Gniazda i akcesoria multimedialne systemu Keystone - MEDITRONIK

 

 Gniazda i akcesoria multimedialne systemu Keystone

 Stan z dnia 2017-05-26


Nazwa
Opis
Cena PLN
przy ilościach:
Dostawa
w tyg.
Stan
magazynu
DokumentUwagi
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1050100 
8937KEYSTON HDMI-HDMI WH 3NNE

KEYSTON HDMI-HDMI WH 3NNE

Adapter gniazdo HDMI na gniazdo HDMI; przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTON (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor biały
 JEST
21183KEYSTON HDMI-HDMI PR BK

KEYSTON HDMI-HDMI PR BK

Adapter gniazdo HDMI na gniazdo HDMI proste; przeznaczone do montażu w miejscu standardowego gniazda typu keyston (RJ45) ; kolor czarny
4-6BRAK
19775KEYSTON HDMI-HDMI 45 BK

KEYSTON HDMI-HDMI 45 BK

Adapter gniazdo HDMI na gniazdo HGMI pod kątem 45 stopni, przeznaczony do montażu w miejscu standardowych gniazd typu keyston; kolor czarny.
4-6BRAK
12377KEYSTON HDMI-HDMI WH

KEYSTON HDMI-HDMI WH

Adapter gniazdo HDMI na gniazdo HDMI przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor biały
 JEST
20228KEYSTON HDMI-HDMI BK

KEYSTON HDMI-HDMI BK

Adapter gniazdo HDMI na gniazdo HDMI, przeznaczony do montażu w miejscu standardowych gniazd typu keyston (RJ45), rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnej, kolor czarny.
 JEST
19921KEYSTON HDMI-HDMI IV

KEYSTON HDMI-HDMI IV

Adapter gniazdo HDMI na gniazdo HDMI przeznaczony do montażu w miejscu standardowych gniazd typu Keystony (RJ45); rozwiązamie idealne w przypadku potrzeby wykonania istalacji multimedialnych; kość słoniowa
4-6BRAK
4935KEYSTON HDMI G45-HDMI G

KEYSTON HDMI G45-HDMI G

Adapter gniazdo HDMI obudowa KEYSTON wyprowadzenie kąt 45 stopni, kabel długości 28cm zakończony gniazdem HDMI; kolor czarny
 w drodze
3145KEYSTON HDMI G45-HDMI W

KEYSTON HDMI G45-HDMI W

Adapter gniazdo HDMI obudowa KEYSTONE wyprowadzenie kąt 45 stopni, kabel długości 28cm zakończony wtykiem HDMI; kolor czarny.
4-6BRAK
18391KEYSTON USB 2.0 A/A BK

KEYSTON USB 2.0 A/A BK

Moduł Keyston USB 2.0 gniazdo typ A na gniazdo typ A; kolor czarny
4-6BRAK
17815KEYSTON USB 3.0 A/A WH

KEYSTON USB 3.0 A/A WH

Moduł Keyston USB 3.0 gniazdo A/gniazdo A kolor biały.
1-4 dniBRAK
19104KEYSTON USB 3.0 A/A BK

KEYSTON USB 3.0 A/A BK

Moduł Keyston USB 3.0 gniazdo typu A na gniazdo typu A; kolor czarny.
 w drodze
2683KEYSTON USB_A-USB_A WH

KEYSTON USB_A-USB_A WH

Adapter gniazdo USB typu A na gniazdo USB typu A przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor biały
 JEST
12003KEYSTON USB_A-USB_A/BK

KEYSTON USB_A-USB_A/BK

Adapter gniazdo USB typu A na gniazdo tybu A przeznaczony do montażu w miejscach standardowych gniazd typu Keystony (RJ45 ); element idealny do taniego wykonywania instalacji multimedialnych; kolor czarny
 JEST
5431KEYSTON USB_B-USB_B WH

KEYSTON USB_B-USB_B WH

Adapter gniazdo USB typu B na gniazdo USB typu B przeznaczony do montażu w miejscu standardowych gniazd typu KEYSTONY (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor biały
 JEST
19918KEYSTON USB_B-USB_B/IV

KEYSTON USB_B-USB_B/IV

Adapter gniazdo USB typu B na gniazdo USB typu B przeznaczony do montażu w miejscu stanardowego gniazda typu Keystone (RJ45); element idealny do taniego wykonywania instalacji multimedialnych; kość słoniowa
 JEST
19917KEYSTON USB_A-USB_A/IV

KEYSTON USB_A-USB_A/IV

Adapter gniazdo USB typu A na gniazdo USB typu A przeznaczony do montażu w miejscu stanardowych gniazd typu Keystony (RJ45); element idealny do taniego wykonywania instalacji multimedialnych; kość słoniowa
 JEST
16752KEYSTON USB 2AG45-USB 2AG

KEYSTON USB 2AG45-USB 2AG

Adapter gniazdo USB 2.0 typ A, obudowa keyston wyprowadzenie kąt 45 stopni, kabel długości 28cm zakończony gniazdem USB 2.0 typ A; kolor czarny.
4-6BRAK
15697KEYSTON USB 2AG45-USB 2AW

KEYSTON USB 2AG45-USB 2AW

Adapter gniazdo USB 2.0 typ A, obudowa keyston wyprowadzenie kąt 45 stopni, kabel długości 28cm zakończony wtykiem USB 2.0 typ A; kolor czarny.
4-6BRAK
6839KEYSTON USB 3AG45-USB 3AG

KEYSTON USB 3AG45-USB 3AG

Adapter gniazdo USB 3.0 typ A, obudowa keyston wyprowadzenie kąt 45 stopni, kabel długości 28cm zakończony gniazdem USB 3.0 typ A; kolor czarny.
 w drodze
18365KEYSTON USB 3AG45-USB 3AW

KEYSTON USB 3AG45-USB 3AW

Adapter gniazdo USB 3.0 typ A, obudowa keyston wyprowadzenie kąt 45 stopni, kabel długości 28cm zakończony wtykiem USB 3.0 typ A; kolor czarny.
4-6BRAK
21046KEYSTON MINI DP G45-DP G

KEYSTON MINI DP G45-DP G

Adapter gniazdo mini DisplayPort obudowa keyston wyprowadzenie kąt 45 stopni, kabel długości 28cm zakończony gniazdem DisplayPort; kolor czarny.
4-6BRAK
19410KEYSTON BNC-BNC

KEYSTON BNC-BNC

Adapter gniazdo BNC na gniazdo BNC przeznaczone do montażu w miejscu typowego gniazda Keystone (RJ45); impedancja falowa złącza BNC 75 Ohm
7,80 JEST
19411KEYSTON F-F

KEYSTON F-F

Adapter gniazdo F na gniazdo F przeznaczony do montażu w miejscu typowego gniazda Keystone (RJ45)
4,71 JEST
16983KEYSTON BANANA-BANANA WH

KEYSTON BANANA-BANANA WH

Adapter gniazdo bananowe na gniazdo bananowe przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor biały
4-6BRAK
19924KEYSTON BANANA-BANANA/IV

KEYSTON BANANA-BANANA/IV

Adapter gniazdo bananowe na gniazdo bananowe przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu Keystone (RJ45); rozwiązamie idealne w przypadku potrzeby wykonania istalacji multimedialnych; kość słoniowa
 w drodze
17594KEYSTON JACK-JACK 3,5MMWH

KEYSTON JACK-JACK 3,5MMWH

Adapter gniazdo JACK 3,5mm na gniazdo JACK 3,5mm przeznaczony do montażu w miejscu standardowych gniazd typu KEYSTONY (RJ45); rozwiazanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor biały
 w drodze
19923KEYSTON JACK-JACK 3,5MMIV

KEYSTON JACK-JACK 3,5MMIV

przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu Keystone (RJ45); rozwiązamie idealne w przypadku potrzeby wykonania istalacji multimedialnych; kość słoniowa
4-6BRAK
8611KEYSTON SPEAKER-SPEAKERWH

KEYSTON SPEAKER-SPEAKERWH

Adapter gniazdo "terminal block" na gniazdo "terminal block" przeznaczony do montażu w miejscu standardowych gniazd typu KEYSTONY (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor biały
 JEST
19922KEYSTON SPEAKER-SPEAKERIV

KEYSTON SPEAKER-SPEAKERIV

Adapter typu "terminal block" na "terminal block" przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu Keystone (RJ45); rozwiązamie idealne w przypadku potrzeby wykonania istalacji multimedialnych; kość słoniowa
 JEST
16632KEYSTON RCA-RCA RÓŻNE KOL

KEYSTON RCA-RCA RÓŻNE KOL

5-7BRAK
1826KEYSTON RCA-RCA/GN

KEYSTON RCA-RCA/GN

Adapter gniazdo RCA na gniazdo RCA przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor zielony
 JEST
2685KEYSTON RCA-RCA/YL

KEYSTON RCA-RCA/YL

Adapter gniazdo RCA na gniazdo RCA przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor żółty
 JEST
5114KEYSTON RCA-RCA/OR

KEYSTON RCA-RCA/OR

Adapter gniazdo RCA na gniazdo RCA przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; pomarańczowy
 JEST
13383KEYSTON RCA-RCA WH

KEYSTON RCA-RCA WH

Adapter gniazdo RCA na gniazdo RCA przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji mulrimedialnych; kolor biały
 JEST
16073KEYSTON RCA-RCA/BL

KEYSTON RCA-RCA/BL

Adapter gniazdo RCA na gniazdo RCA przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; niebieski
 JEST
16129KEYSTON RCA-RCA/RD

KEYSTON RCA-RCA/RD

Adapter gniazdo RCA na gniazdo RCA przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; czerwony
 JEST
17844KEYSTON RCA-RCA/BK

KEYSTON RCA-RCA/BK

Adapter gniazdo RCA na gniazdo RCA przeznaczony do montażu w miejscu standardowych gniazd typu KEYSTONY (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor czarny
 JEST
18172KEYSTON RCA-RCA/GY

KEYSTON RCA-RCA/GY

Adapter gniazdo RCA na gniazdo RCA przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor szary
 JEST
19920KEYSTON RCA-RCA/IV

KEYSTON RCA-RCA/IV

Adapter gniazdo RCA na gniazdo RCA przeznaczony do montażu w miejscu standardowych gniazd typu Keystony (RJ45); rozwiązamie idealne w przypadku potrzeby wykonania istalacji multimedialnych; kość słoniowa
 JEST
13389KEYSTON S_VIDEO-S_VIDEOWH

KEYSTON S_VIDEO-S_VIDEOWH

Adapter gniazdo S-Video na gniazdo S-Video przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor biały
 JEST
19919KEYSTON S_VIDEO-S_VIDEOIV

KEYSTON S_VIDEO-S_VIDEOIV

Adapter gniazdo S-Video na gniazdo S-Video przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu Keystone (RJ45); rozwiązamie idealne w przypadku potrzeby wykonania istalacji multimedialnych; kość słoniowa
 JEST
14303KEYSTON FIREW6-FIREW6/IV

KEYSTON FIREW6-FIREW6/IV

Adapter gniazdo Firewire 6 pinów na gniazdo Firewire 6 pinów przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kość słoniowa
 JEST
15052KEYSTON FIREW6-FIREW6 WH

KEYSTON FIREW6-FIREW6 WH

Adapter gniazdo Firewire 6 pinów na gniazdo Firewire 6 pinów przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor biały
 JEST
15687KEYSTON FIREW4-FIREW4/IV

KEYSTON FIREW4-FIREW4/IV

Adapter gniazdo Firewire 4 piny na gniazdo Firewire 4 piny przeznaczony do montażu w miejscu standardowych gniazd typu KEYSTONY (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kość słoniowa
 JEST
18316KEYSTON FIREW4-FIREW4 WH

KEYSTON FIREW4-FIREW4 WH

Adapter gniazdo Firewire 4 piny na gniazdo Firewire 4 piny przeznaczony do montażu w miejscu standardowego gniazda typu KEYSTONE (RJ45); rozwiązanie idealne w przypadku potrzeby wykonania instalacji multimedialnych; kolor biały
 JEST
5423KEYSTON MTRJ-MTRJ

KEYSTON MTRJ-MTRJ

Adapter gniazdo MTRJ na gniazdo MTRJ przeznaczony do montażu w miejscu typowego gniazda Keystone (RJ45); współpracuje z single mode i multi mode ( SM i MM )
3,60 JEST
2711KEYSTON FC-SC

KEYSTON FC-SC

Adapter gniazdo FC na gniazdo SC (lub odwrotnie) przeznaczony do montażu w miejscu typowego gniazda Keystone (RJ45) współpracuje z single mode i multi mode ( SM i MM )
3,60 JEST
13645KEYSTON LC-LC DUPLEX

KEYSTON LC-LC DUPLEX

Adapter gniazdo LC-duplex na gniazdo LC-duplex przeznaczony do montażu w miejscu typowego gniazda Keystone (RJ45); wpółpracuje z single mode i multi mode ( SM i MM )
3,21 JEST
19413KEYSTON SC-SC

KEYSTON SC-SC

Adapter gniazdo SC na gniazdo SC do montażu w miejscu standardowych gniazd typu KEYSTONY (RJ45); współpracuje z single mode i multi mode SM i MM
4,44 JEST
4774KEYSTON SC-ST

KEYSTON SC-ST

Adapter gniazdo SC na gniazdo ST przeznaczony do montażu w miejscu typowego gniazda Keystone (RJ45) współpracuje z single mode i multi mode SM i MM
3,608-10BRAK
19412KEYSTON ST-ST

KEYSTON ST-ST

Adapter gniazdo ST na gniazd ST przeznaczony do montażu w miejscu typowego gniazda KEYSTONE (RJ45) współpracuje z single mode i multi mode SM i MM
1,988-10BRAK
2028KEYSTON RÓŻNE

KEYSTON RÓŻNE

Aktualnie duży wybór złącz typu keyston znajduje się w grupi e "Gniazda i akcesoria systemu keystone"
5-7BRAK
20714KEYSTON UNI ADAPTER

KEYSTON UNI ADAPTER

Adapter w standardzie keystone; ramka umożliwiająca nietypowy montaż dowolnego modułu keystone w obudowach lub listwach instalacyjnych; przez przykręcenie załączonymi śrubami
4-6BRAK
19957KEYSTON ZAŚLEPKA

KEYSTON ZAŚLEPKA

Zaślepka stosowana w miejscu nieobsadzonym przez złącza typu KEYSTONE w patchpanel-ach i gniazdach . Kolor czarny.
1,911,771,658-10BRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 125 
17769MJL FIBER

MJL FIBER

Aktualnie puszki znajdują się w grupie "puszki i złącza światłowodowe"
0-3 dniBRAK
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 11050 
20536MJL-KEYSTON/LOW COST

MJL-KEYSTON/LOW COST

Puszka natynkowa do montowania dowolnych modułów typu: Keyston;
1,418-10BRAK
19636MJL-8/8UP/MOD.KEYSTON

MJL-8/8UP/MOD.KEYSTON

Puszka podtynkowa tzw. "German Style" do montowania dwu modułów typu KEYSTON
4,95 JEST
Cena netto w PLN za sztukę przy zakupie minimum sztuk: 1050100 
6028KEYSTON

KEYSTON

Patchpanele multimedialne mają możliwość dowolnego oprawiania złączami. Aktualnie duży wybór złącz typu keyston znajduje się w grupi e "Patchpanele multimedialne"
5-7BRAK



tel. +48 22 651-72-42 wew.131, 132, sklepwiertnicza@meditronik.com.pl
02-952 Warszawa, ul. Wiertnicza 129, office@meditronik.com.pl