Patchcordy światłowodowe wielomodowe OM3 50/125 - MEDITRONIK

 

 Patchcordy światłowodowe wielomodowe OM3 50/125

 Stan z dnia 2017-05-24


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
Stan
magazynu
DokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
20218Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 1m

FIBER LC-LC 01M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy OM3 ( fiber optic OM3 ) ; dł=1m wielomodowy 50/125um ( MM Multi Mode ) ze złączami LC na LC; duplex ; FI=2mm ; kolor zielony ; LSOH
22,51 JEST
20219Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 2m

FIBER LC-LC 02M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy OM3 ( fiber optic OM3 ) ; dł=2m wielomodowy 50/125um ( MM Multi Mode ) ze złączami LC na LC; duplex ; FI=3mm ; kolor zielony
24,94 JEST
20220Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 3m

FIBER LC-LC 03M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy OM3 ( fiber optic OM3 ) ; dł=3m wielomodowy 50/125um ( MM Multi Mode ) ze złączami LC na LC; duplex ; FI=3mm ; kolor zielony
27,75 JEST
20221Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 5m

FIBER LC-LC 05M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy OM3 ( fiber optic OM3 ) ; dł=5m wielomodowy 50/125um ( MM Multi Mode ) ze złączami LC na LC; duplex ; FI=3mm ; kolor zielony
33,00 JEST
21135Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 6m

FIBER LC-LC 06M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 6m

Patchcord światłowodowy OM3 (fiber optic OM3); dł=6m wielomodowy 50/125um (MM Multi Mode) ze złączami LC na LC; duplex; FI=3mm; kolor zielony
39,590-3 dniBRAK
20222Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 10m

FIBER LC-LC 10M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy OM3 ( fiber optic OM3 ) ; dł=10m wielomodowy 50/125um ( MM Multi Mode ) ze złączami LC na LC; duplex ; FI=3mm ; kolor zielony
46,10 JEST
20223Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 15m

FIBER LC-LC 15M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 15m

Patchcord światłowodowy OM3 ( fiber optic OM3 ) ; dł=15m wielomodowy 50/125um ( MM Multi Mode ) ze złączami LC na LC; duplex ; FI=3mm ; kolor zielony
59,20 JEST
20224Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 20m

FIBER LC-LC 20M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 20m

Patchcord światłowodowy OM3 ( fiber optic OM3 ) ; dł=20m wielomodowy 50/125um ( MM Multi Mode ) ze złączami LC na LC; duplex ; FI=3mm ; kolor zielony
72,30 JEST
20488Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 25m

FIBER LC-LC 25M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 25m

Patchcord światłowodowy OM3 (fiber optic OM3 ) ; dł.=25m wielomodowy 50/125um ( MM Multi Mode ) ze złaczami LC na LC duplex ; FI=3mm ; kolor zielony
85,40 JEST
14966Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 30m

FIBER LC-LC 30M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex 30m

Patchcord światłowodowy OM3 ( fiber optic OM3 ) ; dł=30m wielomodowy 50/125um (MM Multi Mode ) ze złączami LC na LC; duplex; FI=3mm ; kolor zielony
99,96 JEST
20225Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex

FIBER LC-LC 00M/50PL OM3

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM3 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami LC na LC OM3; wykonywany na zamówienie długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
21134Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 1m

FIBER LC-SC 01M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy OM3 (fiber optic OM3); dł=1m wielomodowy 50/125um (MM Multi Mode) ze złączami LC na SC; duplex; FI=3mm; kolor zielony
 JEST
21168Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 2m

FIBER LC-SC 02M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy OM3 (fiber optic OM3); dł=2m wielomodowy 50/125um (MM Multi Mode) ze złączami LC na SC; duplex; FI=3mm; kolor zielony
 JEST
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
20760Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 3m

FIBER LC-SC 03M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy OM3 (fiber optic OM3) ; dł=3m wielomodowy 50/125um (MM Multi Mode) ze złączami LC na SC; duplex; FI=3mm;kolor zielony
26,26 JEST
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
21169Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 5m

FIBER LC-SC 05M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy OM3 (fiber optic OM3); dł=5m wielomodowy 50/125um (MM Multi Mode) ze złączami LC na SC; duplex; FI=3mm; kolor zielony
 JEST
21171Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 10m

FIBER LC-SC 10M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy OM3 (fiber optic OM3); dł=10m wielomodowy 50/125um (MM Multi Mode) ze złączami LC na SC; duplex; FI=3mm; kolor zielony
 JEST
21170

FIBER LC-SC 15M/50 OM3

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM3 MM duplex 15m

Patchcord światłowodowy OM3 (fiber optic OM3); dł=15m wielomodowy 50/125um (MM Multi Mode) ze złączami LC na SC; duplex; FI=3mm; kolor zielony
0-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
21490

FIBER SC-SC 20M/50 OM3

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM3 MM duplex 20m

Patchcord światłowodowy OM3 (fiber optic OM3); dł=20m wielomodowy 50/125um (MM Multi Mode) ze złączami SC na SC duplex, kolor zielony
  JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
21133Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM3 MM duplex 0,5m

FIBER SC-SC 00,5M/50 OM3

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM3 MM duplex 0,5m

Patchcord światłowodowy OM3 (fiber optic OM3); dł=0,5m wielomodowy 50/125um (MM Multi Mode) ze złączami SC na SC; duplex; FI=3mm; kolor zielony
 JEST
21082Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM3 MM duplex 3m

FIBER SC-SC 03M/50 OM3

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM3 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy OM3 (fiber optic OM3); dł=3m wielomodowy 50/125um (MM Multi Mode) ze złączami SC na SC; duplex; FI=3mm; kolor zielony
28,0026,0024,000-3 dniBRAK



tel. +48 22 651-72-42 wew.131, 132, sklepwiertnicza@meditronik.com.pl
02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 129, office@meditronik.com.pl