Patchcordy światłowodowe jednomodowe OS1 9/125 - MEDITRONIK

 

 Patchcordy światłowodowe jednomodowe OS1 9/125

 Stan z dnia 2017-07-21


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
Stan
magazynu
DokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
19462Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1m

FIBER LC-LC 01M/9

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 1m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
18,45 JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19862Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1m PL

FIBER LC-LC 01M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1m PL

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 1m; MM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
39,630-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
19463Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 2m

FIBER LC-LC 02M/9

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 2m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
18,71 JEST
19464Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 3m

FIBER LC-LC 03M/9

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 3m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
19,29 JEST
19465Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 5m

FIBER LC-LC 05M/9

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 5m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 9m ; LSOH SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
24,00 JEST
19466Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 10m

FIBER LC-LC 10M/9

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 10m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 10m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
32,73 JEST
19467Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 15m

FIBER LC-LC 15M/9

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 15m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 15m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
0-3 dniBRAK
19468Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 20m

FIBER LC-LC 20M/9

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 20m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 20m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
44,730-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
13356Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 35m PL

FIBER LC-LC 35M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 35m PL

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 35m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
130,800-3 dniBRAK
18110Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 40m PL

FIBER LC-LC 40M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 40m PL

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na LC; dł 40m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
144,210-3 dniBRAK 
19863

FIBER LC-LC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami LC na LC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
21513

FIBER LC-SC 01M/9

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 1m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 1m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
 0-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
7840Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 1m

FIBER LC-SC 01M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 1m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
38,550-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
21510

FIBER LC-SC 02M/9

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 2m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
  w drodze 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
18278Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 2m

FIBER LC-SC 02M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 2m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
41,230-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
21511

FIBER LC-SC 03M/9

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 3m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
  JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
680Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 3m

FIBER LC-SC 03M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł.3m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta.
43,910-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
21512

FIBER LC-SC 05M/9

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 5m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 5m ; LSOH ; SM-9/125um; duplex; singlemode tzw " long wave "
  w drodze 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
4781

FIBER LC-SC 05M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złaczami LC na SC; dł 5m; SM-9/125um; duplex; singlemode produkowany w Polsce na zamówienie klienta
49,270-3 dniBRAK 
4879Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 10m

FIBER LC-SC 10M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złaczami LC na SC; 10m; SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
62,680-3 dniBRAK 
18301Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 15m

FIBER LC-SC 15M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 15m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 15m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
76,090-3 dniBRAK
17633Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 20m

FIBER LC-SC 20M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 20m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 20m; SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
89,500-3 dniBRAK 
1583Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 35m

FIBER LC-SC 35M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex 35m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł 35m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
129,720-3 dniBRAK
19908

FIBER LC-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami LC na SC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
 JEST 
19102Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 1m

FIBER LC-ST 01M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł 1m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
38,550-3 dniBRAK 
15091Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 3m

FIBER LC-ST 03M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny z ze złączami LC na ST; dł. 3m; SM-9/125; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
43,910-3 dniBRAK
4102Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 5m

FIBER LC-ST 05M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł 5m SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
51,960-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1   
16945Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 20m

FIBER LC-ST 20M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex 20m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł 20m; SM-9/125um; duplex; singlemode; !!! WYPRZEDAŻ !!!
38,00 JEST 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19905

FIBER LC-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-ST 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami LC na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
4098Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 1m

FIBER SC-SC 01M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 1m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 1m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
37,460-3 dniBRAK 
16987Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1,5m

FIBER SC-SC 1,5M/9PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 9/125 SM duplex 1,5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 1,5m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
0-3 dniBRAK 
11007Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 2m

FIBER SC-SC 02M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 2m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
40,150-3 dniBRAK
16986Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 2,5m

FIBER SC-SC 2,5M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 2,5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 2,5m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
0-3 dniBRAK
3558Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 3m

FIBER SC-SC 03M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 3m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
42,830-3 dniBRAK
12596Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 4m

FIBER SC-SC 04M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 4m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 4m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
0-3 dniBRAK
14980Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 5m

FIBER SC-SC 05M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 5m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 5m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
48,190-3 dniBRAK
12757Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 10m

FIBER SC-SC 10M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 10m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 10m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
61,600-3 dniBRAK
11876Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 15m

FIBER SC-SC 15M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 15m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
75,00 JEST 
14981Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 20m

FIBER SC-SC 20M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex 20m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 20m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
88,410-3 dniBRAK
19904Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex

FIBER SC-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami SC na SC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK
9054Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 0,2m

FIBER SC-ST 0,2M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 0,2m

podwójny ze złączami SC na ST; dł 0,2m; SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy
35,32 JEST 
19900

FIBER SC-ST 01M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złaczami SC na ST; dł 1m; SM-9/125um; duplex; singlemode produkowany w Polsce na zamówienie klienta
37,460-3 dniBRAK 
13636Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 2m

FIBER SC-ST 02M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 2m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
40,150-3 dniBRAK 
17055Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 3m

FIBER SC-ST 03M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 3m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
42,830-3 dniBRAK
7438

FIBER SC-ST 05M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex 5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złaczami SC na ST; dł 5m; SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
48,190-3 dniBRAK 
19901

FIBER SC-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami SC na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
17636Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 1m

FIBER ST-ST 01M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 1m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) jednomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 1m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
37,460-3 dniBRAK
1944

FIBER ST-ST 02M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 2m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 2m SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
40,150-3 dniBRAK 
1946

FIBER ST-ST 05M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 5m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 5m; SM-9/125um; duplex; singlemode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
48,190-3 dniBRAK 
17738Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 10m

FIBER ST-ST 10M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 10m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 6m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
61,600-3 dniBRAK
5335Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 15m

FIBER ST-ST 15M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex 15m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) jednomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 10m; SM-9/125um; duplex; singlemode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
75,000-3 dniBRAK
19898

FIBER ST-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um; ze złączami ST na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19869

FIBER E2000-LC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-LC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um; ze złączami E2000 na LC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19876

FIBER E2000-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-ST 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami E2000 na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19873

FIBER E2000-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-SC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami E2000 na SC; wykonywany na zamówienie, długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19867

FIBER E2000-FC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-FC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami E2000 na FC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19864

FIBER E2000-E2000 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-E2000 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami E2000 na E2000; wykonywany na zamówienie, długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19871

FIBER E2000-MTRJ 00M/9PL

Patchcord światłowodowy E2000-MTRJ 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złaczami E2000 na MTRJ; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19880

FIBER FC-LC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-LC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami FC na LC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19885

FIBER FC-ST 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-ST 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami FC na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19888

FIBER FC-SC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-SC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um; ze złączami FC na SC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19879

FIBER FC-FC 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-FC 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um; ze złączami FC na FC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19895

FIBER FC-MTRJ 00M/9PL

Patchcord światłowodowy FC-MTRJ 9/125 SM duplex

Patchcord światłowodowy duplex jednomodowy SM-9/125um ze złączami FC na MTRJ; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1210 
12562

FIBER SCX6 10M/9PL PIGTAI

Pigtail światłowodowy 6xSC 9/125 SM 6 włóknowy 10m

06E09U 10m SC/APC SX 2.0mm 6 x pigtail SC/APC - światłowód Belden jednomodowy 9/125um
190,00 JEST 



tel. +48 22 651-72-42 wew.131, 132, sklepwiertnicza@meditronik.com.pl
02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 129, office@meditronik.com.pl