Produkty polecane

 Stan z dnia 2021-12-03


Skrętka komputerowa
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1310 
Kabel miedziany Belden U/UTP kat. 5e drut PVC 305m szary c5e

BELDEN 1583E U305M

Kabel miedziany Belden U/UTP kat. 5e drut PVC 305m szary c5e

Kabel miedziany 4 pary UTP, kat 5e, drut 24 AWG, PVC, 305m pakowany w kartonie,producent Belden. Jeden z lepszych kabli kat 5e na rynku, parametry są podawane z dużym zapasem ,odporny na wiele błędów instalatorów. Kolor szary.
333,20ZapytajZapytaj JESTpdf foto foto
Skrętka komputerowa UTP kat.6 drut 23AWG, CU, PVC dł.305m c6 u/utp

BELDEN 7965E 305M

Skrętka komputerowa UTP kat.6 drut 23AWG, CU, PVC dł.305m c6 u/utp

kabel miedziany 4pary UTP, kat 6,drut 23AWG, PVC, 305m pary nie klejone, producent Belden; Kolor szary
557,03ZapytajZapytaj JESTpdf foto
F/UTP kabel kat.6 PVC 4x2x23AWG 3nnet 305m

C6 F/UTP PVC 305M

F/UTP kabel kat.6 PVC 4x2x23AWG 3nnet 305m

kabel instalacyjny czteroparowa skrętka F/UTP; cat6; PVC; rolka 305m; drut- solid ; grubość 23AWG ; 100% miedź ; 3NNET
468,25ZapytajZapytaj8-10BRAKfoto foto pdf
 


Patchpanele
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 139 
Patch panel 24 porty UTP kat.5e 1U 19" z organizerem

PATCH-24-UTP/C5E/90/3NNET

Patch panel 24 porty UTP kat.5e 1U 19" z organizerem

Patch panel 19"; 24 porty UTP; kat.5e; 1U; czrny; z organizerem kabli; Dual IDC; Krone; TIA/EIA-568-A; ISO/IEC 11801; CENTELEC EN50173
ZapytajZapytajZapytaj w drodzefoto foto pdf
Patch panel 24 porty UTP kat.6 1U 19" z organizerem

PATCH-24-UTP/C6/90/3NNET

Patch panel 24 porty UTP kat.6 1U 19" z organizerem

Patch panel 19"; 24 PORTY UTP; kat.6; 1U; czarny; z organizerem kabli; Dual IDC; Krone; ANSI/TIA/EIA-568-B.2 ; IS0/IEC-11801 ; CENTELEC EN50173
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto pdf
 


Szafy rack
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 125 
Szafa teleinformatycza IT 24U 600x600

WZ-IT-246060-69AA-2-011

Szafa teleinformatycza IT 24U 600x600

Szafa SZB IT 19" 24U 600x600mm Uniwersalna szafa teleinformatyczna, drzwi przednie szklane z bokami metalowymi, dwie osłony boczne, drzwi tylne blaszane z przepustem szczotkowym, dwie pary belek;
1.697,17ZapytajZapytaj JESTpdf foto foto foto foto www Zapytaj
Szafa teleinformatyczna IT 42U 600x600

WZ-IT-426060-69AA-2-011

Szafa teleinformatyczna IT 42U 600x600

Szafa SZB IT 19" 42U 600x600mm Uniwersalna szafa teleinformatyczna, drzwi przednie szklane z bokami metalowymi, dwie osłony boczne, drzwi tylne blaszane z przepustem szczotkowym, dwie pary belek;
2.078,71ZapytajZapytaj1-4 dniBRAKpdf foto foto foto foto www Zapytaj
Szafka rack 19" SJ 600x400 6U

WZ-3504-01-01-011 6U

Szafka rack 19" SJ 600x400 6U

Szafka jednosekcyjna 19" SJ 6U, 600x400mm drzwi szklane;
453,90ZapytajZapytaj1-4 dniBRAKwww foto foto Zapytaj
 


Patchcordy miedziane / światłowodowe
Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
StanDokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1030150 
Patchcord miedziany UTP kat.5e dł.2m szary

PAT/TW-UTP-02.0-GREY/5E

Patchcord miedziany UTP kat.5e dł.2m szary

Patchcord UTP; dł 2m; kat 5e; kolor szary; grubość AWG24; 10/100/1000Mbit Ethernet; pojed. żyła s=0,226mm2; wykonany z 100% miedzi (nie mylić z tanimi wykonanymi z awaryjnych stop ów miedź-aluminium lub miedź-żelazo) patchcordy firmy 3NNET
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto
Patchcord miedziany UTP kat.6 dł.2m szary

PAT/TW-UTP-02.0-GREY/6

Patchcord miedziany UTP kat.6 dł.2m szary

Patch cord miedziany UTP; dł 2m; cat6; kolor szary; 10/100/1000Mbit/s Ethernet. Patchcord linka 24AWG; pojedyn. żyła s=0,226mm2; wkonany w 100% miedzi (nie mylić ze stopami miedź-aluminium lub miedź-żelazo). Patchcordy firmy 3NNET
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto foto
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 2m

FIBER LC-LC 02M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy OM3 ( fiber optic OM3 ) ; dł=2m wielomodowy 50/125um ( MM Multi Mode ) ze złączami LC na LC; duplex ; FI=2mm ; kolor zielony
13,11ZapytajZapytaj JESTfoto foto
Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 2m

FIBER LC-LC 02M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł 2m; MM-50/125um; duplex; multimode;
ZapytajZapytajZapytaj JESTfoto foto