodowej 2dB

FIBER TŁUMIK 2 DB

Tłumik linii światłowodowej 2dB

Tłumik linii światłowodowej
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto
Tłumik linii światłowodowej 5dB

FIBER TŁUMIK 5 DB

Tłumik linii światłowodowej 5dB

Tłumik linii światłowodowej
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto foto
Tłumik linii światłowodowej 10dB

FIBER-TŁUMIK 10 DB

Tłumik linii światłowodowej 10dB

Tłumik linii światłowodowej, 10dB
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto foto Info
Tłumik linii światłowodowej 15dB

FIBER TŁUMIK 15 DB

Tłumik linii światłowodowej 15dB

Tłumik linii światłowodowej
ZapytajZapytajZapytaj0-3 dniBRAKfoto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 225100 

FIBER ŚRUBA ADAP M2X8

Śruba z nakrętką M2x8 do adapterów SC lub LC

Śruba z nakrętką M2x8 do adapterów SC lub LC
ZapytajZapytajZapytaj JEST