Patchcordy światłowodowe wielomodowe OM4 50/125

 Stan z dnia 2017-09-22


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
Stan
magazynu
DokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk:     
21509

FIBER LC-LC 0.5M/50 OM4

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł=0,5m; MM-50/125um; duplex; multimode;
 w drodze 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
20978Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 1m

FIBER LC-LC 01M/50 EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 1m

Patch cord światłowodowy LC na LC duplex multimodowy 50/125um; OM4 ; dł=1m ; produkcja europejska
35,430-3 dniBRAK
15707Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 1m

FIBER LC-LC 01M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł=1m; MM-50/125um; duplex; multimode;
 JEST
21216Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 2m

FIBER LC-LC 02M/50 EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 2m

Patch cord światłowodowy LC na LC diplex multimodowy 50/125um; OM4; dł=2m; produkcja europejska
41,64 JEST 
11709Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 2m

FIBER LC-LC 02M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł 2m; MM-50/125um; duplex; multimode;
 JEST
21217Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 3m

FIBER LC-LC 03M/50 EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 3m

Patch cord światłowodowy LC na LC diplex multimodowy 50/125um; OM4; dł=3m; produkcja europejska
45,88 JEST 
11164Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 3m

FIBER LC-LC 03M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł 3m; MM-50/125um; duplex; multimode;
 w drodze
20979Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 5m

FIBER LC-LC 05M/50 EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 5m

Patch cord światłowodowy LC na LC duplex multimodowy 50/125um; OM4 ; dł=5m ; produkcja europejska
56,34 JEST
1913Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 5m

FIBER LC-LC 05M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł 5m; MM-50/125um; duplex; multimode;
 w drodze
20980Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 10m

FIBER LC-LC 10M/50 EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 10m

Patch cord światłowodowy LC na LC duplex multimodowy 50/125um; OM4 ; dł=10m ; produkcja europejska
87,43 JEST
11431Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 10m

FIBER LC-LC 10M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł 10m; MM-50/125um; duplex; multimode;
 w drodze
20981Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 15m

FIBER LC-LC 15M/50 EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 15m

Patch cord światłowodowy LC na LC duplex multimodowy 50/125um; OM4 ; dł=15m ; produkcja europejska
135,86 JEST
20730Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 15m

FIBER LC-LC 15M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 15m

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC ; dł=15m ; MM-50/125um; duplex; multimode;
 w drodze
20982Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 20m

FIBER LC-LC 20M/50 EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 20m

Patch cord światłowodowy LC na LC duplex multimodowy 50/125um; OM4 ; dł=20m ; produkcja europejska
142,650-3 dniBRAK
4567Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 20m

FIBER LC-LC 20M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 20m

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł=20m; MM-50/125um; duplex; multimode;
0-3 dniBRAK
21218Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 25m

FIBER LC-LC 25M/50 EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 25m

Patch cord światłowodowy LC na LC diplex multimodowy 50/125um; OM4; dł=25m; produkcja europejska
149,430-3 dniBRAK 
20729Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 25m

FIBER LC-LC 25M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 25m

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC ; dł=25m; MM-50/125um; duplex; multimode;
0-3 dniBRAK
21219Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 30m

FIBER LC-LC 30M/50 EU OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 30m

Patch cord światłowodowy LC na LC diplex multimodowy 50/125um; OM4; dł=30m; produkcja europejska
197,860-3 dniBRAK 
15846Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 30m

FIBER LC-LC 30M/50 OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex 30m

Patchcord światłowodowy OM4 ( fiber optic OM4 ) wielomodowy; podwójny ze złączami LC na LC; dł=30m; MM-50/125um; duplex; multimode;
0-3 dniBRAK
19832Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex

FIBER LC-LC 00M/50PL OM4

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM4 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami LC na LC OM4; wykonywany na zamówienie długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK