Moduły Mini-GBIC - MEDITRONIK

 

 Moduły Mini-GBIC

 Stan z dnia 2017-05-24


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
Stan
magazynu
DokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 125 
1735

CISCO GLC-FE-100FX=

1-4 dniBRAK 
10271

CISCO GLC-GE-100FX=

1-4 dniBRAK 
9597

CISCO GLC-LH-SM=

Cisco moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseLX/LH (LC) długośc fali 1300nm, maksymalna odległość 10km złącze Dual LC;
1-4 dniBRAK 
10210

CISCO GLC-SX-MM=

1-4 dniBRAK 
12250

CISCO GLC-T=

1-4 dniBRAK 
12264

CISCO GLC-ZX-SM=

1-4 dniBRAK 
12310

CISCO MFEBX1

1-4 dniBRAK 
14260

CISCO MGBBX1

 JEST 
14517

CISCO MGBLX1

Prosty w instalacji moduł, umożliwiający rozszerzenie możliwości przełącznika o dodatkowe porty światłowodowe; Media: Single mode, dłogość fali:1310nm, 1000Base-LX, złącze LC, maksymalna odległość: do 10km;
1-4 dniBRAK 
12408

CISCO GLC-LH-SMD=

Cisco GE SFP moduł światłowodowy LC, 1000Base-LX/LH 1310nm
1-4 dniBRAK 
13327

CISCO MFELX1-EU

1-4 dniBRAK 
13321

CISCO MFEFX1-EU

1-4 dniBRAK 
14190CISCO MGBSX1

CISCO MGBSX1

Moduł Mini-GBIC w standardzie SFP do światłowodu (styk LC) wielomodowego; kompatybilny z przełącznikami Linksys SR224G, SRW224, SR2024 SRW2016,SRW2024.
1-4 dniBRAK
2031CISCO MGBLH1

CISCO MGBLH1

Moduł Mini-GBIC w standardzie SFP do światłowodu jedno lub wielomodowego (styk LC), kompatybilny z przełącznikami Linksys: SR224G, SRW224, SRW2016, SRW2024
1-4 dniBRAK



tel. +48 22 651-72-42 wew.131, 132, sklepwiertnicza@meditronik.com.pl
02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 129, office@meditronik.com.pl