Patchcordy światłowodowe wielomodowe OM1 62,5/125 - MEDITRONIK

 

 Patchcordy światłowodowe wielomodowe OM1 62,5/125

 Stan z dnia 2017-07-21


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
Stan
magazynu
DokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19833Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 1m

FIBER LC-LC 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 1m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
29,990-3 dniBRAK 
7825Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 5m

FIBER LC-LC 05M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 5m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
46,050-3 dniBRAK 
6433Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 9m

FIBER LC-LC 09M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 9m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 9m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
62,110-3 dniBRAK 
18268Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 10m

FIBER LC-LC 10M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 10m; MM-62,6/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
66,120-3 dniBRAK
6436Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 15m

FIBER LC-LC 15M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złaczami LC na LC; dł 15m; MM-62,5/125um; duplex; mutlimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
86,200-3 dniBRAK 
6434Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 20m

FIBER LC-LC 20M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 20m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złaczami LC na LC; dł 20m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
106,270-3 dniBRAK 
15777Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 25m

FIBER LC-LC 25M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 25m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 25m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
126,340-3 dniBRAK
18861Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 30m

FIBER LC-LC 30M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 30m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 30m MM-62,5/125um; duplex; multimode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
146,410-3 dniBRAK
6431Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 35m

FIBER LC-LC 35M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 35m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złaczami LC na LC; dł 35m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
166,490-3 dniBRAK 
15376Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex

FIBER LC-LC 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-62,5/125um ze złączami LC na LC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
17001Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex 1m

FIBER LC-SC 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 1m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
29,090-3 dniBRAK
9192Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex 2m

FIBER LC-SC 02M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 2m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
33,110-3 dniBRAK
18223Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 5m

FIBER LC-SC 05M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 62,5/125 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 5m; MM-62,6/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
41,140-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
17566Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex 10m

FIBER LC-SC 10M/62,5

Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączmi LC na SC dł 10m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Zipcord;
25,310-3 dniBRAK
4438Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex 15m

FIBER LC-SC 15M/62,5

Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex 15m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączmi LC na SC dł 15m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Zipcord; pomarańczowy
38,120-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
11185Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex 15m PL

FIBER LC-SC 15M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex 15m PL

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 15m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
85,300-3 dniBRAK
19839Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex

FIBER LC-SC 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 62,5/125 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-62,5/125um ze złączami LC na SC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19842Patchcord światłowodowy LC-ST 62,5/125 MM duplex 1m

FIBER LC-ST 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-ST 62,5/125 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złaczami LC na ST; dł 1m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
29,090-3 dniBRAK 
14777Patchcord światłowodowy LC-ST 62,5/125 MM duplex 2m

FIBER LC-ST 02M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-ST 62,5/125 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł 2m; MM-62,6/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
33,110-3 dniBRAK 
18222Patchcord światłowodowy LC-ST 62,5/125 MM duplex 5m

FIBER LC-ST 05M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-ST 62,5/125 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł 5m; MM-62,6/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
41,140-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
1594Patchcord światłowodowy LC-ST 62,5/125 MM duplex 15m

FIBER LC-ST 15M/62,5

Patchcord światłowodowy LC-ST 62,5/125 MM duplex 15m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączmi LC na ST; dł 15m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Zipcord; pomarańczowy
38,97 JEST
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19841Patchcord światłowodowy LC-ST 62,5/125 MM duplex

FIBER LC-ST 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-ST 62,5/125 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-62,5/125um ze złączami LC na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
4465Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 1m

FIBER SC-SC 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 1m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
28,190-3 dniBRAK
17505Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 2m

FIBER SC-SC 02M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 2m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
32,210-3 dniBRAK
4466Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 3m

FIBER SC-SC 03M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 3m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
36,220-3 dniBRAK
3477Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 4m

FIBER SC-SC 04M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 4m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 4m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
40,240-3 dniBRAK
18012Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 5m

FIBER SC-SC 05M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 5m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
44,250-3 dniBRAK
17753Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 7m

FIBER SC-SC 07M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 7m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 7m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
52,280-3 dniBRAK
17632Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 8m

FIBER SC-SC 08M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 8m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 8m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
56,300-3 dniBRAK
1586Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 10m

FIBER SC-SC 10M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 10m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
64,330-3 dniBRAK
14944Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 12m

FIBER SC-SC 12M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 12m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 12m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
72,350-3 dniBRAK
15840Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 15m

FIBER SC-SC 15M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 15m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 15m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
84,400-3 dniBRAK
15353Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 20m

FIBER SC-SC 20M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 20m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 20m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
104,470-3 dniBRAK
18123Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 25m

FIBER SC-SC 25M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 25m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy ze złączami SC na SC; dł 25m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
124,540-3 dniBRAK 
15823Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 15m

FIBER SC-SC 30M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 30m; MM-62.5/125um; duplex; multimode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
144,620-3 dniBRAK 
5447Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 35m

FIBER SC-SC 35M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex 35m

Patchcord światłowodowy (fiber optic), wielomodowy ze złączami SC na SC; dł. 35 m.; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta;
164,690-3 dniBRAK
19902Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex

FIBER SC-SC 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 62,5/125 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-62,5/125um ze złączami SC na SC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
10042Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 0,5m

FIBER SC-ST 0,5M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 0,5m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 0,5m; MM-62,5/125um; duplex; produkowany w Polsce na zamówienie klienta;
26,190-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
8342Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 1m

FIBER SC-ST 01M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 1m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami SC na ST; dł 1m; MM-62,5/125um; duplex; Zipcord;
27,950-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
5622Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 1m PL

FIBER SC-ST 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 1m PL

Patchcord światłowodowy ( fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 1m; MM-62,5/125um; duplex; produkowany w Polsce na zamówienie klienta;
28,130-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
8333Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 2m

FIBER SC-ST 02M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 2m; MM-62,5/125um; duplex; Zipcord;
30,610-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
17503Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 2m

FIBER SC-ST 02M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 2m; MM-62,5/125um; duplex; produkowany w Polsce na zamówienie klienta;
32,210-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
16313Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 3m

FIBER SC-ST 03M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 3m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami SC na ST; dł 3m; MM-62,5/125um; duplex; Zipcord;
33,280-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
4455Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 3m PL

FIBER SC-ST 03M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 3m PL

Patchcord światłowodowy ( fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 3m; MM-62,5/125um; duplex; produkowany w Polsce na zamówienie klienta;
36,220-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
16314Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 5m

FIBER SC-ST 05M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 5m; MM-62,5/125um; duplex; Zipcord;
38,620-3 dniBRAK
8819Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 10m

FIBER SC-ST 10M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 10m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami SC na ST; dł 10m; MM-62,5/125um; duplex; Zipcord;
51,960-3 dniBRAK
8335Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 15m

FIBER SC-ST 15M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 15m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 15m; MM-62,5/125um; duplex; Zipcord;
65,30 JEST
10069Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 20m

FIBER SC-ST 20M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 20m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami SC na ST; dł 20m; MM-62,5/125um; duplex; Zipcord;
78,64 JEST
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
18875Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 25m

FIBER SC-ST 25M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 25m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 25m; MM-62.5/125um; duplex; multimode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
124,540-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
16451Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 30m

FIBER SC-ST 30M/62,5

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 30m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 30m; MM62.5/125um; duplex;multimode;
105,320-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19039Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 50m

FIBER SC-ST 50M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex 50m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy ze złączami SC na ST; dł 1m: MM-62.5/125um; duplex; multimode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
224,910-3 dniBRAK 
19852Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex

FIBER SC-ST 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 62,5/125 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-62,5/125um ze złączami SC na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
5934Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 1m

FIBER ST-ST 01M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 1m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami ST na ST; dł 1m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Zipcord; pomarańczowy
0-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
4463Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 1m PL

FIBER ST-ST 01M/62,5PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 1m PL

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 1M; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
28,190-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
5936Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 2m

FIBER ST-ST 02M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 2m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Zipcord; pomarańczowy
0-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
8345Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 2m PL

FIBER ST-ST 02M/62,5PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 2m PL

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 2M; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
32,210-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
16274Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 3m

FIBER ST-ST 03M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 3m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami ST na ST; dł 3m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Zipcord; pomarańczowy
0-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
4464Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 3m PL

FIBER ST-ST 03M/62,5PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 3m PL

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 3M; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
36,220-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
16275Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 5m

FIBER ST-ST 05M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 5m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Zipcord; pomarańczowy
0-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
10076Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 5m PL

FIBER ST-ST 05M/62,5PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 5m PL

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 5M; MM-62,5/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
44,250-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
17508Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 7m

FIBER ST-ST 07M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 7m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami ST na ST; dł 7m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Zipcord; pomarańczowy
0-3 dniBRAK
16312Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 10m

FIBER ST-ST 10M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 10m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami ST na ST; dł 10m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Zipcord; pomarańczowy
0-3 dniBRAK
10063Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 20m

FIBER ST-ST 20M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 20m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 20m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Zipcord; pomarańczowy
0-3 dniBRAK
14813Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 25m

FIBER ST-ST 25M/62,5

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex 25m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami ST na ST; dł 25m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Zipcord; pomarańczowy
0-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19854Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex

FIBER ST-ST 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 62,5/125 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-62,5/125um ze złączami ST na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
8872Patchcord światłowodowy FC-LC 62,5/125 MM duplex 15m

FIBER FC-LC 15M/62,5PL

Patchcord światłowodowy FC-LC 62,5/125 MM duplex 15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złaczami FC na LC; dł 15m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
89,26 JEST
19915

FIBER LC-MTRJ 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy LC-MTRJ 62,5/125 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-62,5/125um ze złączami LC na MTRJ, wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19847

FIBER MTRJ-SC 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-SC 62,5/125 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-62,5/125um ze złączami MTRJ na SC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19849Patchcord światłowodowy MTRJ-ST 62,5/125 MM duplex

FIBER MTRJ-ST 00M/62,5PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-ST 62,5/125 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-62,5/125um ze złączami MTRJ na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
17021Patchcord światłowodowy MTRJ-ST 62,5/125 MM duplex 1m

FIBER MTRJ-ST 01M/62,5

Patchcord światłowodowy MTRJ-ST 62,5/125 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączmi MTRJ na ST; dł 1m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Duallan; pomarańczowy
31,23 JEST
17930Patchcord światłowodowy MTRJ-ST 62,5/125 MM duplex 3m

FIBER MTRJ-ST 03M/62,5

Patchcord światłowodowy MTRJ-ST 62,5/125 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączmi MTRJ na ST; dł 3m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Duallan; pomarańczowy
36,57 JEST
7470Patchcord światłowodowy MTRJ-ST 62,5/125 MM duplex 5m

FIBER MTRJ-ST 05M/62,5

Patchcord światłowodowy MTRJ-ST 62,5/125 MM duplex 5m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączmi MTRJ na ST; dł 5m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Duallan;
41,91 JEST
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19844Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ 62,5/125 MM duplex

FIBER MTRJ-MTRJ 0M/62,5PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ 62,5/125 MM duplex

Dopłata za każdy dodatkowy 1 metr długości powyżej 1 metra patchcordu światłowodowego duplex wielomodowego 62,5/125um ze złączami MTRJ na MTRJ
4,010-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
8845Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ 62,5/125 MM duplex 3m

FIBER MTRJ-MTRJ 03M/62,5

Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ 62,5/125 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami MTRJ na MTRJ; dł ?m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Duallan; pomarańczowy
42,04 JEST
8821Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ 62,5/125 MM duplex 5m

FIBER MTRJ-MTRJ 05M/62,5

Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ 62,5/125 MM duplex 5m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami MTRJ na MTRJ; dł 5m; MM-62,5/125um; duplex; multimode; Duallan; pomarańczowy
47,38 JEST



tel. +48 22 651-72-42 wew.131, 132, sklepwiertnicza@meditronik.com.pl
02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 129, office@meditronik.com.pl