Asortyment o symbolu lub nazwie zawierających wyrażenie 'PATCHCORD'

Elementy z grupy PATCHCORDY ŚWIATŁOWODOWE JEDNOMODOWE OS1 OS2 9/125

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-LC 00.5M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.0,5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 0,5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNE
11.1010.00Zapytaj JEST 

FIBER LC-LC 01.5M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.1,5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1,5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNE
11.8010.60Zapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

FIBER LC-LC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
11.4010.30Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

FIBER LC-LC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
12.1010.90Zapytaj JESTfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

FIBER LC-LC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
12.8011.50Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

FIBER LC-LC 05M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
14.1012.70Zapytaj JESTfoto foto

FIBER LC-LC 07M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.7m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 7m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
15.5014.00Zapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.10m

FIBER LC-LC 10M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
18.2016.40Zapytaj JESTfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m

FIBER LC-LC 15M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
21.7019.50Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.20m

FIBER LC-LC 20M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.20m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
25.2022.70Zapytaj BRAKfoto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15  

FIBER LC-LC 25M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 25m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 25m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2; tzw " long wave "
  Zapytaj JEST 

FIBER LC-LC 30M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 30m OS2

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 30m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode; OS2; tzw " long wave "
  Zapytaj BRAK 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
wkrątce

FIBER LC-LC 00M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     

FIBER LC-LC 01.5M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1.5m OS2

 ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER LC-LC 01M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj JEST Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     

FIBER LC-LC 02M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 2m OS2

 ZapytajZapytaj JEST 

FIBER LC-LC 03M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 3m OS2

 ZapytajZapytaj JEST 

FIBER LC-LC 07M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 7m OS2

 ZapytajZapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:  5  

FIBER LC-LC 15M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 15m OS2

 ZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC-LC 20M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 20m OS2

 ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.35m wykonywany na zam

FIBER LC-LC 35M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.35m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 35m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.40m wykonywany na zam

FIBER LC-LC 40M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.40m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 40m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

FIBER LC-LC/APC 00M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC/PC -LC/APC 9/125 SM duplex OS2

 ZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC-LC/APC 01M/9

Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode długość 1m LSOH OS2

Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode 9/125 duplex długość 1m, powłoka LSOH , OS2
 ZapytajZapytaj JEST 

FIBER LC-LC/APC 02M/9

Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode długość 2m OS2 duplex

Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode 9/125 duplex długość 2m, powłoka LSOH , OS2
 ZapytajZapytaj JEST 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

FIBER LC-SC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
10.909.80Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

FIBER LC-SC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
11.6010.40Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

FIBER LC-SC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
12.2011.00Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

FIBER LC-SC 05M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
13.5012.20Zapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 

FIBER LC-SC 10M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
  Zapytaj BRAK Info

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

FIBER LC-SC 00M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 01M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto foto Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 02M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 03M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj JEST Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 05M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj JEST Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 10M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj JEST Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 15M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
34.80ZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 20M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.35m wykonywany na zam

FIBER LC-SC 35M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.35m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 35m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1105 
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówi

FIBER LC-SC/APC 00M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówi

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm.
51.7046.50Zapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

FIBER LC-SC/APC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
14.0012.60Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

FIBER LC-SC/APC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
14.8013.30Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

FIBER LC-SC/APC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
15.8014.20Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

FIBER LC-SC/APC 05M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
18.2016.40Zapytaj BRAKfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 155 
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m

FIBER LC-SC/APC 15M/9 OS2

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/APC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
32.2029.00Zapytaj BRAKfoto foto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 11020 
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
15.50ZapytajZapytaj JEST Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.1,5m wykonywany na za

FIBER SC-SC 1,5M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.1,5m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 1,5m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj JEST Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
15.10ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.2,5m wykonywany na za

FIBER SC-SC 2,5M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.2,5m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 2,5m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
15.60ZapytajZapytaj JESTfoto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.4m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 04M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.4m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 4m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 05M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
17.20ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce wkrątce Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 10M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
27.60ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 11020 
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 15M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

FIBER SC-SC 20M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto Info

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1105 
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

FIBER SC-SC/APC 01M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/APC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
13.40ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

FIBER SC-SC/APC 02M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/APC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
14.50ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

FIBER SC-SC/APC 03M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/APC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
21.30ZapytajZapytaj w drodzefoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1105 
Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówi

FIBER SC-SC/APC 00M/9 OS2

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówi

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/APC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm.
 ZapytajZapytaj BRAK 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     

FIBER LC-SC/APC 01M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 1m LSOH

 ZapytajZapytaj JEST 

FIBER LC-SC/APC 02M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC OS2 9/125µm SM duplex dł.2m

 ZapytajZapytaj JEST 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 135 
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC single mode L-dowolne

FIBER SC/APC-SC/APC 00M/9

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC single mode L-dowolne

 ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER LC-ST 01M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

FIBER LC-ST 03M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

FIBER LC-ST 05M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

FIBER LC-ST 20M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex dł.20m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
 ZapytajZapytaj JESTfoto foto Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

FIBER LC-ST 00M/9PL OS2

Patchcord światłowodowy LC-ST OS2 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

FIBER SC-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.0,2m wykonywany na za

FIBER SC-ST 0,2M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.0,2m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 0,2m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 01M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji po
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 02M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 03M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.3m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 05M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER SC-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord ś
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER ST-ST 01M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.1m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto Info

FIBER ST-ST 02M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.2m wykonywany na zam

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji po
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER ST-ST 05M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.5m wykonywany na zam

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji po
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

FIBER ST-ST 10M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.10m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

FIBER ST-ST 15M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex dł.15m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polski
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info

FIBER ST-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord ś
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-LC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-LC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świ
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-ST OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świ
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-SC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świ
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-FC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-FC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówie

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na FC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-E2000 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-E2000 OS1 9/125µm SM duplex długość na zamó

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na E2000/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch c
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-MTRJ 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-MTRJ OS1 9/125µm SM duplex długość na zamów

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na MTRJ/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord ś
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER FC-LC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-LC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu FC/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER FC-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-ST OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu FC/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER FC-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-SC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu FC/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER FC-FC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-FC OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówienie

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu FC/UPC na FC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord ś
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER FC-MTRJ 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-MTRJ OS1 9/125µm SM duplex długość na zamówien

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu FC/UPC na MTRJ/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OS1 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord świa
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-LC 00.5M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OS2 9/125µm SM duplex dł.0,5m

15.6913.64Zapytaj JEST 
Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 5m OS2

FIBER LC-LC 05M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 5m OS2

18.50ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 135 
Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 3m LSOH

FIBER LC-SC/APC 03M/9 OS2-PL

Patchcord światłowodowy LC-SC/APC singlemode długość 3m LSOH

23.98ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto

Elementy z grupy PATCHCORDY RJ45 UTP KAT. 6, RÓŻNE KOLORY, PCV I LSOH

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

PAT/TW-UTP-0.25-YELLOW/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.0,25m kabel nieekrano

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 

PAT/TW-UTP-0.25-GREEN/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.0,25m kabel nieekranow

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 

PAT/TW-UTP-0.25-BLUE/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.0,25m kabel nieekran

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 

PAT/TW-UTP-0.25-BLACK/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.0,25m kabel nieekranowa

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 

PAT/EC-UTP-00.5-RED/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.0,5m kabel nieekranowany LAN RJ

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.061.85Zapytaj BRAK 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.0,5m kabel nieekranow

PAT/TW-UTP-00.5-RED/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.0,5m kabel nieekranow

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.902.60Zapytaj BRAKfoto foto

PAT/EC-UTP-00.5-YELLOW/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka żółty dł.0,5m kabel nieekranowany LAN RJ

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.061.85Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.0,5m kabel nieekranow

PAT/TW-UTP-00.5-YELLOW/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.0,5m kabel nieekranow

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.902.60Zapytaj BRAKfoto foto

PAT/EC-UTP-00.5-GREEN/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka zielony dł.0,5m kabel nieekranowany LAN RJ4

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.061.85Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.0,5m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-00.5-GREEN/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.0,5m kabel nieekranowa

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.902.60Zapytaj JESTfoto foto

PAT/EC-UTP-00.5-BLUE/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.0,5m kabel nieekranowany LAN R

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.061.85Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.0,5m kabel nieekrano

PAT/TW-UTP-00.5-BLUE/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.0,5m kabel nieekrano

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.902.60Zapytaj JESTfoto foto

PAT/EC-UTP-00.5-BLACK/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czarny dł.0,5m kabel nieekranowany LAN RJ45

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.061.85Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.0,5m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-00.5-BLACK/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.0,5m kabel nieekranowan

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.902.60Zapytaj JESTfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 

PAT/EC-UTP-01.0-RED/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.1m kabel nieekranowany LAN RJ45

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.382.14Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.1m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-01.0-RED/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.1m kabel nieekranowan

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.903.50Zapytaj JESTfoto foto

PAT/EC-UTP-01.0-YELLOW/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka żółty dł.1m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.382.14Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.1m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-01.0-YELLOW/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.1m kabel nieekranowan

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.903.50Zapytaj JESTfoto

PAT/EC-UTP-01.0-GREEN/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka zielony dł.1m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.382.14Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.1m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-01.0-GREEN/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.1m kabel nieekranowany

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.903.50Zapytaj JESTfoto foto

PAT/EC-UTP-01.0-BLUE/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.1m kabel nieekranowany LAN RJ4

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
4.413.97Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.1m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-01.0-BLUE/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.1m kabel nieekranowa

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.903.50Zapytaj BRAKfoto foto

PAT/EC-UTP-01.0-BLACK/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czarny dł.1m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.473.12Zapytaj BRAK 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.1m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-01.0-BLACK/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.1m kabel nieekranowany

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.903.50Zapytaj BRAKfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

PAT/TW-UTP-01.5-RED/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.1,5m kabel nieekranow

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 1,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1,5m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj BRAK 

PAT/TW-UTP-01.5-YELLOW/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.1,5m kabel nieekranow

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 1,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1,5m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj BRAK 

PAT/EC-UTP-01.5-GREEN/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka zielony dł.1,5m kabel nieekranowany LAN RJ4

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 1,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1,5m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.772.49Zapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 

PAT/TW-UTP-01.5-BLACK/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.1,5m kabel nieekranowan

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 1,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1,5m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj BRAK 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 

PAT/EC-UTP-02.0-RED/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.2m kabel nieekranowany LAN RJ45

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.152.84Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.2m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-02.0-RED/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.2m kabel nieekranowan

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
5.805.20Zapytaj BRAKfoto

PAT/EC-UTP-02.0-YELLOW/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka żółty dł.2m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.152.84Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.2m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-02.0-YELLOW/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.2m kabel nieekranowan

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
5.805.20Zapytaj JESTfoto

PAT/EC-UTP-02.0-GREEN/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka zielony dł.2m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.152.84Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.2m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-02.0-GREEN/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.2m kabel nieekranowany

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
5.805.20Zapytaj BRAKfoto

PAT/EC-UTP-02.0-BLUE/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.2m kabel nieekranowany LAN RJ4

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
4.834.35Zapytaj BRAK 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.2m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-02.0-BLUE/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.2m kabel nieekranowa

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
5.805.20Zapytaj BRAKfoto

PAT/EC-UTP-02.0-BLACK/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czarny dł.2m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
4.393.95Zapytaj BRAK 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.2m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-02.0-BLACK/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.2m kabel nieekranowany

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
5.805.20Zapytaj BRAKfoto foto

PAT/EC-UTP-03.0-RED/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.3m kabel nieekranowany LAN RJ45

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
4.033.62Zapytaj BRAK 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.3m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-03.0-RED/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.3m kabel nieekranowan

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
7.706.90Zapytaj BRAKfoto foto

PAT/EC-UTP-03.0-YELLOW/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka żółty dł.3m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
4.033.62Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.3m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-03.0-YELLOW/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.3m kabel nieekranowan

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
7.706.90Zapytaj JESTfoto foto

PAT/EC-UTP-03.0-GREEN/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka zielony dł.3m kabel nieekranowany LAN RJ45

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
6.345.70Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.3m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-03.0-GREEN/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.3m kabel nieekranowany

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
7.706.90Zapytaj BRAKfoto foto

PAT/EC-UTP-03.0-BLUE/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.3m kabel nieekranowany LAN RJ4

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
4.033.62Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.3m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-03.0-BLUE/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.3m kabel nieekranowa

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
7.706.90Zapytaj JESTfoto

PAT/EC-UTP-03.0-BLACK/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czarny dł.3m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
5.655.09Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.3m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-03.0-BLACK/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.3m kabel nieekranowany

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
7.706.90Zapytaj JESTfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 

PAT/EC-UTP-05.0-RED/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.5m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
6.495.84Zapytaj BRAK 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.5m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-05.0-RED/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.5m kabel nieekranowan

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
11.7010.50Zapytaj BRAKfoto

PAT/EC-UTP-05.0-YELLOW/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka żółty dł.5m kabel nieekranowany LAN RJ45

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
6.495.84Zapytaj BRAK 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.5m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-05.0-YELLOW/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.5m kabel nieekranowan

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
11.7010.50Zapytaj JESTfoto foto

PAT/EC-UTP-05.0-GREEN/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka zielony dł.5m kabel nieekranowany LAN RJ45

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
6.495.84Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.5m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-05.0-GREEN/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.5m kabel nieekranowany

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
11.7010.50Zapytaj JESTfoto

PAT/EC-UTP-05.0-BLUE/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.5m kabel nieekranowany LAN RJ4

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
6.495.84Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.5m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-05.0-BLUE/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.5m kabel nieekranowa

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
11.7010.50Zapytaj JESTfoto

PAT/EC-UTP-05.0-BLACK/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czarny dł.5m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
6.495.84Zapytaj BRAK 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.5m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-05.0-BLACK/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.5m kabel nieekranowany

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
11.7010.50Zapytaj BRAKfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.7m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-07.0-RED/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.7m kabel nieekranowan

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 7m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 7m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
15.5014.00Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.7m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-07.0-YELLOW/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.7m kabel nieekranowan

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 7m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 7m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
15.5014.00Zapytaj BRAKfoto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.7m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-07.0-GREEN/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.7m kabel nieekranowany

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 7m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 7m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
15.5014.00Zapytaj JESTfoto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.7m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-07.0-BLUE/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.7m kabel nieekranowa

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 7m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 7m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
15.5014.00Zapytaj BRAKfoto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 

PAT/EC-UTP-10.0-RED/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ4

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
10.509.45Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.10m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-10.0-RED/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.10m kabel nieekranowa

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
21.5019.40Zapytaj BRAKfoto

PAT/EC-UTP-10.0-YELLOW/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka żółty dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ4

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
10.509.45Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.10m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-10.0-YELLOW/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.10m kabel nieekranowa

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
21.5019.40Zapytaj JESTfoto

PAT/EC-UTP-10.0-GREEN/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka zielony dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
10.509.45Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.10m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-10.0-GREEN/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.10m kabel nieekranowan

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
21.5019.40Zapytaj BRAKfoto

PAT/EC-UTP-10.0-BLUE/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
10.509.45Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.10m kabel nieekranow

PAT/TW-UTP-10.0-BLUE/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.10m kabel nieekranow

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
21.5019.40Zapytaj BRAKfoto

PAT/EC-UTP-10.0-BLACK/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czarny dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ45

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
10.509.45Zapytaj BRAK 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.10m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-10.0-BLACK/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.10m kabel nieekranowany

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
21.5019.40Zapytaj BRAK 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.15m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-15.0-RED/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.15m kabel nieekranowa

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
31.3028.20Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.15m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-15.0-YELLOW/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.15m kabel nieekranowa

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
31.3028.20Zapytaj BRAKfoto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.15m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-15.0-GREEN/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.15m kabel nieekranowan

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
31.3028.20Zapytaj BRAKfoto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.15m kabel nieekranow

PAT/TW-UTP-15.0-BLUE/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.15m kabel nieekranow

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
31.3028.20Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.15m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-15.0-BLACK/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.15m kabel nieekranowany

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
31.3028.20Zapytaj BRAKfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.20m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-20.0-RED/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.20m kabel nieekranowa

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 20m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 20m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
41.1037.00Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.20m kabel nieekranowa

PAT/TW-UTP-20.0-YELLOW/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.20m kabel nieekranowa

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 20m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 20m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
41.1037.00Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.20m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-20.0-GREEN/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.20m kabel nieekranowan

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 20m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 20m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
41.1037.00Zapytaj BRAKfoto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.20m kabel nieekranow

PAT/TW-UTP-20.0-BLUE/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.20m kabel nieekranow

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 20m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 20m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
41.1037.00Zapytaj BRAKfoto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord RJ45 Kat.6 0,5m U/UTP LSOH miedziany czerwonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-00.5-RED/6

Patchcord RJ45 Kat.6 0,5m U/UTP LSOH miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 0,5m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 1m U/UTP LSOH miedziany czerwonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-01.0-RED/6

Patchcord RJ45 Kat.6 1m U/UTP LSOH miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 1m U/UTP LSOH miedziany zielonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-01.0-GREEN/6

Patchcord RJ45 Kat.6 1m U/UTP LSOH miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 1m U/UTP LSOH miedziany żółtyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-01.0-YELLOW/6

Patchcord RJ45 Kat.6 1m U/UTP LSOH miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 2m U/UTP LSOH miedziany czerwonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-02.0-RED/6

Patchcord RJ45 Kat.6 2m U/UTP LSOH miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 2,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 2m U/UTP LSOH miedziany zielonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-02.0-GREEN/6

Patchcord RJ45 Kat.6 2m U/UTP LSOH miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 2,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 3m U/UTP LSOH miedziany czerwonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-03.0-RED/6

Patchcord RJ45 Kat.6 3m U/UTP LSOH miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 3,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 3m U/UTP LSOH miedziany zielonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-03.0-GREEN/6

Patchcord RJ45 Kat.6 3m U/UTP LSOH miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 3,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 3m U/UTP LSOH miedziany żółtyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-03.0-YELLOW/6

Patchcord RJ45 Kat.6 3m U/UTP LSOH miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 3,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 5m U/UTP LSOH miedziany czerwonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-05.0-RED/6

Patchcord RJ45 Kat.6 5m U/UTP LSOH miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 5,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 5m U/UTP LSOH miedziany zielonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-05.0-GREEN/6

Patchcord RJ45 Kat.6 5m U/UTP LSOH miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 5,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 5m U/UTP LSOH miedziany żółtyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-05.0-YELLOW/6

Patchcord RJ45 Kat.6 5m U/UTP LSOH miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 5,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord UTP miedziany LSZH CU kat.6 czarny dł.5m kabel nieekranowany LAN RJ45

PAT/TW-UTP-05.0-BLACK/6-PL

Patchcord UTP miedziany LSZH CU kat.6 czarny dł.5m kabel nieekranowany LAN RJ45

13.2812.47Zapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Patchcord UTP miedziany LSZH CU kat.6 czarny dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ4

PAT/TW-UTP-10.0-BLACK/6-PL

Patchcord UTP miedziany LSZH CU kat.6 czarny dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ4

24.1822.69Zapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 105150 
Patchcord RJ45 Kat.6 15m U/UTP LSOH miedziany czerwonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-15.0-RED/6

Patchcord RJ45 Kat.6 15m U/UTP LSOH miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 15,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 15m U/UTP LSOH miedziany zielonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-15.0-GREEN/6

Patchcord RJ45 Kat.6 15m U/UTP LSOH miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 15,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 15m U/UTP LSOH miedziany żółtyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-15.0-YELLOW/6

Patchcord RJ45 Kat.6 15m U/UTP LSOH miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 15,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 20m U/UTP LSOH miedziany czerwonyProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-20.0-RED/6

Patchcord RJ45 Kat.6 20m U/UTP LSOH miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 20,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.20m kabel nieekranowan

PAT/TW-FTP-20.0-GREEN/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.20m kabel nieekranowan

135.35121.82Zapytaj BRAKfoto

Elementy z grupy PATCHCORDY ŚWIATŁOWODOWE WIELOMODOWE OM1 62,5/125

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

FIBER LC-LC 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na z

FIBER LC-LC 05M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.9m wykonywany na z

FIBER LC-LC 09M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.9m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 9m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.10m wykonywany na

FIBER LC-LC 10M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.10m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na

FIBER LC-LC 15M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.20m wykonywany na

FIBER LC-LC 20M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.20m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.25m wykonywany na

FIBER LC-LC 25M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.25m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 25m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.30m wykonywany na

FIBER LC-LC 30M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.30m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 30m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.35m wykonywany na

FIBER LC-LC 35M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.35m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 35m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

FIBER LC-LC 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord świa
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

FIBER LC-SC 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na z

FIBER LC-SC 02M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na z

FIBER LC-SC 05M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.10m

FIBER LC-SC 10M/62,5

Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m

FIBER LC-SC 15M/62,5

Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na

FIBER LC-SC 15M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

FIBER LC-SC 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord świa
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

FIBER LC-ST 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na z

FIBER LC-ST 02M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na z

FIBER LC-ST 05M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m

FIBER LC-ST 15M/62,5

Patchcord światłowodowy LC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NN
18.97ZapytajZapytaj BRAKfoto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

FIBER LC-ST 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord świa
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

FIBER SC-SC 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na z

FIBER SC-SC 02M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na z

FIBER SC-SC 03M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.4m wykonywany na z

FIBER SC-SC 04M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.4m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 4m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na z

FIBER SC-SC 05M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.7m wykonywany na z

FIBER SC-SC 07M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.7m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 7m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.8m wykonywany na z

FIBER SC-SC 08M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.8m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 8m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.10m wykonywany na

FIBER SC-SC 10M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.10m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.12m wykonywany na

FIBER SC-SC 12M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.12m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 12m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na

FIBER SC-SC 15M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.20m wykonywany na

FIBER SC-SC 20M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.20m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.25m wykonywany na

FIBER SC-SC 25M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.25m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 25m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.30m wykonywany na

FIBER SC-SC 30M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.30m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 30m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.35m wykonywany na

FIBER SC-SC 35M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.35m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 35m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

FIBER SC-SC 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord świa
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST duplex dł.0,5m

FIBER SC-ST 0,5M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST duplex dł.0,5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 0,5m. Wykonany z włókna kategorii o średnicy płaszcza i rdzenia . Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m

FIBER SC-ST 01M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

FIBER SC-ST 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m

FIBER SC-ST 02M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na z

FIBER SC-ST 02M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m

FIBER SC-ST 03M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na z

FIBER SC-ST 03M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m

FIBER SC-ST 05M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.10m

FIBER SC-ST 10M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m

FIBER SC-ST 15M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
13.06ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.20m

FIBER SC-ST 20M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.20m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
16.31ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.25m wykonywany na

FIBER SC-ST 25M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.25m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 25m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.30m

FIBER SC-ST 30M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.30m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 30m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.50m wykonywany na

FIBER SC-ST 50M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.50m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 50m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

FIBER SC-ST 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord świa
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m

FIBER ST-ST 01M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

FIBER ST-ST 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m

FIBER ST-ST 02M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na z

FIBER ST-ST 02M/62,5PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m

FIBER ST-ST 03M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na z

FIBER ST-ST 03M/62,5PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m

FIBER ST-ST 05M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na z

FIBER ST-ST 05M/62,5PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na z

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.7m

FIBER ST-ST 07M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.7m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 7m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.10m

FIBER ST-ST 10M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.20m

FIBER ST-ST 20M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.20m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.25m

FIBER ST-ST 25M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.25m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 25m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

FIBER ST-ST 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamówie

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord świa
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy FC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na

FIBER FC-LC 15M/62,5PL

Patchcord światłowodowy FC-LC OM1 62,5/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu FC/UPC na LC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji pols
50.12ZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 

FIBER LC-MTRJ 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-MTRJ OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamów

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na MTRJ/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cor
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER MTRJ-SC 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-SC OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamów

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cor
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy MTRJ-ST OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamów

FIBER MTRJ-ST 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-ST OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zamów

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord św
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy MTRJ-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m

FIBER MTRJ-ST 01M/62,5

Patchcord światłowodowy MTRJ-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
8.05ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce
Patchcord światłowodowy MTRJ-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m

FIBER MTRJ-ST 03M/62,5

Patchcord światłowodowy MTRJ-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na ST/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
10.58ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce
Patchcord światłowodowy MTRJ-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m

FIBER MTRJ-ST 05M/62,5

Patchcord światłowodowy MTRJ-ST OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
10.83ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zam

FIBER MTRJ-MTRJ 0M/62,5PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ OM1 62,5/125µm MM duplex długość na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na MTRJ/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m

FIBER MTRJ-MTRJ 03M/62,5

Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ OM1 62,5/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na MTRJ/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
 ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce
Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m

FIBER MTRJ-MTRJ 05M/62,5

Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ OM1 62,5/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na MTRJ/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM1 o średnicy płaszcza i rdzenia 62,5/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
 ZapytajZapytaj JESTfoto wkrątce

Elementy z grupy PATCHCORDY ŚWIATŁOWODOWE WIELOMODOWE OM2 50/125

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER LC-LC 01M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
6.74ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER LC-LC 02M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
8.92ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER LC-LC 03M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.5m

FIBER LC-LC 05M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.10m

FIBER LC-LC 10M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.15m

FIBER LC-LC 15M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.20m

FIBER LC-LC 20M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.20m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
12.02ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.25m

FIBER LC-LC 25M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.25m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 25m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.30m

FIBER LC-LC 30M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.30m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 30m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.1,5m

FIBER LC-LC 1.5M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex dł.1,5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1,5m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

FIBER LC-LC 00M/50PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER LC-SC 01M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER LC-SC 02M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER LC-SC 03M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
12.88ZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.5m

FIBER LC-SC 05M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.10m

FIBER LC-SC 10M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
23.86ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.15m

FIBER LC-SC 15M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
32.50ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.20m

FIBER LC-SC 20M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.20m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
41.13ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

FIBER LC-SC 00M/50PL

Patchcord światłowodowy LC-SC OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER LC-ST 01M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER LC-ST 02M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER LC-ST 03M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.5m

FIBER LC-ST 05M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.10m

FIBER LC-ST 10M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.15m

FIBER LC-ST 15M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
 ZapytajZapytaj BRAKfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

FIBER LC-ST 00M/50PL

Patchcord światłowodowy LC-ST OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  
Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER SC-SC 01M/50

Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER SC-SC 02M/50

Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER SC-SC 03M/50

Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.5m

FIBER SC-SC 05M/50

Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.10m

FIBER SC-SC 10M/50

Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

FIBER SC-SC 00M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-SC OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 01M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.1m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 02M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 03M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Patchcord światłowodowy SC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na zam

FIBER SC-ST 05M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy produkcji polskie
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER SC-ST 00M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-ST OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord ś
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy ST-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.10m

FIBER ST-ST 10M/50

Patchcord światłowodowy ST-ST OM2 50/125µm MM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 

FIBER ST-ST 00M/50PL

Patchcord światłowodowy ST-ST OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu ST/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord ś
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER E2000-FC 00M/50PL

Patchcord światłowodowy E2000-FC OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówi

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu E2000/UPC na FC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER LC-MTRJ 00M/50PL

Patchcord światłowodowy LC-MTRJ OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówie

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na MTRJ/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER MTRJ-ST 00M/50PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-ST OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówie

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na ST/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER MTRJ-SC 00M/50PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-SC OM2 50/125µm MM duplex długość na zamówie

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na SC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

FIBER MTRJ-MTRJ 00M/50PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ OM2 50/125µm MM duplex długość na zamów

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na MTRJ/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cor
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ OM2 50/125µm MM duplex dł.10m wykonywany n

FIBER MTRJ-MTRJ 10M/50PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ OM2 50/125µm MM duplex dł.10m wykonywany n

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu MTRJ/UPC na MTRJ/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM2 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy produkc
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto

Elementy z grupy PATCHCORDY MIEDZIANE U/UTP (UTP) KAT. 5E, RÓŻNE KOLORY

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 

PAT/TW-UTP-0.25-BLUE/5E

Patchcord RJ45 kat.5e dł.0,25m U/UTP PVC miedziany niebieski

Patchcord UTP; dł.0,25m; cat5e; 10/100/1000Mbit/s Ethernet; kolor niebieski. Patchcord 24AWG; pojedyn. żyła s=0,226m2; wykonany 100% z miedzi (nie mylić z awryjbymi stopami miedź- aluminium lub miedź-żelazo). Patchcordy z firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany niebieski

PAT/TW-UTP-00.5-BLUE/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany niebieski

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 0,5m kolor niebieski, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany czerwony

PAT/TW-UTP-00.5-RED/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 0,5m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany zielony

PAT/TW-UTP-00.5-GREEN/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 0,5m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
2.15ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany żółty

PAT/TW-UTP-00.5-YELLOW/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 0,5m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany czarny

PAT/TW-UTP-00.5-BLACK/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany czarny

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 0,5m kolor czarny, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany niebieski

PAT/TW-UTP-01.0-BLUE/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany niebieski

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,0m kolor niebieski, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany czerwony

PAT/TW-UTP-01.0-RED/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
2.87ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Patchcord miedziany UTP kat.5e dł.1,5m czerwony

PAT/TW-UTP-01.5-RED/5E

Patchcord miedziany UTP kat.5e dł.1,5m czerwony

3.18ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany zielony

PAT/TW-UTP-01.0-GREEN/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany żółty

PAT/TW-UTP-01.0-YELLOW/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
2.87ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord miedziany UTP dł.1,5m kat.5e kolor żółty

PAT/TW-UTP-01.5-YELLOW/5E

Patchcord miedziany UTP dł.1,5m kat.5e kolor żółty

3.18ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany czarny

PAT/TW-UTP-01.0-BLACK/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany czarny

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,0m kolor czarny, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany niebieski

PAT/TW-UTP-02.0-BLUE/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany niebieski

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 2,0m kolor niebieski, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
4.44ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany czerwony

PAT/TW-UTP-02.0-RED/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 2,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany zielony

PAT/TW-UTP-02.0-GREEN/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 2,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
4.44ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany żółty

PAT/TW-UTP-02.0-YELLOW/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 2,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
4.44ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany czarny

PAT/TW-UTP-02.0-BLACK/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany czarny

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 2,0m kolor czarny, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto

PAT/TW-UTP-02.5-YELLOW/5E

Patchcord miedziany UTP dł.2,5m kat.5e kolor żółty

p>Patchcord UTP dł. 2,5m cat5e 10/100/1000Mbit/s Ethernet kolor żółty. Patchcord 24AWG pojedyncza żyła s=0,226m2 wykonany 100% z miedzi (nie mylić z awryjbymi stopami miedź- aluminium lub miedź-żelazo). Patchcordy z firmy 3NNET.</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany niebieski

PAT/TW-UTP-03.0-BLUE/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany niebieski

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 3,0m kolor niebieski, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
6.05ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany czerwony

PAT/TW-UTP-03.0-RED/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 3,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
6.05ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany zielony

PAT/TW-UTP-03.0-GREEN/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 3,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany żółty

PAT/TW-UTP-03.0-YELLOW/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 3,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
6.05ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany czarny

PAT/TW-UTP-03.0-BLACK/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany czarny

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 3,0m kolor czarny, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
6.05ZapytajZapytaj JESTfoto foto

PAT/TW-UTP-03.5-YELLOW/5E

Patchcord miedziany UTP dł.3,5m kat.5e kolor żółty

p>Patchcord UTP dł. 3,5m cat5e 10/100/1000Mbit/s Ethernet kolor żółty. Patchcord 24AWG pojedyncza żyła s=0,226m2 wykonany 100% z miedzi (nie mylić z awryjbymi stopami miedź- aluminium lub miedź-żelazo). Patchcordy z firmy 3NNET.</p>
6.80ZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany niebieski

PAT/TW-UTP-05.0-BLUE/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany niebieski

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 5,0m kolor niebieski, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany czerwony

PAT/TW-UTP-05.0-RED/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 5,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany zielony

PAT/TW-UTP-05.0-GREEN/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 5,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany żółty

PAT/TW-UTP-05.0-YELLOW/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 5,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany czarny

PAT/TW-UTP-05.0-BLACK/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany czarny

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 5,0m kolor czarny, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
9.40ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 7m U/UTP PVC miedziany niebieski

PAT/TW-UTP-07.0-BLUE/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 7m U/UTP PVC miedziany niebieski

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 7,0m kolor niebieski, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
12.40ZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 7m U/UTP PVC miedziany czerwony

PAT/TW-UTP-07.0-RED/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 7m U/UTP PVC miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 7,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 7m U/UTP PVC miedziany zielony

PAT/TW-UTP-07.0-GREEN/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 7m U/UTP PVC miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 7,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 7m U/UTP PVC miedziany żółty

PAT/TW-UTP-07.0-YELLOW/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 7m U/UTP PVC miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 7,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
12.40ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany niebieski

PAT/TW-UTP-10.0-BLUE/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany niebieski

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 10,0m kolor niebieski, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany czerwony

PAT/TW-UTP-10.0-RED/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 10,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany zielony

PAT/TW-UTP-10.0-GREEN/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 10,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany żółty

PAT/TW-UTP-10.0-YELLOW/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 10,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 15m U/UTP PVC miedziany niebieski

PAT/TW-UTP-15.0-BLUE/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 15m U/UTP PVC miedziany niebieski

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 15,0m kolor niebieski, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 15m U/UTP PVC miedziany czerwony

PAT/TW-UTP-15.0-RED/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 15m U/UTP PVC miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 15,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany czarny

PAT/TW-UTP-10.0-BLACK/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany czarny

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 10,0m kolor czarny, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 15m U/UTP PVC miedziany zielony

PAT/TW-UTP-15.0-GREEN/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 15m U/UTP PVC miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 15,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 15m U/UTP PVC miedziany żółty

PAT/TW-UTP-15.0-YELLOW/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 15m U/UTP PVC miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 15,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 20m U/UTP PVC miedziany niebieski

PAT/TW-UTP-20.0-BLUE/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 20m U/UTP PVC miedziany niebieski

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 20,0m kolor niebieski, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 20m U/UTP PVC miedziany czerwony

PAT/TW-UTP-20.0-RED/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 20m U/UTP PVC miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 20,0m kolor czerwony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 20m U/UTP PVC miedziany zielony

PAT/TW-UTP-20.0-GREEN/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 20m U/UTP PVC miedziany zielony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 20,0m kolor zielony, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 20m U/UTP PVC miedziany żółty

PAT/TW-UTP-20.0-YELLOW/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 20m U/UTP PVC miedziany żółty

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 20,0m kolor żółty, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto

Elementy z grupy PATCHCORDY ŚWIATŁOWODOWE WIELOMODOWE OM4 50/125

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.0,5m

FIBER LC-LC 00.5M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.0,5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 0,5m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNE
12.4011.20Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER LC-LC 01M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.1m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
12.5011.30Zapytaj BRAKfoto foto

FIBER LC-LC 01.5M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 1,5m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=1,5m MM-50/125um duplex multimode</p>
14.8013.30Zapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER LC-LC 02M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.2m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
16.7015.00Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER LC-LC 03M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
19.2017.30Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.5m

FIBER LC-LC 05M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
24.5022.10Zapytaj JESTfoto foto

FIBER LC-LC 07M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 7m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=7m MM-50/125um duplex multimode</p>
30.1027.10Zapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.10m

FIBER LC-LC 10M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
35.7032.10Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.15m

FIBER LC-LC 15M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.15m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
49.0044.10Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.20m

FIBER LC-LC 20M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.20m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
59.9053.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.25m

FIBER LC-LC 25M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.25m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 25m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
67.0060.30Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.30m

FIBER LC-LC 30M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.30m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 30m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
94.2084.80Zapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

FIBER LC-LC 00M/50PL OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 1m

FIBER LC-LC 01M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 1m

Patch cord światłowodowy LC na LC duplex multimodowy 50/125um; OM4 ; dł=1m ; produkcja europejska
ZapytajZapytajZapytaj JEST 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na zamProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 02M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.2m wykonywany na zam

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejsk
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na zamProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 03M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.3m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na zamProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 05M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.5m wykonywany na zam

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.10m wykonywany na zaProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 10M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.10m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na za

FIBER LC-LC 15M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.15m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
44.4342.5840.73 BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.20m wykonywany na zaProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 20M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.20m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.25m wykonywany na zaProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 25M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.25m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 25m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.30m wykonywany na zaProdukt wycofany z oferty

FIBER LC-LC 30M/50EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.30m wykonywany na za

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 30m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy od europejskiego
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-SC 00.5M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 0,5m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC dł=0,5m MM-50/125um duplex multimode</p>
11.5010.40Zapytaj JEST 

FIBER LC-SC 01M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 1m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC dł=1m MM-50/125um duplex multimode</p>
13.7012.30Zapytaj BRAK 

FIBER LC-SC 03M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 3m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC dł=3m MM-50/125um duplex multimode</p>
27.5024.80Zapytaj BRAK 

FIBER LC-SC 05M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 5m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC dł=5m MM-50/125um duplex multimode</p>
26.6023.90Zapytaj BRAK 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER SC-SC 00.5M/50 OM4

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM4 MM duplex 0,5m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC dł=0,5m MM-50/125um duplex multimode</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER SC-SC 01M/50 OM4

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM4 MM duplex 1m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC dł=1m MM-50/125um duplex multimode</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER SC-SC 03M/50 OM4

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM4 MM duplex 3m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC dł=3m MM-50/125um duplex multimode</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER SC-SC 05M/50 OM4

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM4 MM duplex 5m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC dł=5m MM-50/125um duplex multimode</p>
26.20ZapytajZapytaj JEST 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-ST 01M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM4 MM duplex 1m

p>Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na ST dł=1m MM-50/125um duplex multimode</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-SC 07M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM4 MM duplex 7m

26.2222.80Zapytaj BRAK 

Elementy z grupy PATCHCORDY F/UTP (FTP) KATEGORII 6, RÓŻNE KOLORY, LSOH

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

PAT/TW-FTP-0.25-BLUE/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.0,25m kabel ekranowa

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 

PAT/TW-FTP-0.25-RED/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.0,25m kabel ekranowan

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 

PAT/TW-FTP-0.25-GREEN/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.0,25m kabel ekranowany

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 

PAT/TW-FTP-0.25-YELLOW/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.0,25m kabel ekranowan

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 

PAT/TW-FTP-0.25-BLACK/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.0,25m kabel ekranowany

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.0,5m kabel ekranowan

PAT/TW-FTP-00.5-BLUE/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.0,5m kabel ekranowan

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
3.202.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.0,5m kabel ekranowany

PAT/TW-FTP-00.5-RED/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.0,5m kabel ekranowany

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
3.202.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł. 0,5m kabel ekranowany

PAT/TW-FTP-00.5-GREEN/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł. 0,5m kabel ekranowany

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
3.202.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.0,5m kabel ekranowany

PAT/TW-FTP-00.5-YELLOW/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.0,5m kabel ekranowany

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
3.202.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.0,5m kabel ekranowany L

PAT/TW-FTP-00.5-BLACK/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.0,5m kabel ekranowany L

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
3.202.90Zapytaj JESTfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.1m kabel ekranowany

PAT/TW-FTP-01.0-BLUE/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.1m kabel ekranowany

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
4.303.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.1m kabel ekranowany L

PAT/TW-FTP-01.0-RED/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.1m kabel ekranowany L

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
4.303.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.1m kabel ekranowany LA

PAT/TW-FTP-01.0-GREEN/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.1m kabel ekranowany LA

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
4.303.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.1m kabel ekranowany L

PAT/TW-FTP-01.0-YELLOW/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.1m kabel ekranowany L

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
4.303.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.1m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-01.0-BLACK/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.1m kabel ekranowany LAN

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
4.303.90Zapytaj JESTfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.2m kabel ekranowany

PAT/TW-FTP-02.0-BLUE/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.2m kabel ekranowany

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
6.505.90Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.2m kabel ekranowany L

PAT/TW-FTP-02.0-RED/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.2m kabel ekranowany L

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
6.505.90Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.2m kabel ekranowany LA

PAT/TW-FTP-02.0-GREEN/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.2m kabel ekranowany LA

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
6.505.90Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.2m kabel ekranowany L

PAT/TW-FTP-02.0-YELLOW/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.2m kabel ekranowany L

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
6.505.90Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.2m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-02.0-BLACK/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.2m kabel ekranowany LAN

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
6.505.90Zapytaj BRAKfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.3m kabel ekranowany

PAT/TW-FTP-03.0-BLUE/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.3m kabel ekranowany

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
8.707.80Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.3m kabel ekranowany L

PAT/TW-FTP-03.0-RED/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.3m kabel ekranowany L

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
8.707.80Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.3m kabel ekranowany LA

PAT/TW-FTP-03.0-GREEN/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.3m kabel ekranowany LA

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
8.707.80Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.3m kabel ekranowany L

PAT/TW-FTP-03.0-YELLOW/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.3m kabel ekranowany L

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
8.707.80Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.3m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-03.0-BLACK/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.3m kabel ekranowany LAN

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
8.707.80Zapytaj BRAKfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.5m kabel ekranowany

PAT/TW-FTP-05.0-BLUE/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka niebieski dł.5m kabel ekranowany

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor niebieski, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: niebieski; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
13.1011.80Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.5m kabel ekranowany L

PAT/TW-FTP-05.0-RED/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.5m kabel ekranowany L

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
13.1011.80Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.5m kabel ekranowany LA

PAT/TW-FTP-05.0-GREEN/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka zielony dł.5m kabel ekranowany LA

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor zielony, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: zielony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
13.1011.80Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.5m kabel ekranowany L

PAT/TW-FTP-05.0-YELLOW/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.5m kabel ekranowany L

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
13.1011.80Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.5m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-05.0-BLACK/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.5m kabel ekranowany LAN

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
13.1011.80Zapytaj BRAKfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

PAT/TW-FTP-0.25-GREY/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.0,25m kabel ekranowany L

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 

Elementy z grupy PATCHCORDY ŚWIATŁOWODOWE WIELOMODOWE OM3 50/125

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

FIBER LC-LC 00M/50PL OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex długość na zamówieni

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości według specyfikacji klienta. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord świat
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.0,5m

FIBER LC-LC 00.5M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.0,5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 0,5m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNE
11.1010.00Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER LC-LC 01M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
12.3011.10Zapytaj JESTfoto foto

FIBER LC-LC 01.5M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.1,5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 1,5m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNE
12.3011.10Zapytaj JEST 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER LC-LC 02M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.2m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
13.3911.97Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER LC-LC 03M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
14.8313.31Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.5m

FIBER LC-LC 05M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
17.7015.90Zapytaj JESTfoto foto

FIBER LC-LC 07M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.7m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 7m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
20.6018.50Zapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.10m

FIBER LC-LC 10M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.10m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
22.9020.60Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.15m

FIBER LC-LC 15M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.15m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
31.6028.40Zapytaj JESTfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.20m

FIBER LC-LC 20M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.20m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
49.5044.60Zapytaj JESTfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.25m

FIBER LC-LC 25M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.25m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 25m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
58.6052.70Zapytaj JESTfoto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.30m

FIBER LC-LC 30M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.30m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 30m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
62.9056.60Zapytaj JESTfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER LC-SC 01M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 1m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
14.3012.90Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER LC-SC 02M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.2m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
15.8014.20Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER LC-SC 03M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
17.1015.40Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.5m

FIBER LC-SC 05M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.5m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 5m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
21.3019.20Zapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.10m

FIBER LC-SC 10M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.10m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
29.8026.80Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.15m

FIBER LC-SC 15M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 15m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
40.1036.10Zapytaj JESTfoto foto

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  
Patchcord światłowodowy SC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.0,5m

FIBER SC-SC 00.5M/50 OM3

Patchcord światłowodowy SC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.0,5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 0,5m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord światłowodowy SC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

FIBER SC-SC 03M/50 OM3

Patchcord światłowodowy SC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 3m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto

FIBER SC-SC 20M/50 OM3

Patchcord światłowodowy SC-SC OM3 50/125µm MM duplex dł.20m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu SC/UPC na SC/UPC o długości 20m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

FIBER LC-LC 01M/50 OM3-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.1m

17.66ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex 20m

FIBER LC-LC 20M/50 OM3-PL

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex 20m

56.5848.12Zapytaj BRAKfoto

Elementy z grupy PATCHCORDY U/UTP (UTP) KAT. 6, KOLOR SZARY, PCV I LSOH

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.0,25m kabel nieekranowan

PAT/TW-UTP-0.25-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.0,25m kabel nieekranowan

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.602.30Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.0,5m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-00.5-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.0,5m kabel nieekranowany

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.002.70Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.1m kabel nieekranowany L

PAT/TW-UTP-01.0-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.1m kabel nieekranowany L

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.803.40Zapytaj JESTfoto foto foto

PAT/TW-UTP-01.5-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.1,5m kabel nieekranowany

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 1,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1,5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
4.604.10Zapytaj JEST 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.2m kabel nieekranowany L

PAT/TW-UTP-02.0-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.2m kabel nieekranowany L

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
5.605.00Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.3m kabel nieekranowany L

PAT/TW-UTP-03.0-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.3m kabel nieekranowany L

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
8.207.40Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.5m kabel nieekranowany L

PAT/TW-UTP-05.0-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.5m kabel nieekranowany L

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
11.9010.70Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.7m kabel nieekranowany L

PAT/TW-UTP-07.0-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.7m kabel nieekranowany L

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 7m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 7m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
15.8014.20Zapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.10m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-10.0-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.10m kabel nieekranowany

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
19.9017.90Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.15m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-15.0-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.15m kabel nieekranowany

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
29.1026.20Zapytaj BRAKfoto foto foto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.20m kabel nieekranowany

PAT/TW-UTP-20.0-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.20m kabel nieekranowany

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 20m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 20m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
39.4035.50Zapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 

PAT/EC-UTP-00.5-GREY/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka szary dł.0,5m kabel nieekranowany LAN RJ45

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.061.85Zapytaj JEST 

PAT/EC-UTP-01.0-GREY/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka szary dł.1m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.382.14Zapytaj JEST 

PAT/EC-UTP-01.5-GREY/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka szary dł.1,5m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 1,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1,5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
2.772.49Zapytaj JEST 

PAT/EC-UTP-02.0-GREY/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka szary dł.2m kabel nieekranowany LAN RJ45

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
3.152.84Zapytaj JEST 

PAT/EC-UTP-03.0-GREY/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka szary dł.3m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
6.005.40Zapytaj JEST 

PAT/EC-UTP-05.0-GREY/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka szary dł.5m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
6.786.10Zapytaj JEST 

PAT/EC-UTP-07.0-GREY/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka szary dł.7m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 7m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 7m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
8.257.43Zapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 

PAT/EC-UTP-10.0-GREY/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka szary dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ45

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
10.509.45Zapytaj BRAK 

PAT/EC-UTP-15.0-GREY/6

Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka szary dł.15m kabel nieekranowany LAN RJ45

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
14.7013.23Zapytaj BRAK 

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord RJ45 Kat.6 0,5m U/UTP LSOH miedziany szaryProdukt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-00.5-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 0,5m U/UTP LSOH miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 0,5m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord UTP miedziany LSZH CU kat.6 szary dł.3m kabel nieekranowany LAN RJ45

PAT/TW-UTP-03.0-GREY/6-PL

Patchcord UTP miedziany LSZH CU kat.6 szary dł.3m kabel nieekranowany LAN RJ45

9.32ZapytajZapytaj JESTfoto foto foto

Elementy z grupy PATCHCORDY U/UTP (UTP) KATEGORII 6A, SZARY/KOLOR

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord RJ45 Kat.6a 2m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-02.0-GREY/6A

Patchcord RJ45 Kat.6a 2m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6a miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 2,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
5.71ZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Produkt wycofany z oferty

PAT/TW-UTP-03.0-GREY/6A

Patchcord RJ45 Kat.6a 3m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6a miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 3,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
 ZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord RJ45 Kat.6a 5m U/UTP PVC miedziany szaryProdukt wycofany z oferty

PAT/TW-UTP-05.0-GREY/6A

Patchcord RJ45 Kat.6a 5m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6a miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 5,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Produkt wycofany z oferty

PAT/TW-UTP-10.0-GREY/6A

Patchcord RJ45 Kat.6a 10m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6a miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 10,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
 ZapytajZapytaj BRAK 
Produkt wycofany z oferty

PAT/TW-UTP-15.0-GREY/6A

Patchcord RJ45 Kat.6a 15m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6a miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 15,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
 ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1310 
Patchcord UTP kat.6a dł.7ft(2,1m) czarny produkt BELDEN

BELDEN CA21100007SL

Patchcord UTP kat.6a dł.7ft(2,1m) czarny produkt BELDEN

10GX (CAT6A) patch cord, czarny , 7ft (2,13m) UTP 4 pary klejone 23AWG drut, T568A/B, CMR produkcja Belden
    BRAKfoto foto
Patchcord UTP kat.6a dł.10ft(3m) czarny produkt BELDEN

BELDEN CA21100010SL

Patchcord UTP kat.6a dł.10ft(3m) czarny produkt BELDEN

10GX (CAT6A) patch cord , czarny, 10ft (3,0m) UTP 4 pary klejone 23AWG drut, T568A/B , CMR produkcja Belden
    BRAKfoto foto
Patchcord UTP kat.6a dł.30ft(9m) czarny produkt BELDEN

BELDEN CA21100030SL

Patchcord UTP kat.6a dł.30ft(9m) czarny produkt BELDEN

10GX (CAT6A) patch cord , czarny, 30ft (9,0m) UTP 4 pary klejone 23AWG drut, T568A/B produkcja Belden
    BRAKfoto
Patchcord UTP LED kat.6a dł.7ft=2,1m czerwony produkt BELDEN

BELDEN CAT1102007

Patchcord UTP LED kat.6a dł.7ft=2,1m czerwony produkt BELDEN

10GX (CAT6A) patch cord z identyfikacją LED,czerwony, 7ft UTP 4 pary klejone 24AWG drut, T568A/B, CMR produkcja Belden
    BRAKfoto foto
Patchcord UTP LED kat.6a dł.10ft=3m czerwony produkt BELDEN

BELDEN CAT1102010

Patchcord UTP LED kat.6a dł.10ft=3m czerwony produkt BELDEN

10GX(Cat6A) pztch cord z identyfikacją LED, czerwony, 10ft UTP 4 pary klejone 24AWG drut, T568A/B, CMR produkcja Belden
    BRAKfoto foto
Patchcord UTP LED kat.6a dł.7ft=2,1m żółty produkt BELDEN

BELDEN CAT1104007

Patchcord UTP LED kat.6a dł.7ft=2,1m żółty produkt BELDEN

10GX(CAT6A) patch cord z identyfikacją LED, żółty, 7ft UTP 4 pary klejone 24AWG drut, T568A/B , CMR produkcja Belden
    BRAKfoto foto
Patchcord UTP LED kat.6a dł.10ft=3m żółty produkt BELDEN

BELDEN CAT1104010

Patchcord UTP LED kat.6a dł.10ft=3m żółty produkt BELDEN

10GX (CAT6A) patch cord z identyfikacją LED, żółty, 10ft UTP 4 pary klejone 24AWG drut, T568A/B , CMR produkcja Belden
    BRAK 
Patchcord UTP LED kat.6a dł.7ft niebieski produkt BELDEN

BELDEN CAT1106007

Patchcord UTP LED kat.6a dł.7ft niebieski produkt BELDEN

10GX (CAT6A) patch cord z identyfikacją LED,niebieski, 7ft UTP 4 pary klejone 24AWG drut, T568A/B, CMR produkcja Belden
    BRAKfoto foto
Patchcord UTP LED kat.6a dł.10ft=3m niebieski produkt BELDEN

BELDEN CAT1106010

Patchcord UTP LED kat.6a dł.10ft=3m niebieski produkt BELDEN

10GX (CAT6A) patch cord z identyfikacją LED, niebieski, 10ft UTP 4 pary klejone 24AWG drut, T568A/B , CMR produkcja Belden
    BRAKfoto foto
Patchcord UTP LED kat.6a dł.7ft purpurowy produkt BELDEN

BELDEN CAT1107007

Patchcord UTP LED kat.6a dł.7ft purpurowy produkt BELDEN

10GX (CAT6A) patch cord z identyfikacją LED, PUR, 7ft UTP 4 pary 24AWG drut, T568A/B , CMR produkcja Belden
    BRAKfoto foto
Patchcord UTP LED kat.6a dł.10ft purpurowy produkt BELDEN

BELDEN CAT1107010

Patchcord UTP LED kat.6a dł.10ft purpurowy produkt BELDEN

10GX (CAT6A) patch cord z identyfikacją LED , PUR, 10ft UTP 4 pary 24AWG drut, T568A/B , CMR produkcja Belden
    BRAKfoto foto
Patchcord UTP LED kat.6a dł.7ft(2,1m) szary produkt BELDEN

BELDEN CAT1108007

Patchcord UTP LED kat.6a dł.7ft(2,1m) szary produkt BELDEN

10GX (CAT6A) patch cord z identyfikacją LED, szary, 7ft UTP 4pary klejone 24AWG drut, T568A/B , CMR produkcja Belden
    BRAKfoto foto
Patchcord UTP LED kat.6a dł.10ft(3m) szary produkt BELDEN

BELDEN CAT1108010

Patchcord UTP LED kat.6a dł.10ft(3m) szary produkt BELDEN

10GX (CAT6A) patch cord z identyfikacją LED, szary, 10ft UTP 4pary klejone 24AWG drut, T568A/B, CMR produkcja Belden
    BRAKfoto foto

Elementy z grupy PATCHCORDY MIEDZIANE U/UTP (UTP) KAT. 5E, KOLOR SZARY

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord RJ45 Kat.5e 0,25m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-0.25-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 0,25m U/UTP PVC miedziany szary

p>Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 0,25m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-00.5-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 0,5m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-01.0-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 1m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord RJ45 Kat.5e 1,5m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-01.5-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 1,5m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,5m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-02.0-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 2,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-03.0-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 3m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 3,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-05.0-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 5,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord RJ45 Kat.5e 7m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-07.0-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 7m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 7,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-10.0-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 10m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 10,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord RJ45 Kat.5e 15m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-15.0-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 15m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 15,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord RJ45 Kat.5e 20m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-20.0-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 20m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 20,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord RJ45 Kat.5e 1,8m U/UTP PVC miedziany szary WYPRZEDAŻ

PAT/TW-UTP-01.8-!GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 1,8m U/UTP PVC miedziany szary WYPRZEDAŻ

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,8m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
3.14ZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord RJ45 Kat.5e 2,25m U/UTP PVC miedziany szary WYPRZEDAŻ

PAT/TW-UTP-02.25-!GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 2,25m U/UTP PVC miedziany szary WYPRZEDAŻ

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 2,25m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
3.72ZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord RJ45 Kat.5e 1,1m U/UTP PVC miedziany szary WYPRZEDAŻ

PAT/TW-UTP-01.1-!GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 1,1m U/UTP PVC miedziany szary WYPRZEDAŻ

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 1,1m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
2.25ZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1   
wkrątce

PAT-LIN-1M KR

Patchcord krosowany UTP kat.5e szary

KROSOWANY 2XRJ45 1M
8.32ZapytajZapytaj BRAK Info
wkrątce

PAT-LIN-2M KR

Patchcord krosowany UTP kat.5e szary

KROSOWANY 2XRJ45 2M
8.55ZapytajZapytaj BRAK Info
wkrątce

PAT-LIN-3M KR

Patchcord krosowany UTP kat.5e szary

krosowany 2xRJ45
9.36ZapytajZapytaj JEST Info

Elementy z grupy

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

FIBER LC-SC 00.5M/50 OM3

[Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 0,5m]

ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 

FIBER LC-SC 10M/9 OS2

[Patchcord światłowodowy LC-SC OS2 9/125µm SM duplex dł.10m]

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny (singlemode duplex) ze złączami typu LC/UPC na SC/UPC o długości 10m. Wykonany z włókna kategorii OS2 o średnicy płaszcza i rdzenia 9/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC/APC-LC/APC 01M/9

[Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC singlemode długość 1m]

p>Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/APC singlemode 9/125 duplex, długość 1m, powłoka LSOH , OS2</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC/APC-LC/APC 20M/9

[Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC singlemode długość 20m]

ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC/APC-LC/APC 02M/9

[Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC singlemode długość 2m]

p>Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC singlemode 9/125 duplex, długość 2m, powłoka LSOH , OS2</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC/APC-LC/APC 03M/9

[Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC singlemode długość 3m]

p>Patchcord światłowodowy LC/APC-SC/APC singlemode 9/125 duplex, długość 3m, powłoka LSOH , OS2</p>
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER SC-SC 02M/50 OM4

[Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM4 MM duplex 2m]

ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.0,3m kabel nieekranowany LAN RJ45

PAT/EC-UTP-00.3-GREY/5E

[Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.0,3m kabel nieekranowany LAN RJ45]

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 5E (klasa D), kolor szary, długość 0,3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 5E pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 100 MHz - klasyfikacja D wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu. Specyfikacja: Kategoria: 5E; Klasa: D; Częstotliwość: 100 MHz; Długość: 0,3m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto
Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.0,5m kabel nieekranowany LAN RJ45

PAT/EC-UTP-00.5-GREY/5E

[Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.0,5m kabel nieekranowany LAN RJ45]

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 5E (klasa D), kolor szary, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 5E pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 100 MHz - klasyfikacja D wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu. Specyfikacja: Kategoria: 5E; Klasa: D; Częstotliwość: 100 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.1m kabel nieekranowany LAN RJ45

PAT/EC-UTP-01.0-GREY/5E

[Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.1m kabel nieekranowany LAN RJ45]

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 5E (klasa D), kolor szary, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 5E pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 100 MHz - klasyfikacja D wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu. Specyfikacja: Kategoria: 5E; Klasa: D; Częstotliwość: 100 MHz; Długość: 1m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Produkt wycofany z oferty

PAT/EC-UTP-02.0-!BLUE/5E

[Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC niebieski WYPRZEDAŻ]

Patchcord RJ45 Kat.5e nieekranowany (U/UTP) o długości 2,0m kolor niebieski, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

PAT/EC-UTP-02.0-!RED/5E

[Patchcord UTP kat.5e dł.2m czerwony]

Patchcord UTP: dł 2m; kat 5e; kolor czerwony; grubość AWG24; 10/100/1000Mbit Ethernet; Patchcord firmy 3NNET; wersja ekonomiczna linka 7/0,18mm CCA
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.2m kabel nieekranowany LAN RJ45

PAT/EC-UTP-02.0-GREY/5E

[Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.2m kabel nieekranowany LAN RJ45]

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 5E (klasa D), kolor szary, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 5E pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 100 MHz - klasyfikacja D wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu. Specyfikacja: Kategoria: 5E; Klasa: D; Częstotliwość: 100 MHz; Długość: 2m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto foto

PAT/EC-UTP-02.0-YELLOW/5E

[Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka żółty dł.2m kabel nieekranowany LAN RJ4]

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 5E (klasa D), kolor żółty, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 5E pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 100 MHz - klasyfikacja D wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 5E; Klasa: D; Częstotliwość: 100 MHz; Długość: 2m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.3m kabel nieekranowany LAN RJ45

PAT/EC-UTP-03.0-GREY/5E

[Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.3m kabel nieekranowany LAN RJ45]

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 5E (klasa D), kolor szary, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 5E pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 100 MHz - klasyfikacja D wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu. Specyfikacja: Kategoria: 5E; Klasa: D; Częstotliwość: 100 MHz; Długość: 3m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Produkt wycofany z oferty

PAT/EC-UTP-05.0-!BLUE/5E

[Patchcord RJ45 Kat.5e 5m U/UTP PVC niebieski WYPRZEDAŻ]

Patchcord RJ45 Kat.5e nieekranowany (U/UTP) o długości 5,0m kolor niebieski, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.5m kabel nieekranowany LAN RJ45

PAT/EC-UTP-05.0-GREY/5E

[Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.5m kabel nieekranowany LAN RJ45]

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 5E (klasa D), kolor szary, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 5E pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 100 MHz - klasyfikacja D wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu. Specyfikacja: Kategoria: 5E; Klasa: D; Częstotliwość: 100 MHz; Długość: 5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto foto

PAT/EC-UTP-07.0-GREY/5E

[Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.7m kabel nieekranowany LAN RJ45]

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 5E (klasa D), kolor szary, długość 7m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 5E pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 100 MHz - klasyfikacja D wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu. Specyfikacja: Kategoria: 5E; Klasa: D; Częstotliwość: 100 MHz; Długość: 7m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 

PAT/EC-UTP-10.0-BLACK/6

[Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czarny dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ45]

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ45

PAT/EC-UTP-10.0-GREY/5E

[Patchcord UTP kat.5E (klasa D) linka szary dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ45]

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 5E (klasa D), kolor szary, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 5E pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 100 MHz - klasyfikacja D wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu. Specyfikacja: Kategoria: 5E; Klasa: D; Częstotliwość: 100 MHz; Długość: 10m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto

PAT/EC-UTP-10.0-RED/6

[Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.10m kabel nieekranowany LAN RJ4]

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj JEST 

PAT/EC-UTP-15.0-GREY/6

[Patchcord UTP kat.6 (klasa E) linka szary dł.15m kabel nieekranowany LAN RJ45]

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z skrętki 4 x 2 x 24AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 24AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
Produkt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-02.0-GREY/6A

[Patchcord miedziany UTP kat. 6a dł.2m szary]

Patchcord U/UTP; dł=2m; kat.6a; LSOH kolor szary; linka AWG 24; standard:10/100/1000Ethernet; wykonany z 100% miedzi (nie mylić z tanimi wykonanymi z awaryjnych stopów miedź- aluminium lub miedź-żelazo) Producent firma 3NNET
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Produkt wycofany z oferty

PAT/LS-UTP-05.0-GREY/6A

[Patchcord miedziany UTP kat. 6a dł.5m szary]

Patchcord U/UTP; dł=5m; kat. 6A; LSOH kolor szary; linka AWG 24; standard: 10/100/1000Ethernet; wykonany w 100% miedzi (nie mylić z tanimi wykonanymi z awaryjnych stopów miedź- aluminium lub miedź-żelazo) Producent firma 3NNET
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 

PAT/TW-UTP-0.25-WHITE/5E

[Patchcord RJ45 kat.5e dł.0,25m U/UTP PVC miedziany biały]

Patchcord UTP dł.0,25m cat5e 10/100/1000Mbit/s Ethernet kolor biały. Patchcord 24AWG pojedyn. żyła s=0,226m2 wykonany 100% z miedzi (nie mylić z awryjbymi stopami miedź- aluminium lub miedź-żelazo). Patchcordy z firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

PAT/TW-UTP-00.5-WHITE/5E

[Patchcord RJ45 kat.5e dł.0,5m U/UTP PVC miedziany biały]

Patchcord UTP dł.0,5m cat5e 10/100/1000Mbit/s Ethernet kolor biały. Patchcord 24AWG pojedyn. żyła s=0,226m2 wykonany 100% z miedzi (nie mylić z awryjbymi stopami miedź- aluminium lub miedź-żelazo). Patchcordy z firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 

PAT/TW-UTP-01.0-WHITE/5E

[Patchcord RJ45 kat.5e dł. 1m U/UTP PVC miedziany biały]

Patchcord UTP dł.1m cat5e 10/100/1000Mbit/s Ethernet kolor biały. Patchcord 24AWG pojedyn. żyła s=0,226m2 wykonany 100% z miedzi (nie mylić z awryjbymi stopami miedź- aluminium lub miedź-żelazo). Patchcordy z firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

PAT/TW-UTP-01.5-WHITE/5E

[Patchcord RJ45 kat.5e dł.1,5m U/UTP PVC miedziany biały]

Patchcord UTP dł.1,5m cat5e 10/100/1000Mbit/s Ethernet kolor biały. Patchcord 24AWG pojedyn. żyła s=0,226m2 wykonany 100% z miedzi (nie mylić z awryjbymi stopami miedź- aluminium lub miedź-żelazo). Patchcordy z firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

PAT/TW-UTP-02.0-WHITE/5E

[Patchcord RJ45 kat.5e dł. 2m U/UTP PVC miedziany biały]

Patchcord UTP dł.2m cat5e 10/100/1000Mbit/s Ethernet kolor biały. Patchcord 24AWG pojedyn. żyła s=0,226m2 wykonany 100% z miedzi (nie mylić z awryjbymi stopami miedź- aluminium lub miedź-żelazo). Patchcordy z firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

PAT/TW-UTP-03.0-GREEN /6

[Patchcord miedziany UTP kat.6 dł.3m zielony]

wersja ekonowiczna CCA
ZapytajZapytajZapytaj BRAK Info

PAT/TW-UTP-03.0-WHITE/5E

[Patchcord RJ45 kat.5e dł. 3m U/UTP PVC miedziany biały]

Patchcord UTP dł.3m cat5e 10/100/1000Mbit/s Ethernet kolor biały. Patchcord 24AWG pojedyn. żyła s=0,226m2 wykonany 100% z miedzi (nie mylić z awryjbymi stopami miedź- aluminium lub miedź-żelazo). Patchcordy z firmy 3NNET.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

Elementy z grupy PATCHCORDY S/FTP (SSTP,PIMF ) KATEGORII 6, KOLOR SZARY

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord RJ45 Kat.6 0,5m S/FTP PVC miedziany szary

PAT/TW-SSTP-00.5-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 0,5m S/FTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 0,5m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord RJ45 Kat.6 0,5m S/FTP LSOH miedziany szary

PAT/LS-SSTP-00.5-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 0,5m S/FTP LSOH miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 0,5m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord RJ45 Kat.6 1m S/FTP PVC miedziany szary

PAT/TW-SSTP-01.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 1m S/FTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 1,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord RJ45 Kat.6 1m S/FTP LSOH miedziany szary

PAT/LS-SSTP-01.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 1m S/FTP LSOH miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 1,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord RJ45 Kat.6 2m S/FTP PVC miedziany szary

PAT/TW-SSTP-02.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 2m S/FTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 2,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord RJ45 Kat.6 2m S/FTP LSOH miedziany szary

PAT/LS-SSTP-02.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 2m S/FTP LSOH miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 2,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord RJ45 Kat.6 3m S/FTP PVC miedziany szary

PAT/TW-SSTP-03.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 3m S/FTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 3,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord RJ45 Kat.6 3m S/FTP LSOH miedziany szary

PAT/LS-SSTP-03.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 3m S/FTP LSOH miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 3,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 5m S/FTP LSOH miedziany szary

PAT/LS-SSTP-05.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 5m S/FTP LSOH miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 5,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord RJ45 Kat.6 7m S/FTP PVC miedziany szary

PAT/TW-SSTP-07.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 7m S/FTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 7,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord RJ45 Kat.6 7m S/FTP LSOH miedziany szary

PAT/LS-SSTP-07.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 7m S/FTP LSOH miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 7,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 105150 
Patchcord RJ45 Kat.6 10m S/FTP LSOH miedziany szary

PAT/LS-SSTP-10.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 10m S/FTP LSOH miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 10,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Patchcord RJ45 Kat.6 15m S/FTP PVC miedziany szary

PAT/TW-SSTP-15.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 15m S/FTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 15,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 105150 
Patchcord RJ45 Kat.6 15m S/FTP LSOH miedziany szary

PAT/LS-SSTP-15.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 15m S/FTP LSOH miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 15,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto
Patchcord RJ45 Kat.6 20m S/FTP LSOH miedziany szary

PAT/LS-SSTP-20.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 20m S/FTP LSOH miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.6 miedziany, ekranowany (S/FTP), SSTP PiMF, o długości 20,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja LSOH/LSZH- eng.Low Smoke Zero Halogen. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto

Elementy z grupy Patchcordy światłowodowe wielomodowe OM5 50/125

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 

FIBER LC-LC 00.5M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 0,5m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=0,5m MM-50/125um duplex multimode
15.0613.47Zapytaj JEST 

FIBER LC-LC 01M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=1m MM-50/125um duplex multimode
19.0017.00Zapytaj JEST 

FIBER LC-LC 01.5M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 1,5m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=1,5m MM-50/125um duplex multimode
20.8118.62Zapytaj JEST 

FIBER LC-LC 02M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=2m MM-50/125um duplex multimode
32.3128.91Zapytaj BRAK 

FIBER LC-LC 02.5M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 2,5m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=2,5m MM-50/125um duplex multimode
18.6017.23Zapytaj BRAK 

FIBER LC-LC 03M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=3m MM-50/125um duplex multimode
41.7537.41Zapytaj BRAK 

FIBER LC-LC 05M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=5m MM-50/125um duplex multimode
66.8159.77Zapytaj BRAK 

FIBER LC-LC 07M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 7m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=7m MM-50/125um duplex multimode
89.8180.35Zapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15100 

FIBER LC-LC 10M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=10m MM-50/125um duplex multimode
124.31111.22Zapytaj BRAK 

FIBER LC-LC 15M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 15m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC dł=15m MM-50/125um duplex multimode
181.81162.67Zapytaj BRAK 

FIBER LC-LC 20M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 20m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł=20m; MM-50/125um; duplex; multimode;
239.31214.12Zapytaj BRAK 

FIBER LC-LC 25M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 25m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł=25m; MM-50/125um; duplex; multimode;
237.80231.27Zapytaj BRAK 

FIBER LC-LC 30M/50 OM5

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM5 MM duplex 30m

Patchcord światłowodowy OM5 ( fiber optic OM5 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł=30m; MM-50/125um; duplex; multimode;
354.32317.02Zapytaj BRAK 

Elementy z grupy PATCHCORDY F/UTP (FTP) KATEGORII 6, KOLOR SZARY, LSOH

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

PAT/TW-FTP-0.25-GREY/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.0,25m kabel ekranowany L

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.0,5m kabel ekranowany LA

PAT/TW-FTP-00.5-GREY/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.0,5m kabel ekranowany LA

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
4.003.60Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.1m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-01.0-GREY/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.1m kabel ekranowany LAN

Kabel RJ45 patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
4.303.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.2m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-02.0-GREY/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.2m kabel ekranowany LAN

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
6.505.90Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.3m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-03.0-GREY/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.3m kabel ekranowany LAN

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 3m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
8.707.80Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.5m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-05.0-GREY/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.5m kabel ekranowany LAN

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
13.1011.80Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.7m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-07.0-GREY/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.7m kabel ekranowany LAN

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 7m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 7m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
17.4015.70Zapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.10m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-10.0-GREY/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.10m kabel ekranowany LAN

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
24.1021.70Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.15m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-15.0-GREY/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.15m kabel ekranowany LAN

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
35.0031.50Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.20m kabel ekranowany LAN

PAT/TW-FTP-20.0-GREY/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.20m kabel ekranowany LAN

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 20m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 20m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
46.0041.40Zapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord RJ45 Kat.6 5m F/UTP PVC szary

PAT/EC-FTP-05.0-GREY/6

Patchcord RJ45 Kat.6 5m F/UTP PVC szary

Patchcord RJ45 Kat.6 ekranowany (F/UTP) o długości 5,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja wykonana z PVC.
 ZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 

PAT/TW-FTP-15.0-RED/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czerwony dł.15m kabel ekranowany

Kabel ethernet LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czerwony, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: czerwony; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
35.0031.50Zapytaj JEST 

PAT/TW-FTP-15.0-YELLOW/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka żółty dł.15m kabel ekranowany

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor żółty, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: żółty; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
35.0031.50Zapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.10m kabel ekranowany LA

PAT/TW-FTP-10.0-BLACK/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.10m kabel ekranowany LA

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 10m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
24.1021.70Zapytaj BRAKfoto foto
Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.15m kabel ekranowany LA

PAT/TW-FTP-15.0-BLACK/6

Patchcord FTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.15m kabel ekranowany LA

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 15m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: F/UTP (FTP); Powłoka: PVC
35.0031.50Zapytaj BRAKfoto foto

Elementy z grupy PATCHCORDY S/FTP (SSTP,PIMF) KAT.6A, SZARE/KOLOR LSOH

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.0,25m ka

PAT/LS-SSTP-0.25-GREY/6A

Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.0,25m ka

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6A (klasa EA), kolor szary, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce LSZH (LS0H, LSOH). Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6A pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 500 MHz - klasyfikacja EA wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6A; Klasa: EA; Częstotliwość: 500 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: S/FTP (SSTP); Powłoka: LSZH (LS0H, LSOH)
3.603.20Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.0,5m kab

PAT/LS-SSTP-00.5-GREY/6A

Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.0,5m kab

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6A (klasa EA), kolor szary, długość 0,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce LSZH (LS0H, LSOH). Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6A pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 500 MHz - klasyfikacja EA wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6A; Klasa: EA; Częstotliwość: 500 MHz; Długość: 0,5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: S/FTP (SSTP); Powłoka: LSZH (LS0H, LSOH)
9.508.60Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.1m kabel

PAT/LS-SSTP-01.0-GREY/6A

Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.1m kabel

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6A (klasa EA), kolor szary, długość 1m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce LSZH (LS0H, LSOH). Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6A pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 500 MHz - klasyfikacja EA wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6A; Klasa: EA; Częstotliwość: 500 MHz; Długość: 1m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: S/FTP (SSTP); Powłoka: LSZH (LS0H, LSOH)
4.404.00Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.2m kabel

PAT/LS-SSTP-02.0-GREY/6A

Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.2m kabel

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6A (klasa EA), kolor szary, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce LSZH (LS0H, LSOH). Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6A pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 500 MHz - klasyfikacja EA wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6A; Klasa: EA; Częstotliwość: 500 MHz; Długość: 2m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: S/FTP (SSTP); Powłoka: LSZH (LS0H, LSOH)
7.206.50Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.3m kabel

PAT/LS-SSTP-03.0-GREY/6A

Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.3m kabel

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6A (klasa EA), kolor szary, długość 3m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce LSZH (LS0H, LSOH). Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6A pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 500 MHz - klasyfikacja EA wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6A; Klasa: EA; Częstotliwość: 500 MHz; Długość: 3m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: S/FTP (SSTP); Powłoka: LSZH (LS0H, LSOH)
8.807.90Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.5m kabel

PAT/LS-SSTP-05.0-GREY/6A

Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.5m kabel

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6A (klasa EA), kolor szary, długość 5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce LSZH (LS0H, LSOH). Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6A pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 500 MHz - klasyfikacja EA wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6A; Klasa: EA; Częstotliwość: 500 MHz; Długość: 5m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: S/FTP (SSTP); Powłoka: LSZH (LS0H, LSOH)
13.5012.20Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.7m kabel

PAT/LS-SSTP-07.0-GREY/6A

Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.7m kabel

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6A (klasa EA), kolor szary, długość 7m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce LSZH (LS0H, LSOH). Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6A pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 500 MHz - klasyfikacja EA wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6A; Klasa: EA; Częstotliwość: 500 MHz; Długość: 7m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: S/FTP (SSTP); Powłoka: LSZH (LS0H, LSOH)
18.3016.50Zapytaj JESTfoto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.10m kabe

PAT/LS-SSTP-10.0-GREY/6A

Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.10m kabe

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6A (klasa EA), kolor szary, długość 10m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce LSZH (LS0H, LSOH). Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6A pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 500 MHz - klasyfikacja EA wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6A; Klasa: EA; Częstotliwość: 500 MHz; Długość: 10m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: S/FTP (SSTP); Powłoka: LSZH (LS0H, LSOH)
24.6022.10Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.15m kabe

PAT/LS-SSTP-15.0-GREY/6A

Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.15m kabe

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6A (klasa EA), kolor szary, długość 15m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce LSZH (LS0H, LSOH). Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6A pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 500 MHz - klasyfikacja EA wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6A; Klasa: EA; Częstotliwość: 500 MHz; Długość: 15m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: S/FTP (SSTP); Powłoka: LSZH (LS0H, LSOH)
36.3032.70Zapytaj JESTfoto foto foto
Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.20m kabe

PAT/LS-SSTP-20.0-GREY/6A

Patchcord S/FTP (SSTP) LSZH miedziany kat.6A (klasa EA) linka szary dł.20m kabe

Kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord ekranowany kategorii 6A (klasa EA), kolor szary, długość 20m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce LSZH (LS0H, LSOH). Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6A pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 500 MHz - klasyfikacja EA wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6A; Klasa: EA; Częstotliwość: 500 MHz; Długość: 20m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: tak; Typ ekranowania: S/FTP (SSTP); Powłoka: LSZH (LS0H, LSOH)
47.8043.00Zapytaj JESTfoto

Elementy z grupy PATCHCORDY U/FTP KAT 6A, SZARE I KOLOROWE, LSOH (LSZH)

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord miedziany U/FTP kat.6a dł.0,5m niebieski

PAT/TW-U/FTP-00.5!BLUE/6A

Patchcord miedziany U/FTP kat.6a dł.0,5m niebieski

Patch cord ekranowany U/FTP cat6a 100% miedziany 26AWG LSOH dł 0,5m do 10G (10 GigaBit Ethernet) kolor: niebieski Patchcord firmy 3NNET
3.30ZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord miedziany U/FTP kat.6a dł.0,5m zielony

PAT/TW-U/FTP-00.5!GREE/6A

Patchcord miedziany U/FTP kat.6a dł.0,5m zielony

Patch cord ekranowany U/FTP cat6a 100% miedziany 26AWG LSOH dł 0,5m do 10G (10 GigaBit Ethernet) kolor: zielony Patchcordy firmy 3NNET
3.30ZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord miediany U/FTP kat.6a dł.1m szary

PAT/TW-U/FTP-01.0!GREY/6A

Patchcord miediany U/FTP kat.6a dł.1m szary

Patch cord ekranowany U/FTP cat6a 100% miedziany 26AWG LSOH dł 1m do 10G (10 GigaBit Ethernet) kolor: szary Patchcordy firmy 3NNET
4.05ZapytajZapytaj BRAKfoto Info
Patchcord miedziany U/FTP kat.6a dł.3m zielony

PAT/TW-U/FTP-03.0!GREE/6A

Patchcord miedziany U/FTP kat.6a dł.3m zielony

p>Patch cord ekranowany U/FTP cat6a 100% miedziany 26AWG LSOH dł 3m do 10G (10 GigaBit Ethernet) kolor: zielony Patchcordy firmy 3NNET</p>
9.69ZapytajZapytaj JESTfoto Info
Patchcord miedziany U/FTP kat.6a dł.5m szary

PAT/TW-U/FTP-05.0!GREY/6A

Patchcord miedziany U/FTP kat.6a dł.5m szary

Patch cord ekranowany U/FTP cat6a 100% miedziany 26AWG LSOH dł 5m do 10G (10 GigaBit Ethernet) kolor: szary Patchcordy firmy 3NNET
8.24ZapytajZapytaj JESTfoto Info

Elementy z grupy

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1   

EPO_2ICABL00002547

[Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.200m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewn]

Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.200m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewnetrznej PE;
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

EPO_2ICABL00002548

[Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.175m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewn]

Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.175m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewnetrznej PE;
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

EPO_2ICABL00002549

[Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.150m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewn]

Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.150m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewnetrznej PE;
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

EPO_2ICABL00002550

[Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.125m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewn]

Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.125m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewnetrznej PE;
ZapytajZapytajZapytaj JEST 

EPO_2ICABL00002551

[Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.100m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewn]

Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.100m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewnetrznej PE;
ZapytajZapytajZapytaj JEST 

EPO_2ICABL00002552

[Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.75m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewnę]

Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.75m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewnetrznej PE;
ZapytajZapytajZapytaj JEST 

EPO_2ICABL00002553

[Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.50m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewnę]

Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.50m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewnetrznej PE;
ZapytajZapytajZapytaj JEST 

EPO_2ICABL00002554

[Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.25m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewnę]

Patchcord RJ45 cat. 5e FTP dł.25m wykonany na kablu typu drut w izolacji zewnetrznej PE;
ZapytajZapytajZapytaj JEST 

Elementy z grupy Produkty polecane

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany szary

PAT/TW-UTP-02.0-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 2m U/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, nieekranowany (U/UTP) o długości 2,0m kolor szary, linka 4x2x24 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto
Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.2m kabel nieekranowany L

PAT/TW-UTP-02.0-GREY/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka szary dł.2m kabel nieekranowany L

Przewód RJ45 kabel LAN patchcord do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor szary, długość 2m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 2m; Kolor: szary; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
5.605.00Zapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER LC-LC 02M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC OM3 50/125µm MM duplex dł.2m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM3 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
13.3911.97Zapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.2m

FIBER LC-LC 02M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC OM4 50/125µm MM duplex dł.2m

p>Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny (multimode duplex) ze złączami typu LC/UPC na LC/UPC o długości 2m. Wykonany z włókna kategorii OM4 o średnicy płaszcza i rdzenia 50/125µm. Patch cord światłowodowy firmy 3NNET.
16.7015.00Zapytaj JESTfoto foto

Elementy z grupy KABLE RÓŻNE I ROBIONE NA ZAMÓWIENIE (TELCO,...)

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 10100  
wkrątce

PATCHCORD SPECJALNY

patch-cord wykonany na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
wkrątce

PATCHCORD SPECJALNY 1

patch-cord wykonany na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 10100  
wkrątce

PATCHCORD SPECJALNY 2

Patchcord wykonywany na zamówienie klienta
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

Elementy z grupy

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

FIBER LC-LC/APC 00.5M/9

[Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode długość 0,5m LSOH OS2]

ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC-LC/APC 01.5M/9

[Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode długość 1,5m LSOH OS2]

ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER LC-LC/APC 01M/9

[Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode długość 1m LSOH OS2]

Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode 9/125 duplex długość 1m, powłoka LSOH , OS2
ZapytajZapytajZapytaj JEST 

FIBER LC-LC/APC 03M/9

[Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode długość 3m LSOH OS2]

ZapytajZapytajZapytaj JEST 

FIBER LC-LC/APC 02M/9

[Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode długość 2m OS2 duplex]

Patchcord światłowodowy LC-LC/APC singlemode 9/125 duplex długość 2m, powłoka LSOH , OS2
ZapytajZapytajZapytaj JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     

FIBER SC/APC-SC/APC 02M/9

[Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC dł. 2m SingleMode]

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC dł. 2m SignleMode 9/125um.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

Elementy z grupy PATCHCORDY F/UTP (FTP) KATEGORII 5E, KOLOR SZARY

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m F/UTP PVC miedziany szaryProdukt wycofany z oferty

PAT/TW-FTP-00.5-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 0,5m F/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, ekranowany (F/UTP) o długości 0,5m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15150 
Patchcord RJ45 Kat.5e 15m F/UTP PVC miedziany szaryProdukt wycofany z oferty

PAT/TW-FTP-15.0-GREY/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 15m F/UTP PVC miedziany szary

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, ekranowany (F/UTP) o długości 15,0m kolor szary, linka 4x2x26 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info

Elementy z grupy PATCHCORDY F/UTP (FTP) KATEGORII 5E, RÓŻNE KOLORY

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 
Patchcord RJ45 Kat.5e 5m F/UTP PVC miedziany czerwonyProdukt wycofany z oferty

PAT/TW-FTP-05.0-RED/5E

Patchcord RJ45 Kat.5e 5m F/UTP PVC miedziany czerwony

Patchcord RJ45 Kat.5e miedziany, ekranowany (F/UTP) o długości 5,0m kolor czerwony, linka 4x2x26 . Izolacja wykonana z PVC. Patchcord firmy 3NNET wykonany w <b></b>- nie mylić z awaryjnymi stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo.
ZapytajZapytajZapytaj BRAKfoto foto Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord miedziany FTP kat.5e dł.15m żółtyProdukt wycofany z oferty

PAT/TW-FTP-15.0!YELLOW/5E

Patchcord miedziany FTP kat.5e dł.15m żółty

p>patchcord FTP dł. 15m kat 5e 10/100/1000Mbit Ethernet żółty 26AWG wykonany z 100% miedzi (nie mylić! z tanimi i awaryjnymi, wykonanymi ze stopów miedź-aluminium lub miedź- żelazo) Patchcordy firmy 3NNET</p>
16.61ZapytajZapytaj BRAKfoto wkrątce Info

Elementy z grupy

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 

PAT/TW-UTP-01.5-BLACK/6

[Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.1,5m kabel nieekranowan]

Kabel sieciowy LAN patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 1,5m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 1,5m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 125 

PATCHCORD S/FTP KAT.6A

ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

PATCHCORD SFTP KAT.6

[PATCHCORD SFTP KAT.6, długość:]

ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

Elementy z grupy

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1   

FIBER PATCHCORD ZAM1

Patchcord światłowodowy wykonany według specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj w drodze 

FIBER PATCHCORD ZAM2

Patchcord światłowodowy wykonany według specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

FIBER PATCHCORD ZAM3

Patchcord światłowodowy wykonany według specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj w drodze 

Elementy z grupy HDMI - KABLE OPTYCZNE, ROZDZIELACZE, ADAPTERY (LINDY)

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110  

PAT/TW-UTP-0.25-BLACK/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.0,25m kabel nieekranowa

Patchcord RJ45 do połączeń krosowych w sieciach LAN. Sprawdzi się w sieciach domowych, firmowych, przemysłowych, DataCenter. Pozwala na wykonywanie połączeń urządzeń aktywnych i urządzeń pasywnych w sieciach Ethernet, LAN, CCTV, serwerowych, telefonicznych. Patchcord nieekranowany kategorii 6 (klasa E), kolor czarny, długość 0,25m wykonany w połączeniu prostym 1:1 (EIA/TIA 568B) z miedzianej, bezawaryjnej skrętki o niskej tłumienności 4 x 2 x 26AWG w powłoce PVC. Kable do zastosowań w sieciach komputerowych o kategorii 6 pozwalającej urządzeniom sieciowym na pracę w paśmie częstotliwości do 250 MHz - klasyfikacja E wg. norm ISO11801 EN50173. Wtyczki RJ45 posiadają elastyczne odgiętki chroniące przez załamaniem przewodu oraz osłonkę zatrzasku chroniącą przez jego ułamaniem np. podczas wyciągania z szafy rack. Skrętka patchcordu jest wykonana z 100% MIEDZI (nie mylić z problematycznymi stopami CCA - aluminium). Specyfikacja: Kategoria: 6; Klasa: E; Częstotliwość: 250 MHz; Długość: 0,25m; Kolor: czarny; Przekrój: 4 x 2 x 26AWG; Typ połączenia: 1:1 [EIA/TIA 568B]; Żyła: miedziana linka; Złącza: 2x RJ45 [8P8C]; Ekranowany: nie; Typ ekranowania: U/UTP (UTP); Powłoka: PVC
  Zapytaj JEST 

PAT/TW-UTP-0.25-RED/6

Patchcord UTP miedziany kat.6 (klasa E) linka czarny dł.0,25m kabel nieekranowa

  Zapytaj BRAK 

Elementy z grupy Wyprzedaż

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110150 

PAT/TW-UTP-03.0-GREEN /6

Patchcord miedziany UTP kat.6 dł.3m zielony

wersja ekonowiczna CCA
7.196.00Zapytaj BRAK Info
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord miedziany U/FTP kat.6a dł.3m zielony

PAT/TW-U/FTP-03.0!GREE/6A

Patchcord miedziany U/FTP kat.6a dł.3m zielony

p>Patch cord ekranowany U/FTP cat6a 100% miedziany 26AWG LSOH dł 3m do 10G (10 GigaBit Ethernet) kolor: zielony Patchcordy firmy 3NNET</p>
9.69ZapytajZapytaj JESTfoto Info

Elementy z grupy Złącza, kable i osprzęt 230V systemu V zapobiegającemu wysuwaniu się kabl

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1   

FIBER PATCHCORD ZAM2

Patchcord światłowodowy wykonany według specyfikacji klienta
ZapytajZapytajZapytaj BRAK 

Elementy z grupy ADAPTERY DO POŁĄCZEŃ PATCHCORDÓW ŚWIATŁOWODOWYCH

Elementy z grupy

Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1   

FIBER-4G-OM3-LC-LC/M

[Patchcord światłowodowy 4G LC-LC OM3]

Patchcord światłowodowy UDQ(ZN)BH 4G OM3 ze złączami LC-LC długość ustalana indywidualnie.
ZapytajZapytajZapytaj BRAK