Nawigator - Mapa Polski
 Wyszukiwanie dowolnego adresu


  Nawigator Mapa Polski to bardzo dokładna mapa i szczegółowe plany 315 miast. Dzięki takiej bazie kartograficznej możesz wyszukać dowolny adres na mapie, uwzględniając nawet numer budynku przy wskazanej ulicy! Z Nawigatorem odnajdziesz także skrzyżowania dróg! Program zawiera kompletną sieć dróg w Polsce i bardzo szczegółową sieć osadniczą. Z Nawigatorem znajdziesz każdy zakątek naszego kraju.  

   

 Wytyczanie tras


  Dajemy Ci możliwość obliczenia dowolnej trasy między dowolną ilością punktów. Nawigator Mapa Polski pozwala na obliczanie tras najszybszych, najkrótszych i najtańszych. Przy wytyczaniu tras program bierze pod uwagę ulice jednokierunkowe i drogi gruntowe. Każdą trasę widzisz zarówno na mapie, jak i w postaci szczegółowego opisu trasy, który po wydrukowaniu umożliwia Ci pokonywanie odcinków trasy jak po sznurku! Każdy opis trasy to informacja o jej długości, czasie potrzebnym na jej pokonanie, godzinie rozpoczęcia i zakończenia podróży. Masz więc pełną informację, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas!   

 Ustawienia pojazdów i kierowców


  Wprowadź Twój samochód do bazy danych Nawigatora. Wpisz nr rejestracyjny, markę i typ pojazdu, oraz, co bardzo ważne, prędkości jazdy na różnych typach dróg - od gruntowych po autostrady i poziom spalania. Często zmieniające się ceny paliw? Nawigator daje Ci możliwość wprowadzenia dowolnego rodzaju paliwa z jego aktualną ceną! Wszystkie te ustawienia, wraz z czasem, jaki zamierzasz poświęcić na podróż, będą uwzględniane przy wytyczaniu tras!

   

 Blokada drogi, omijanie obszaru


  Sama razie potrzeby, dla każdej trasy możesz wstawić punkty lub obszary wyłączone z ruchu. Program wytycza wtedy trasę sprawnie omijając wygenerowane przez Ciebie zakazy wjazdu. Tym sposobem możesz wyłączyć z ruchu pojedynczą drogę, bądź cały obszar, np. całe miasto. Jeżeli wiesz, gdzie są szczególnie duże korki, masz informację o blokadzie danej drogi, dajemy Ci możliwość wprowadzenia tych ograniczeń, abyś mógł szybko i pewnie dojechać do celu.

   

 Ważne adresy - POI


  Sama mapa to nie wszystko! Dajemy Ci bogatą bazę POI - Points of Interest, czyli obiektów użyteczności publicznej. Sprawdź, gdzie jest najbliższa stacja benzynowa, bankomat, kino, teatr, etc., a następnie zobacz jak tam dojechać!

   

   

 Przeglądanie mapy w dowolnym powiększeniu


  Dajemy Ci mapę z 14 skalami powiększenia: od widoku całej Polski (skala 1: 5 000 000), do bardzo szczegółowego widoku wycinka mapy (skala 1: 5 000). Mapę możesz przesuwać w dowolnym kierunku, przeskalowywać tak, by otrzymać optymalny widok. Ikonka informacji umożliwia, po wskazaniu kursorem na dany punkt, wyświetlenie informacji jego dotyczących (rodzaj obiektu, ulica, nr drogi, miasto, województwo).

   

   

 Nawigacja GPS


  Uciążliwe objazdy? Korki nie do ominięcia? Ulica, do której nie sposób trafić? To już przeszłość! Dzięki współpracy Nawigatora Mapa Polski z systemem nawigacji GPS każda podróż będzie przyjemnością. Wystarczy laptop z zainstalowanym Nawigatorem i zewnętrzna antena GPS, by móc skorzystać z zalet nawigacji GPS. Między Nawigatorem a odbiornikami GPS można też importować i eksportować obliczone/ przejechane trasy oraz punkty.

 
BIURO HANDLOWE: ul.Wiertnicza 129, 02-952 Warszawa, tel. (22) 651-72-42, fax (22) 651-72-46
BIURO HANDLOWE: ul.Wiertnicza 129, 02-952 Warszawa, tel. (22) 651-72-42, fax (22) 651-72-46, e-mail: office@meditronik.com.pl
PUNKT OBSŁUGI KLIENTA: ul.Wiertnicza 129, 02-952 Warszawa, tel. (22) 651-72-42 wew.131,134
e-mail: sklepwiertnicza@meditronik.com.pl