Patchcordy światłowodowe wielomodowe OM2 50/125

 Stan z dnia 2017-09-25


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
Stan
magazynu
DokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
19515Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 1m

FIBER LC-LC 01M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 1m

Patchcord światowodowy wielomodowy podwójny ze złączmi typu LC na LC ; dł=1m ; światłowód MM 50/125um ; pomarańczowy ; fiber optic patch cord multimode duplex
21,10 JEST
19516Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 2m

FIBER LC-LC 02M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy wielomodowy podwójny ze złączmi typ LC na LC ; dł=2m ; światłowód MM 50/125um ; pomarańczowy ; fiber optic patch cord multimode duplex
22,80 JEST
19517Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 3m

FIBER LC-LC 03M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 3m

Patchcord światowodowy wielomodowy podwójny ze złączmi typu LC na LC ; dł=3m ; światłowód MM 50/125um ; pomarańczowy ; fiber optic patch cord multimode duplex
24,870-3 dniBRAK
19518Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 5m

FIBER LC-LC 05M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 5m

Patchcord światowodowy wielomodowy podwójny ze złączmi typu LC na LC ; dł=5m ; światłowód MM 50/125um ; pomarańczowy ; fiber optic patch cord multimode duplex
27,89 JEST
19523Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 10m

FIBER LC-LC 10M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 10m

Patchcord światowodowy wielomodowy podwójny ze złączmi typu LC na LC ; dł=10m ; światłowód MM 50/125um ; pomarańczowy ; fiber optic patch cord multimode duplex
36,37 JEST
19524Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 15m

FIBER LC-LC 15M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 15m

Patchcord światowodowy wielomodowy podwójny ze złączmi typu LC na LC ; dł=15m ; światłowód MM 50/125um ; pomarańczowy ; fiber optic patch cord multimode duplex
44,850-3 dniBRAK
20125Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 20m

FIBER LC-LC 20M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 20m

Patchcord światłowodowy wielomodowy podwójny ze złączami LC na LC ; dł=20m ; światłowód MM 50/125um ; pomarańczowy ; fiber optic patch cord multimode duplex
52,39 JEST
20126Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 25m

FIBER LC-LC 25M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 25m

Patchcord światłowodowy wielomodowy podwójny ze złączami typ LC na LC ; dł=25m ; światłowód MM 50/125um ; pomarańczowy ; fiber optic patch cord multimode duplex
61,810-3 dniBRAK
20127Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 30m

FIBER LC-LC 30M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 30m

Patchcord światowodowy wielomodowy podwójny ze złączmi typu LC na LC ; dł=30m ; światłowód MM 50/125um ; pomarańczowy ; fiber optic patch cord multimode duplex
66,52 JEST
21139Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 50m

FIBER LC-LC 50M/50

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex 50m

Patchcord światłowodowy wielomodowy podwójny ze złączami typu LC na LC; dł=50m; światłowód MM 50/125um; pomarańczowy fiber optic patch cord multimode duplex
87,620-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19824

FIBER LC-LC 00M/50PL

Patchcord światłowodowy LC-LC 50/125 OM2 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami LC na LC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
19519Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 1m

FIBER LC-SC 01M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł=1m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy
21,25 JEST
19520Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 2m

FIBER LC-SC 02M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł=2m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy
23,000-3 dniBRAK
19521Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 3m

FIBER LC-SC 03M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł=3m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy
24,75 JEST
19522Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 5m

FIBER LC-SC 05M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł=5m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy
28,240-3 dniBRAK
19525Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 10m

FIBER LC-SC 10M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł=10m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy
36,970-3 dniBRAK
19526Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 15m

FIBER LC-SC 15M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 15m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na SC; dł=15m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy
45,710-3 dniBRAK
9165Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 20m

FIBER LC-SC 20M/50

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex 20m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączmi LC na SC dł 20m; MM-50/125um; duplex; multimode; Zipcord;
54,440-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19907

FIBER LC-SC 00M/50PL

Patchcord światłowodowy LC-SC 50/125 OM2 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami LC na SC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1   
19527Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 1m

FIBER LC-ST 01M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł=1m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy !!! WYPRZEDAŻ !!!
12,00 JEST
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
19528Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 2m

FIBER LC-ST 02M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł=2m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy
24,12 JEST
19529Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 3m

FIBER LC-ST 03M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł=3m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy
25,820-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1   
19530Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 5m

FIBER LC-ST 05M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 5m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł=5m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy !!! WYPRZEDAŻ !!!
20,26 JEST
19531Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 10m

FIBER LC-ST 10M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł=10m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy !!! WYPRZEDAŻ !!!
19,00 JEST
19532Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 15m

FIBER LC-ST 15M/50

Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex 15m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami LC na ST; dł=15m; MM - 50/125um ; duplex ; multimode ; Zipcord ; pomarańczowy !!! WYPRZEDAŻ !!!
38,000-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19914

FIBER LC-ST 00M/50PL

Patchcord światłowodowy LC-ST 50/125 OM2 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami LC na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
 BRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
5424Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 1m

FIBER SC-SC 01M/50

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 1m

Patchcord swiatłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 1m; MM-50/125um; duplex; multimode; Zipcord;
22,100-3 dniBRAK
8344Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 2m

FIBER SC-SC 02M/50

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 2m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami SC na SC; dł 2m; MM-50/125um; duplex; multimode; Zipcord;
23,95 JEST
8828Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 3m

FIBER SC-SC 03M/50

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 3m; MM-50/125um; duplex; multimode; Zipcord;
25,80 JEST
8820Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 5m

FIBER SC-SC 05M/50

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 5m

Patchcordy światłowodowe ( fiber optic ) wielomodowe podwójne ze złączami SC na SC; dł 5m; MM-50/125um; duplex; multimode; Zipcord;
29,50 JEST
8830Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 10m

FIBER SC-SC 10M/50

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na SC; dł 10m; MM-50/125um; duplex; multimode; Zipcord;
38,750-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19903Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex

FIBER SC-SC 00M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-SC 50/125 OM2 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami SC na SC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
14823

FIBER SC-ST 01M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 50/125 OM2 MM duplex 1m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złaczami SC na ST; dł 1m; MM-50/125um; duplex, multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
26,970-3 dniBRAK 
15773Patchcord światłowodowy SC-ST 50/125 OM2 MM duplex 2m

FIBER SC-ST 02M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 50/125 OM2 MM duplex 2m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami SC na ST; dł 2m; MM-50/125um; duplex; multimode; produkowany w Polsce na zamówienie klienta
29,760-3 dniBRAK 
4884

FIBER SC-ST 03M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 50/125 OM2 MM duplex 3m

Patchcord światłowodowy (fiber optic) wielomodowy, podwójny ze złączami SC na ST, dł 3m MM-50/125um; duplex; multimode
32,550-3 dniBRAK 
12144Patchcord światłowodowy SC-ST 50/125 OM2 MM duplex 5m

FIBER SC-ST 05M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 50/125 OM2 MM duplex 5m

Patchcord światłwodowy (fiber optic) wielomodowy podwójny ze złączami ST na SC; dł 5m; MM-50/125um; multimode; wyprodukowany w Polsce na zamówienie klienta
38,130-3 dniBRAK 
19899

FIBER SC-ST 00M/50PL

Patchcord światłowodowy SC-ST 50/125 OM2 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125un ze złączami SC na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
10168Patchcord światłowodowy ST-ST 50/125 OM2 MM duplex 10m

FIBER ST-ST 10M/50

Patchcord światłowodowy ST-ST 50/125 OM2 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami ST na ST; dł 8m; MM-50/125um; duplex; multimode; Zipcord; pomarańczowy
0-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1520 
19897

FIBER ST-ST 00M/50PL

Patchcord światłowodowy ST-ST 50/125 OM2 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami ST na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19811

FIBER E2000-FC 00M/50PL

Patchcord światłowodowy E2000-FC 50/125 OM2 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami E2000 na FC; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19836

FIBER LC-MTRJ 00M/50PL

Patchcord światłowodowy LC-MTRJ 50/125 OM2 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami LC na MTRJ; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19837

FIBER MTRJ-ST 00M/50PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-ST 50/125 OM2 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami MTRJ na ST; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19910

FIBER MTRJ-SC 00M/50PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-SC 50/125 OM2 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami MTRJ-SC, wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
19912

FIBER MTRJ-MTRJ 00M/50PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ 50/125 OM2 MM duplex

Patchcord światłowodowy duplex wielomodowy MM-50/125um ze złączami MTRJ na MTRJ; wykonywany na zamówienie; długość wg specyfikacji klienta
0-3 dniBRAK 
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 110100 
8831Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ 50/125 OM2 MM duplex 10m

FIBER MTRJ-MTRJ 10M/50PL

Patchcord światłowodowy MTRJ-MTRJ 50/125 OM2 MM duplex 10m

Patchcord światłowodowy ( fiber optic ) wielomodowy podwójny ze złączami MTRJ na MTRJ; dł 10m; MM-50/125um; duplex; multimode; Duallan; pomarańczowy
60,72 JEST