Media konwertery i akcesoria firmy TP-LINK

 Stan z dnia 2017-10-20


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
Stan
magazynu
DokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 125 
19996MC210CS Media konwerter Gb Ethernet Single-Mode do 15km

TP-LINK MC210CS

MC210CS Media konwerter Gb Ethernet Single-Mode do 15km

Media konwerter Gigabit Ethernet 1 port SC 1000Mb/s 1 port RJ 45 1000Mb/s długość fali 1310nm, Single Mode
  
19949MC200CM Media konwerter Gb Ethernet Multi-Mode do 0,5km

TP-LINK MC200CM

MC200CM Media konwerter Gb Ethernet Multi-Mode do 0,5km

Media konwerter Gigabit Ethernet 1 port SC 1000Mb/s 1 port RJ45 1000Mb/s dłuośc fali 850nm, Multimode;
  
20143MC100CM Media konwerter Fast Ethernet Multi-Mode do 2km

TP-LINK MC100CM

MC100CM Media konwerter Fast Ethernet Multi-Mode do 2km

Media konwerter Fast Ethernet; 1 port SC 100Mb/s 1 port RJ45 10/100Mb/s długość fali 850nm, MultiMode
1-4 dni 
19430MC110CS Media konwerter Fast Ethernet Single-Mode do 20km

TP-LINK MC110CS

MC110CS Media konwerter Fast Ethernet Single-Mode do 20km

Media konwerter Fast Ethernet 1 port SC 100Mbit/s 1 port RJ45 10/100Mb/s długość fali 1310nm, Single Mode;
  
3626MC220L Media konwerter Gb Ethernet z gniazdem SFP

TP-LINK MC220L

MC220L Media konwerter Gb Ethernet z gniazdem SFP

Media konwerter Gb, Ethernet 1 port SFP, GB, 1 port RJ45 1000M Zgodny z użytym modyłem SFP (jednomodowym lub wielomodowym)
  
2736TL-SM311LS Moduł MiniGBIC Single-Mode do 10km

TP-LINK TL-SM311LS

TL-SM311LS Moduł MiniGBIC Single-Mode do 10km

Jednomodowy moduł MiniGBIC firmy TP-Link długość fali 1310nm, typ światłowodu 9/125, Maksymalna długośc kabla: 10 km
1-4 dni 
2737TL-SM311LM Moduł MiniGBIC Multi-Mode do 550m

TP-LINK TL-SM311LM

TL-SM311LM Moduł MiniGBIC Multi-Mode do 550m

Wielomodowy moduł MiniGBIC firmy TP-Link długość fali 850nm, maksymalna długość kabla: 550m typ światłowodu: 50/125um lub 62,5/125 wielomodowy