Media-konwertery samodzielne - MEDITRONIK

 

 Media-konwertery samodzielne

 Stan z dnia 2017-08-18


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
Stan
magazynu
DokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
1950

TRA-UFETF1011-120

Konwerter niezarządzalny 12-portowy 100Mbps MM,złącza ST 1300nm,2km,obudowa 19"
15.190,50   BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 15  
14571

TRA-J/E-CF-02

konwerter światłow. 10BaseT/10BaseFL,RJ-45/ST,850nm MM, 2km produkcja Transition Networks, obudowa metalowa
425,10 BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1   
14614

TRA-WMBS

blaszki do mocowania konwertera oddzielnego do ściany
46,80   BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 13  
14648

TRA-MFETF 1011-060

konwerter 6 portowy zarządzalny 100Base-TX na 100Base-FX wielomodowy złącza RJ45,ST,1310nm, 2km,obudowa 19" firmy Transition Networks
10.452,00 BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1   
17661TRA J/E-CX-TBT-02

TRA J/E-CX-TBT-02

konwerter Ethernet 10Base-T(RJ45) na 10Base-2(BNC), producent Transition Networks
468,00 BRAK
18159

TRA-WMBV-E

Ulepszone blaszki mocujące pionowe konwerter samodzielny do racka
50,70   BRAK 
18202

TRA-J/E-PSW-FX-03

Konwerter samodzielny 10/100Base-T RJ45 na 100Base-FX, MM 1300nm, 2km, produkcja Transition Networks
1.150,50 BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 125 
12781

TRA-TBT-FRL05

Ethernet -10BaseT/10BaseFL, światłowód wielomodowy (ST), 850nm, zasięg 2km
877,504-6BRAK 
16511

TRA-CPSMM-200

Moduł zarządzania Point System 2-slotowy produkcja Transition Networks
2.242,504-6BRAK 
16519

TRA-CX-FRL-04.

konwerter światłowodowy ethernet 10Base-2(BNC) 10Base-FX(ST) produkcja Transition Networks
947,704-6BRAK 
16544

TRA-MCR-04

OBUDOWA TYPU RACK ; 12 POJEDYŃCZYCH KONWERTERÓW
1.037,404-6BRAK 
16607

TRA-TBT-FRL04.

RJ45/ST KONWERTER
877,50 JEST 
16608

TRA-TBT-FRL05SM

konwerter 10Base-T na 10-Base-FL jednomodowy ST 20km
2.047,504-6BRAK 
17050

TRA-RS232

KONWERTER RS232(DB9)/ŚWIATŁOWÓD WIELOMODOWY(ST),ZASIĘG 2 KM
1.014,004-6BRAK 
17767

TRA-PS-CF-01

=TRA-CVT-F/11; KONWERTER TWINAX/ŚWIATŁWÓD
1.540,504-6BRAK 
16570

TRA-SM-MM-03

=TRA-SMMM-05 KONWERTER 1300NM JEDNOMOD/830NM WIEL
4-6BRAK 
17874

TRA100BTX-SX-01

KONWERTER 100BASE TX/100 BASE SX;850 NM; DO 300 METRÓW
900,904-6BRAK 
15472

TRA100BTXFRL04(SC)

KONWERTER FX/TX MULTIMODOWY,ZE ZŁĄCZEM SC
1.318,204-6BRAK 
16622

TRA100BTXFRL04

KONWERTER FX/TX NA ST MULTIMODOWY
1.318,204-6BRAK 
16623

TRA100BTXFRL04S

KONWERTER 100BTX/100BFX (SM) JEDNOMO
2.897,704-6BRAK 
16585

TRA-SMMM-05.

KONW.ETHER.I TOKEN RING JEDNO/WIELOM
3.377,404-6BRAK 
16584

TRA-SMMM-04.

KONWER.GIGABIT JEDNOMODOWY/WIELOMODO
7.449,004-6BRAK 
16449

TRA-SMMM-04 LH

KONWERTER GIGABIT JEDNO SC/WIELO SC 25KM
10.179,004-6BRAK 
16583

TRA-SMMM-02.

1300NM ŚWIATŁ.JEDNOMO/ŚWIATŁ.WIELOMO
4.157,404-6BRAK 
16616

TRA-TRCF-01.

KONW.TOKEN RING UTP/ŚWIATŁ.WIELOMODO
1.680,904-6BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 120  
16569

TRA-F-SM-MM-02

konwerter FastEthernet lub ATM , 1300nm MM SC na 1300nm SM SC , 20km ,produkcji Transition Networks
4-6BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 125 
17590

TRA100-FRL04S

KONWERTER 100BTX/10BASE-FL JEDNOMODO
3.209,704-6BRAK 
15323

TRA-TBT-FRL-04(XC)

2.476,504-6BRAK 
14261

TRA-RS485-CF-01(SC)

konwerter RS422/485, Terminal Block/światłowód wielomodowy (SC) 850nm, zasięg 2km
1.267,504-6BRAK 
13103

TRA-TX-SX-02

KONWERTER 10/100 TX/SX 850NM , WIELOMODOWY , DO 300 METRÓW
1.033,504-6BRAK 
4090

TRA-WMBL

DWA UCHWYTY DO MONTOWANIA NA ŚCIANIE POJENYNCZEGO KONWERTERA
35,104-6BRAK 
841ATOP AF-100-2

ATOP AF-100-2

1-3BRAK
15448ATOP AM100-25

ATOP AM100-25

1-3BRAK
16620

TRA-100BTX-FX-05 (HT)

KONWERTER 100BASE TX/FX RJ45/ST high temp produkcja Transition Networks
1.443,004-6BRAK 
17591

TRA100BTXFRL03

=TRA100BTXFRL4
1.443,004-6BRAK 



tel. +48 22 651-72-42 wew.131, 132, sklepwiertnicza@meditronik.com.pl
02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 129, office@meditronik.com.pl